Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Za takie posty skreślasz? To skreśl siebie bo styl o jakim piszesz pokazałeś jako pierwszy "chcąc rzygać jak czytasz". Mam inne zdanie niż Ty i oczekiwałem innego zakończenia, szanuje to, że chcesz czego innego ale jak ktoś chce tego happy endu to znaczy, że jest dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 22:38, zerohunter napisał:

A we wakacje maraton, ME 1,2,3;]


Ja miałem taki maraton w okresie 29 stycznia (rozpoczęcie ME1) - 9 marca (zakończenie ME3) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mam pytanie dla tych co skończyli i są w stanie rozmawiać o zakończeniu w sposób spokojny :). Mianowicie - które zakończenie jest dobre? Przy rozwaleniu galaktyka robi się czerwona co może sugerować, że nie był to "dobry moralnie" wybór. Przy syntezie jest niebieska - czyli odwrotnie? A może nie ma dobrego czy złego wyboru? Jak myślicie?

Ja wybrałem skoszenie Żniwiarzy. Stwierdziłem, że nie chcę kontrolowania czegoś takiego co wybiło biliardy biliardów istnień a już na pewno nie chce syntezy z nimi. A wy?

PS. Ludzie którzy chcą po prostu zje**ć to zakończenie niech nie odpisują. Rozumiem was - chcieliście czegoś więcej. Sam nie wiem co o tym myśleć(póki co), ale chce porozmawiać(normalnie). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 22:56, kesik93 napisał:

Ja miałem taki maraton w okresie 29 stycznia - 9 marca :)

Ehh.. Ja zacząłem grać w "jedynkę" dla uzyskania perfekcyjnej historii, ale

Spoiler

jak patrzę na zwiedzane miejsca, to mając świadomość że niedługo nie będzie galaktycznej społeczności, większość kolonii planetarnych padnie z powodu braku kontaktu z macierzystymi planetami (bo raczej nie są samowystarczalne, a do tego mogą przypuszczać, że Ziemia przegrała i niedługo czas na nich), jakoś mi się odechciewa...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno orzec na jakiej podstawie zakończenie jest dobre.

Spoiler

Bo w każdym zakończeniu dochodzi do rozwalenia przekaźników związku z tym wszystko jest uziemione a przekaźniki są podstawą funkcjonowania ras w galaktyce. Ja wybrałem syntezę, ze względu na Gethy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2012 o 22:38, zerohunter napisał:

A we wakacje maraton, ME 1,2,3;]


Też mam taki plan. Trzeba wreszcie poukładać to w całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Też myślałem o Gethah. Ale doszedłem do wniosku, że synteza z czymś takim jak Żniwiarze? Hmm... sam nie wiem. Myślałem, że na końcu będzie jakaś pogawędka ze Zwiastunem i wyjaśnienie praktycznie wszystkiego - tak pojawienie się Katalizatora sprowadziło więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 23:13, darth_16 napisał:

Spoiler

Też myślałem o Gethah. Ale doszedłem do wniosku, że synteza z czymś takim jak Żniwiarze?
Hmm... sam nie wiem. Myślałem, że na końcu będzie jakaś pogawędka ze Zwiastunem i wyjaśnienie
praktycznie wszystkiego - tak pojawienie się Katalizatora sprowadziło więcej pytań.



Spoiler

Niestety zakończenie nie wyjaśnia najważniejszych pytań związane z serią. To denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO nie ma dobrego.

Spoiler

W każdym całe uniwersum legło w gruzach i w sumie nie wiadomo czy kiedykolwiek się podźwignie do wcześniejszego poziomu - technologia Mass Relays była tylko "pożyczona" i niekoniecznie któraś z cywilizacji będzie w stanie coś podobnego zbudować od podstaw. Do tego padnie wiele planetarnych kolonii, do tej pory zależnych od dostaw z macierzystych planet, a obecnie żyjących w strachu przed inwazją - bo przecież nikt do nich nie przyleci z wiadomością "wygraliśmy". Nie mówiąc już o wielu jednostkach, które choć przetrwały, już nigdy nie zobaczą domu ani bliskich.

A które najmniej złe? Zapewne niebieskie, bo mimo wszystko pozwala przetrwać wszystkim, nawet sztucznym rasom, zachowując przy tym ich odrębność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Właśnie to mnie zastanawia czy planety(np. Ziemia) będą mogły się dalej rozwijać czy wszystkie wyżej rozwinięte cywilizacje(asari, salarianie, turianie, ludzie itd.) upadną całkowicie robiąc miejsce dla nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 23:28, darth_16 napisał:

Spoiler

Właśnie to mnie zastanawia czy planety(np. Ziemia) będą mogły się dalej rozwijać czy
wszystkie wyżej rozwinięte cywilizacje(asari, salarianie, turianie, ludzie itd.) upadną
całkowicie robiąc miejsce dla nowych.


Spoiler

Pewnie będą - ludzie skoczą sobie na Marsa, Turianie na swój własny księżyc. Może nawet skolonizują pobliskie układy. Może na innych planetach powstaną jakieś nowe cywilizacje. Ale wielka galaktyczna społeczność już raczej nie wróci. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowuj się, szczylu, bo jeszcze na dywan po drabinie wchodzisz. Kultury trochę. Współczuję Twojej malutkiej osobie, jeżeli oceniasz kogoś kogo nie znasz poprzez to, czego ktoś oczekuje od gry. Pieprzysz jakbyś chciał porównać kosmiczną wirtualną wojnę z prawdziwą, więc się zastanów.

Spoiler

Tak, chciałbym, żeby choć jedno z zakończeń miało pozytywny wydźwięk, bo zżyłem się s postacią, która ukończyłem wszystkie części i na koniec chciałbym zobaczyć, że Shep dostaje to, na co zasłużył przez te lata walki o galaktykę. I nie jest to śmierć albo konieczność dokonania wyboru w stylu "co bym nie zrobił, i tak się coś popieprzy". To jest wirtualna space opera, a nie prawdziwe pole bitwy. Poświecenia w mass effectowej galaktyce było wystarczająco wiele, by jeszcze poświęcać życie protagonisty, którego spotyka niezasłużony los. Albo nawet kij z tym Shepardem, niech umiera, ale żeby to całe Crucible rozwaliło Żniwiarzy w konwencjonalny sposób i reszta galaktyki żyła spokojnie dalej z Shepem jako symbolem jedności i pokoju. Powtarzam, ja rozumiem to zakończenie w pełni, rozumiem ideę stojącą za Żniwiarzami i rozumiem, dlaczego musi być tak, jak było. Dlatego to akceptuję. To wszystko ma sens. Ale po prostu uważam, że zarówno galaktyka, protagonista jak i gracze zasługują, by zobaczyć coś dobrego. Byłaby to miła odmiana. Bo happy endem nie zakończył się ani ME1 ani ME2, więc chyba nie wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś się na takiego jednego przeciwnika natknąłem, aluzja do Skyrima?

Mianowicie, idzie o Harvestera, takie smoko podobne coś, pierwszy encounter na księżycu Palavan. Troszkę mnie to rozbawiło, bo wygląda przekomicznie, niezgrabnie, niczym smok z nadwagą. Czemu taki design, bo ja wiem, może aluzja, ale równie dobrze, bo taki zamysł twórców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrody się posypią dzisiaj. Teraz mam meczyk w SC II, ale jak skończe nagrody będą.

Edit:
Siriondel - ostrzeżenie za brak kultury w stosunku do innych użytkowników
sylwasss - także ostrzeżenie za brak kultury w stosunku do innych użytkowników. Ma rację GodOfLiar mówiąc, żebyś innych nie nazywał dziećmi i nie wymiotował na ich opinię nawet jeśli jest ona odmienna od Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto jest wydawcą ME3 w polsce?

Nie działa mi CD2, nie widzi go w komputerze.

Kolejna gra, gdzie kupuje oryginalną kopię, a musze grać na piracie? Idźcie po rozum do głowy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij grę za pomocą Origina. Wystarczy że do programu wpiszesz klucz produktu z pudełka ME3, a Origin dopiszę Ci grę do konta. Wtedy będziesz mogła ściagnąć grę poprzez Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napotkałam.. jeszcze.

Pytanko. Jaka dodatkowa misja jest w edycji kolekcjonerskiej? W Dodatkach do gry na Originie widze "Z prochów", taka misja. Czy mam ją kupować, czy już ona jest w mojej edycji kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować