Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Rzeczywiście da się obejść sprawdzenie daty premiery za pomocą małego programiku (legalny, po prostu zmienia VPN na koreański) o którym piszą na oficjalnym forum. Sprawdziłem, działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 00:34, Tank napisał:

Rzeczywiście da się obejść sprawdzenie daty premiery za pomocą małego programiku (legalny,
po prostu zmienia VPN na koreański) o którym piszą na oficjalnym forum. Sprawdziłem,
działa.



programik w zasadzie nie jest potrzebny, u mnie i tak nie zadziałał...
ja zrobiłem to tak:
panel sterowania -> opcje internetowe -> połączenia -> ustawienia sieci lan

Tam:
zaznaczacie 1 i 3 opcję ("automatycznie wykryj ustawienia" i "użyj serwera proxy...")
przy tej 3 opcji w pole adresu i portu wpisujecie którykolwiek np. z tej stronki:
http://www.xroxy.com/proxy-country-KR.htm
np. 211.110.204.67 port: 80


Jeszcze raz pytam kiedy będą działać dodatkowe bronie znajdujące się w preorderze?? bo jak na razie u mnie nie działają czy zmieni się to po oficjalnej polskiej premierze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pół godziny temu maila, że można już pobierać. Niedługo po tym, jak przeszedłem grę. Ech, EA, EA, może by tak organizować w przyszłości premiery dla wszystkich posiadaczy cyfrowych wersji wcześniej? Liczę na ujrzenie niedługo moich seriali do sprzętu z pre-ordera.

Cholera, nadal nie mogę się wyluzować. Nie mogę się doczekać, aż więcej osób ukończy ME3, by można było swobodnie podyskutować. Bo jest o czym, jest o czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 01:31, Isildur napisał:

Tak.


Dzięki. Właśnie skończyłem czytać recenzję i się zastanawiam czy dobrze zrozumiałem.
Pomimo importu niektóre decyzje i tak nie mają wpływu, bo Bioware wymyślił "swoją" wersję wydarzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiem co jest grane... nie mam broni które miały być dołączone do preordera... nie mam Argusa i innych... próbowałem nawet naprawiać instalacje i szukać aktualizacji.

Proteanin chyba działa bo mam misje na Eden Prime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 01:36, Grzech napisał:

Pomimo importu niektóre decyzje i tak nie mają wpływu, bo Bioware wymyślił "swoją" wersję
wydarzeń?


Nie grałem jeszcze ale spodziewam się coś w stylu wrexa w 2. Nie ważne czy przeżył czy nie w 1 i tak quest w2 można było wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 01:44, Arczir2d2 napisał:

No i nie wiem co jest grane... nie mam broni które miały być dołączone do preordera...
nie mam Argusa i innych... próbowałem nawet naprawiać instalacje i szukać aktualizacji.

Proteanin chyba działa bo mam misje na Eden Prime.

a może by tak soilera używać? Może nie każdy chce wiedzieć gdzie ta misja się odbywa zanim sam nie zagra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 01:36, Grzech napisał:

Dzięki. Właśnie skończyłem czytać recenzję i się zastanawiam czy dobrze zrozumiałem.

Pomimo importu niektóre decyzje i tak nie mają wpływu, bo Bioware wymyślił "swoją" wersję
wydarzeń?


Na liczniku mam ponad 12h gry i nie zauważyłem niczego takiego. Zapewne chodziło o to, że nie ma początkowego edytora wydarzeń w przypadku kiedy nie graliśmy w ME1 i ME2 własnie wtedy kreowana jest domyślna historia.

Ponawiam pytanie.

Spoiler

Ma terminalu widm w prezydium znalazłem informację, że dwóch członków poprzedniej załogi Sheparda jest oskarżonych o działanie z Cerberusem. Jest, tam wzmianka że poddali się dobrowolnie i że Widmo może ich ułaskawić. Czy Shepard może ich odnaleźć i uratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłęm, że na allegro sprzedają klucze w rosyjskiej wersji językowej ale z adnotacją, że można zmienić na polską. I nawet instrukcja jest do tego. Nomen omen gra tańsza o 20 zł. Jak to się ma z legalnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 03:01, Siupson napisał:

Ponawiam pytanie.

Spoiler

Ma terminalu widm w prezydium znalazłem informację, że dwóch członków poprzedniej
załogi Sheparda jest oskarżonych o działanie z Cerberusem. Jest, tam wzmianka że poddali
się dobrowolnie i że Widmo może ich ułaskawić. Czy Shepard może ich odnaleźć i uratować?


Spoiler


Tak. W cytadali, masz miejsce specjalne dla widm, przy SOC. W terminalu masz opcję, by im pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą pierwsze 10 godzin grania. I lol, to chyba najbardziej "biuściasta" gra, jaką do tej pory stworzyło Bioware. Brakuje tylko Mirandy w załodze i walki z Ashley o Sheparda. Albo z Dianą. W kisielu. ;p


Póki co nie za bardzo podobają mi się dwie rzeczy:
-mała liczba postaci w składzie (a na podstawie menu wyboru przed misją wnioskuję, że dużo więcej nie będzie)
-

Spoiler

sny Sheparda, jakoś w ogóle mi to nie pasuje, mi by się prędzej przyśniła ranna Ashley niż jakiś bachor



Na plus w zasadzie cała reszta, rozpisze o tym więcej jak ukończę grę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

Spoiler

- Czy Tali i innych Quarian można uratować? (jestem właśnie po misji ze żniwiarzem na jakieś tam planecie na literę R i w dialogach kończących quest poparłem Legiona i nie wiem czy to co się wydarzyło później było następstwem mojej decyzji, czy też to i tak by się stało bez względu na to jaką opcję dialogową bym wybrał?)

- Gdzie na Cytadeli znajdę rurę termiczną GCX12?[/x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 05:29, Kadaj napisał:

Mam za sobą pierwsze 10 godzin grania. I lol, to chyba najbardziej "biuściasta" gra,
jaką do tej pory stworzyło Bioware. Brakuje tylko Mirandy w załodze i walki z Ashley
o Sheparda. Albo z Dianą. W kisielu. ;p


Grałem tylko 2,5 godziny ale mam podobne odczucia. Wszystkie Panie mają ochotę się na Sheparda rzucić.

A co do samej gry: sporo rzeczy kuleje (np. taka sobie animacja postaci) do tego mam wrażenie, że grę robiono w pośpiechu - tak jak Dragon Age 2. Wszystko wydaje się być uproszczone; lokacje, mapy, postacie, dialogi, arsenał. Chociaż nie jest to tak widoczne jak przy skoku DA --> DA2.

Ale zobaczymy jak będzie dalej; w końcu dopiero co odwiedziłem jedną planetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 06:37, maciekwitek napisał:

Dwa pytania:

Spoiler

- Czy Tali i innych Quarian można uratować? (jestem właśnie po misji ze żniwiarzem
na jakieś tam planecie na literę R i w dialogach kończących quest poparłem Legiona i
nie wiem czy to co się wydarzyło później było następstwem mojej decyzji, czy też to i
tak by się stało bez względu na to jaką opcję dialogową bym wybrał?)


Spoiler

Nie wiem, co u Ciebie dzialo sie pozniej, ale u mnie Quarianie i Gethy zawarly pokoj i wspolnie pomagaja mi w pokonaniu Zniwiarzy :) Podejrzewam, ze nie miales odpowiedniej liczby punktow Paragona, wiec nie mogles zmusic ichniego Admirala do zaprzestania ataku floty Gethow :)


Dnia 08.03.2012 o 06:37, maciekwitek napisał:

- Gdzie na Cytadeli znajdę rurę termiczną GCX12?[/x]


Spoiler


Rura nie nazywa sie rura :) Szukaj czegos co w nazwie ma cos z odprowadzaniem ciepla czy kontrola termiczna, nie pamietam dokladnie :)


Moja opinia nt zakonczenia:

Spoiler

Najgorsze zakonczenie sposrod wszystkich gier, ktore przeszedlem. Ostatni wybor bez sensu bo wszystkie animacje i tak sa takie same. Bioware dalo ulude wyboru, zeby nic nie zmienic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować