Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Mam pytanie. Czy to co się działo z Shepardem po zakończeniu 2 do początku 3 jest w grze wyjaśnione?

Spoiler

Na tym etapie na którym jestem, daje się wywnioskować , że był uziemiony przez Przymierze i oddał im statek, ale dlaczego to zrobił i gdzie całą ekipa się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 23:23, le2enda napisał:

Mam pytanie. Czy to co się działo z Shepardem po zakończeniu 2 do początku 3 jest w grze
wyjaśnione?


Spoiler

Po tym co zrobił w dodatku Arrival do ME2 został uziemiony i Przymierze przejęło jego statek a załoga się rozeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 17:14, Henrar napisał:

Ten, który wyciekł w okolicach listopada. Przynajmniej miał trochę sensu i łączył się
z poprzednimi częściami

Spoiler

Ceimna energia

.

Ja unikałem wszelkich spoilerów i nawet większości newsów nie czytałem. ;p

Ale każde zakończenie, które

Spoiler

nie rozwala bardzo fajnego uniwersum

, uznałbym dziś za lepsze od obecnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Otóż chciałem pograć wczoraj w multi ze znajomym zapraszałem do gry dołączania trwało dość długo, prób kilka potem on próbował mnie zaprosić i tak męczyliśmy się ponad 30-40 minut aby wspólnie pograć.
Czy mieliście takie problemy?
Czasami także grając wywala mnie z serwera albo postać się zawiesi stoi w miejscu, raz sie nie odblokowało a raz po 1-2 minutach wróciłem do gry.
Najgorsze że próba gry ze znajomym jest wielkim wyzwaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak duża jest cytadela w ME 3?

Bo ja aktualnie jestem na poczatku

Spoiler

i Williams trafiła do szptiala a ja do rady. I miałem tam tylko 2 piętra. Bedzie pzniej więcej tego? tzn udostepnią większy obszar? mam nadzieje, że będzie coś na miare ME 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 21:46, Bracio napisał:

Problem mam

Spoiler

Zadania od Arii związane z najemnikami, jak je wykonać?




Podaję rozwiązanie tych zadań.
Są 3 grupy najemników.

Spoiler

1). Pierwszy przywódca znajduje się w przestrzeni publicznej - sala po lewej stronie schodów. Gdy tam dotrzesz to pojawi się animacja. Cokolwiek zdecydujesz szef najemników zginie, a władzę przejmie lojalni Arii najemniik. Grupa nr 1 jest tobie lojalna.

2). Drugi przywódca znajduje się w obozie uchodźców na cytadeli. Gdy do niego podejdziesz włączy się animacja, z której dowiesz się, że musiz zabić admirała Orakę, aby pozyskać lojalnośc jego grupy. Idź do przestrzeni publicznej - niedaleko biura SOC na ławce siedzi admirał oraka. Pogadaj z nim. Dowiesz się od niego, że ma na pieńku z najemnikami, którzy chcą go zabić. Powie ci, że potrzebna mu broń z czarnego rynku dla oddziałow SOC. Kiedy skończy się animacja możesz go zagadać i tu jeżeli grasz renegatem możesz wybrać opcję "zabij admirała Orakę", a jeżeli grasz "po stronie dobra" to podejdź do sklepiku pod biurem SOC i zadaj ze sprzedawcą. Dowiesz się, że dostarczy on broń dla SOC, jeżeli zdobędziesz dla niego artefakty z pewnej planety (będziesz miał ją na mapie galaktyki z odpowiednim oznaczeniem). Wróć na Normandię i poleć na tą planetę. Po zdobyciu artefaktów wróć na Cytadelę i do sklepu. Sprzedawca ci odpowie, że dostarczy broń dla SOC. Wróć do Oraki - ten ci powie, że dostął broń i nie będzie przeszkadzał grupie najemników. Druga grupa jest automatycznie lojalna.

3). Musisz się udać do biura kapitana Bejleja. (w Ambasadach). Pogadaj z nim. Powie ci, że rada pozwoliła na zwolnienie przywódcy trzeciej grupy, ale jest on (a właściwie ona) bardzo niebezpieczny i znajduje się w więzieniu. Idź do biura SOC w przestrzeni publicznej i pogadaj z asystentem Bejleja. Włączy się animacja. Teraz idź do obozu uchodźców. Na mapie będziesz miał nazwę zastępcy dowódcy trzeciej grupy. Pogadaj z nim i zasugeruj mu, że może sam dowodzić najemnikami. Dawny przywódca zgnije w pierdlu, a ty masz już lojalne wszystkie grupy najemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z biegiem wydarzeń gra udostępni Ci

Spoiler

kolejne poziomy na Cytadeli

. Po prostu rób zadania, również poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie o co hodzi z tą gotowością galaktyczną w multi bo mam 100% i co grę mi tam pisze że dodaje kolejne a jak coś to daje to szkoda by tracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 11:47, raptor97 napisał:

Mam pytanie- czy tylko z Ashley Williams w ME3 możemy romansowac ??


Nie.

Z tego co się orientuję, jako facet możesz jeszcze z

Spoiler

Liarą, Tali, Mirandą, Dianą i Cortezem

. Nie wiem czy wymieniłem wszystkich. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 12:02, stefanek12 napisał:

Pytanie ode mnie: Czy jest jakoś wytłumaczone, dlaczego nasz skille musimy rozwijać od
nowa?

Spoiler


Shepard został uziemiony i na dwa lata (?) zy jaki tam okres czasu nie pamiętam był zwolniony z aktywnej służby wojskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 12:02, stefanek12 napisał:

Pytanie ode mnie: Czy jest jakoś wytłumaczone, dlaczego nasz skille musimy rozwijać od
nowa?


Przecież po imporcie nic się od nowa nie rozwija. Zaczynasz postacią na 30 lvl, przy wyborze tej samej klasy postaci co w me2 nawet od razu masz umiejętności rozdzielone w ten sam sposób, jak to było w me2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie dziś mass effect 3 podczas wpisywania klucza jednorazowego wuświetlił mi się komunikat że klusz jest do innej gry i zacząłę od nowa i wyświetliło mi się że klucz został urzyty już raz.Co mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 12:30, witiak2000 napisał:

kupiłem sobie dziś mass effect 3 podczas wpisywania klucza jednorazowego wuświetlił mi
się komunikat że klusz jest do innej gry i zacząłę od nowa i wyświetliło mi się że klucz
został urzyty już raz.Co mam robić????


Skontaktuj się z osobą od której kupiłeś grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jak użyłem opcji liczne ofiary, to odzyskam dawną załogę, np. tą rudą co zawsze informacje podawała?
Ogólnie mi się nie podoba wygląd nowej Normandi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda, jest ciemniejsza i nie ma parę korytarzy:D

A tak ogólniej, to chodzi mi o np.

Spoiler

Thanea, Mirande, Jacoba, Garrusa, Tali i paru innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo. Bez sejwa z postaci z dwójki spotkasz tylko

Spoiler

Mirandę i Jacoba

oraz tych, którzy pojawiają się w głównej linii fabularnej. Nie chcę zdradzać za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować