Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Niestety tak. Co prawda multik akurat mnie się bardzo podoba, ale głosy są różne. Choć z tego połączenia wiążę się niebezpieczeństwo które dotyczy pytanie z mojego poprzedniego posta. Trzeba jak najszybciej szkończyć grę i zobaczyć najlepsze zakończenie bo nie wiadomo jak to będzie za pół roku czy rok. Wtedy już nikt może nie ujrzeć tego zakończenia. Pomysł BioWare miało dobry, tylko z wykonaniem już gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 01:24, paraGaladh napisał:

Z tego co wiem da się uzyskać to bez multi, tyle że trzeba spełnić w ostatnich fragmentach
gry parę dodatkowych warunków

Nie da się.
Grając bez multi mamy zawsze tylko połowę war pointów.

Spoiler

do najlepszego zakończenia potrzebne jest przynajmniej 4 tysiące, a ponieważ bez multi mamy zawsze tylko połowę pkt, realnie musimy zdobyć ich aż 8000. Taka liczba jest nie do zdobycia w grze, nawet gdy mamy perfect save z poprzednich gier i wykonamy wszystko. Około 7000 to realne maksimum do zdobycia w grze.
I nie uwierzę na żadne słowo "podobno", "z tego co wiem". Obliczałem to dokładnie ze znajomymi osobami z forum Mass Effect. Jeśli ktoś twierdzi, że jednak da się nabić tyle pkt- proszę bardzo, niech pokaże mi swojego sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zmiany w zakończeniu są drastyczne w zależności od tego czy gramy w multi czy raczej kosmetyczne? Wciągnąłem się w kampanie single player i nie mam zamiaru się rozpraszać jakimś multi. Proszę o odpowiedź bez spoilerów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 01:33, Kopiec napisał:

/cut

Narazie jedynym potwierdzeniem tego że sie da to słowa gości z Bioware. Którzy powiedzieli że przy jednym z wywiadów że da się zebrać max punktów bez multi. Ale jak jest w praktyce to niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej broni laserowej, którą ofiaruje nam Praetorian?

Po drugie u doktorowej w sali na Normalndii można zakupić moce. Jedną kupiłem czy będzie można kolejne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 08:19, Azazell napisał:

Co sądzicie o tej broni laserowej, którą ofiaruje nam Praetorian?

Zbyt potężna, nie korzystam. Zresztą jak z żadnej z broni DLC.

Dnia 11.03.2012 o 08:19, Azazell napisał:

Po drugie u doktorowej w sali na Normalndii można zakupić moce. Jedną kupiłem czy będzie
można kolejne?

Można mieć tylko jedną w danym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś czytał książki Mass Effect? Warto zakupić? Bo mój ojciec lubi S-F czytać i niewiem może mu się spodoba. Ja gram w gry to znam świat a on nie zna nawet. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanko jak multi się sprawuje lepiej niż w demie?:P
Bo jednak 2 mapy + jeden przeciwnik na dłuższą metę się nudziło
A pełnej nie posiadam więc chce się dowiedzieć jak multi się sprawuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 23:07, Kadaj napisał:

2 pytania osób, które przeszły grę(bo skoro zakończenie jest do (_I_), to chciałbym żeby
choć sam przebieg fabuły był idealny):

Spoiler

1. Wygrzebałem w sieci, że aby uratować Mirandę, trzeba ją ostrzec przed Kai Lengiem.
Jak, kiedy i gdzie?


Spoiler

Po ataku na Cytadelę skontaktuje się z Tobą Anderson i powie co nieco o Lengu i wyśle maila. W pewnym momencie Miranda wyśle maila, by spotkać się na Cytadeli (w biurze Widm), podczas rozmowy zostanie ostrzeżona o Lengu.
A skoro już przy nim jesteśmy - Renegade Interrupt podczas ostatniej walki z nim rządzi
http://www.youtube.com/watch?v=FS6JomvKxhs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 00:55, Kraju napisał:

Żeby zobaczyć najlepsze zakończenie trzeba grać w multi aby zdobywać kolejne procenty
na mapkach. I tu moje pytanie. Minimalny poziom procentowy do którego może zejść to 50%,
czyli od początkowej liczby procentów? Codziennie chyba spda 1%. Co wtedy gdy licznik
spadnie do 0, a będę chciał za rok ponownie zagrać w ME3 i zobaczyć najlepsze zakończenie,
a załóżmy że nikt nie będzie już grał w multi aby nabić te punkty?


Wątpię że przestaną grać w multi skoro jeszcze grają w multi CoJ WK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 00:55, Kraju napisał:

Żeby zobaczyć najlepsze zakończenie trzeba grać w multi aby zdobywać kolejne procenty
na mapkach. I tu moje pytanie. Minimalny poziom procentowy do którego może zejść to 50%,
czyli od początkowej liczby procentów? Codziennie chyba spda 1%. Co wtedy gdy licznik
spadnie do 0, a będę chciał za rok ponownie zagrać w ME3 i zobaczyć najlepsze zakończenie,
a załóżmy że nikt nie będzie już grał w multi aby nabić te punkty?

Za rok to pewnie gra będzie na przecenie i będą napływać kolejni gracze. Poza tym bez przesady, ludzie do gry zawsze się znajdą, spośród całego świata na pewno ktoś będzie za rok grał.
Gorzej jeśli mówimy o kolejnych 2-3 latach, ale do tego momentu to pewnie Bioware wypuści już nową grę w świecie ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 11:21, Odin123 napisał:

Wątpię że przestaną grać w multi skoro jeszcze grają w multi CoJ WK


Offtop : Serio? :D

Czy mi się wydaje czy postać żołnierza BF3 ma jakieś słabej jakości tekstury w porównaniu z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 01:33, Kopiec napisał:

Nie da się.


Być może, sam przy pierwszym podejściu zaliczyłem 100% contentu i wspomogłem się nieco multi, by przebić magiczny pułap 5k siły efektywnej. Natomiast kilka osób twierdzi, że to uznawane za najlepsze spośród zakończeń uzyskali z ok. 3.5. Jestem przekonany, że tak czy siak byłem w stanie zbliżyć się po samym singlu do okolic 4k, które na pewno mogą do niego doprowadzić przy spełnieniu paru dodatkowych warunków.

Ja wiem, że PR BW bywa bullshitem, ale w tej chwili na oficjalnym forum widnieje przypięty wątek. Dlaczego mieliby mijać się z prawdą w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po takiej wielkiej wojnie, po zebraniu wszystkich ras do wspólniej walki spodziewałem się jakiegoś happy endu, a to co w zamian otrzymałem to tylko 3 opcje z czego każda to tylko mniejsze zło.
Czy istnieje w tej grze jakiś happy end?
Miałem 3 opcje do wyboru:

Spoiler

Zniszczyć żniwiarzy, przy czym Cytadela eksploduje z Shepardem na pokładzie, podobnie jak przekaźniki masy robia BUM co oznacza koniec podróży między gwiezdnych.

Kontrolowac żniwiarzy ale jestem pewien, że po jakimś czasie nic dobrego by z tego nie wyszło.

Jest też możliwość syntezy ale na myśl o połączeniu wszystkiego co żyje z przewodami i innymi rurakami jakoś niedobrze mi się robi.



Tak więc pytam czy da się jeszcze więcej z tego wycisnąć? Takie prawdziwe dobre zakończenie stworzyć? Można śmiało spojlerować, w najbliższym czasie nie przewiduje ponownego podejśćia niemniej jednak chciałbym wiedzieć teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 12:23, Isildur napisał:

Jest ale musisz grać w multi byś miał opcje wyboru jeszcze jednego zakończenia...

Nie rozpowszechniaj nieprawdziwych informacji, zwłaszcza jak wspomniałeś, że nie kupiłeś gry :P
Pisaliśmy już o tym, że zakończenie po nabiciu większej ilości pkt przez multi różni się tylko kilkusekundowym filmikiem

Spoiler

przy opcji zniszczenia Żniwiarzy, widzimy na koniec w gruzach kawałek Sheparda (a dokładnie napierśnik N7), który bierze oddech i filmik się urywa


Big deal to nie jest, po prostu taki niesmak zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować