Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Do kupienia w jakims sklepie BioWare.

Jak rozwiazac q poboczne:

Spoiler

Benning: Dowody, Cytadela: Stabilizatory modulow grzewczych, ulepszona siec zasilania, Irune: Ksiega Pleniksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeszcze nie mam gry dopiero w środę będę miał grę Mass Effect 3.

Ile jest postaci, które można zabrać na misje chodzi mi liczba postaci, nie licząc dlc postaci.

Czy są jakieś sekwencje gdzie można walczyć statkiem Tak lub Nie.

Czy multiplayer jakoś wpływa na grę single?

Grałem w Mass Effect 2 i wiele postaci udało mi się uratować i tu jest moje pytanie czy pojawią się w jakimś miejscu czy będą chociaż wspomniane.

To wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 18:11, mistrz917 napisał:

Ile jest postaci, które można zabrać na misje chodzi mi liczba postaci, nie licząc dlc
postaci.


Tak samo jak w poprzednich częściach, możesz zabrać dwóch towarzyszy.

Dnia 10.03.2012 o 18:11, mistrz917 napisał:

Czy są jakieś sekwencje gdzie można walczyć statkiem Tak lub Nie.


Nie.

Dnia 10.03.2012 o 18:11, mistrz917 napisał:

Czy multiplayer jakoś wpływa na grę single?


Jakoś wpływa.

Spoiler

Po każdej grze dostajesz punkty procentowe które wliczają się do ogólnego przygotowania galaktyki do walki ze Żniwiarzami.


Dnia 10.03.2012 o 18:11, mistrz917 napisał:

Grałem w Mass Effect 2 i wiele postaci udało mi się uratować i tu jest moje pytanie czy
pojawią się w jakimś miejscu czy będą chociaż wspomniane.


Spoiler

Chyba wszystkich spotkasz podczas swojej przygody w grze. Zazwyczaj pojawiają się w misjach pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w tak technicznie spieprzoną grę. Pomijając fakt, że nie można importować gęby Sheparda z poprzedniej części przez partactwo Bioware, to jeszcze w dodatku gra zawiesza się u mnie co jakiś czas. Ot po prostu zwiecha i tyle, pomaga tylko mashowanie ctrl+alt+del i alt+tab albo reset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi w trakcie misji From Ashes zawiesz się gra po tym jak

Spoiler

shepard obejrzy proteańskie nagranie z bunkra

2 razy z rządu zawiesiło się w tym samym miejscu (windows 7 64 bit jakby co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego nie mogę zrobić misji pobocznych typu

Spoiler

"ewakuuj cywilów Elkorów"

?
W dzienniku widać wyraźnie wpis ale gdy podlatuje do odpowiedniej planety nie mogę nawet na niej wylądować.
Będę wdzięczny jeśli ktoś pomoże mi rozwiązać ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

źle napisałem pierwsze pytanie chodziło mi ile jest postaci wszystkich, którzy towarzyszą Schepardowi. Coś takiego, totalna liczba wszystkich osób co mogą dołąnczyc do scheparda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje helpa malego z questem Aria: Blekitne Slonca :)

Spoiler

Chce zalatwic sprawe pokojowo, skad wziac artefakty dla salarianskiego handlarza by mogl dostarczy lepszy sprzet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 19:16, The-Darkest napisał:

Potrzebuje helpa malego z questem Aria: Blekitne Slonca :)

Spoiler

Chce zalatwic sprawe pokojowo, skad wziac artefakty dla salarianskiego handlarza by
mogl dostarczy lepszy sprzet?


Spoiler

Wróć na Normandię, miejsce gdzie możesz znaleźć artefakty będzie zaznaczone na mapie Galaktyki, podleć, zeskanuj, zabierz i wróć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 19:53, Azazell napisał:

Czy dużo jest w grze misji pobocznych? W porównaniu do ME 2?


W porównaniu do ME2? Tu jest ich mnóstwoooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć. Wczoraj wszystko działało ładnie, dziś ME3 odstawia cyrki takie że jasna cholera. Co 2-3 minuty gra mi się zawiesza, przez co dwa razy zaliczyłem już BSODa. Reset też kilka razy był potrzebny, mało tego, w niektórych zdaniach czy nie raz całych dialogach znikają mi dźwięki. Raz nie ma w ogóle głosów, a innym razem nie słychać już niczego. Okazyjnie nie doczytują się tekstury. Nie muszę chyba mówić że z tym wieszaniem się itp nie da się po prostu grać...

Zainstalowałem najnowsze sterowniki ale w sumie nie widzę by to coś dało.Ktoś ma podobne problemy? Czy jestem ewenementem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 20:20, Reffanov napisał:

Mam dosyć. Wczoraj wszystko działało ładnie, dziś ME3 odstawia cyrki takie że jasna cholera.
Co 2-3 minuty gra mi się zawiesza, przez co dwa razy zaliczyłem już BSODa. Reset też
kilka razy był potrzebny, mało tego, w niektórych zdaniach czy nie raz całych dialogach
znikają mi dźwięki. Raz nie ma w ogóle głosów, a innym razem nie słychać już niczego.
Okazyjnie nie doczytują się tekstury. Nie muszę chyba mówić że z tym wieszaniem się itp
nie da się po prostu grać...

Zainstalowałem najnowsze sterowniki ale w sumie nie widzę by to coś dało.Ktoś ma podobne
problemy? Czy jestem ewenementem?


Dysk spelnia mozliwosci dogrania pakietow do pamieci ram ?

Musisz sprawdzic w mebadzerzezanan wydajnosc CPU i w wprogramie gpu=s chip GPU
Fptki zapodaj na foru,.

Zobacztymy kalie sa zlenosci pomiedzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyj skanera jeszcze przed wejściem na orbitę planety, wtedy EDI wykryje, że jest tam coś ciekawego i będziesz mógł przeskanować już samą planetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, tego też już próbowałem. Tzn. rozmawiam np. z ambasadorem Elkorów w Cytadeli, on zleci mi misje o ewakuacji jego ludu z ich ojczystej planety... no dobra, lece do niej, skanuje prawym przyciskiem myszy przed wejściem na orbite i nic się nie dzieje.

A tak przy okazji, czy mógłby mi ktoś naświetlić co dzieje się ze wszystkimi rasami i załogą normandii po zakończeniu ME3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować