Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2012 o 13:34, Jarden napisał:

> Witam. Ja mam pytanie ile godzin zajęło Wam ukończenie gry na poziome normal? (dokładne

> przechodzenie oraz wszystkie questy poboczne.) Dzięki.


pewnie czas będzie podobny do Me2 (bez dlc) więcej bym się nie spodziewał.

PS. oglądając walkthrough w necie stwierdzam że jest to najgorsza część serii. Zrobiona na zasadzie, mamy już dość to kończymy. Wypuścimy bubel i tak ludzie kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 14:33, zerohunter napisał:

No, ja nie wiem czasem czy mnie te filmiki nie nakręciły bardziej niż sama gra...


Żebyś wiedział. Przed premierą sugerowali zupełnie co innego niż jest w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 14:36, Konrad162 napisał:

Wypuścimy bubel i tak ludzie kupią.

Brednie, misje są naprawdę dobrze skonstruowane, a cały gameplay najbardziej zbalansowany i przyjemny z całej trylogii, wyższe poziomy trudności w końcu stanowią trochę wyzwania, a nie tylko przeciwników którzy mają dużo hp i długo zejdzie, zanim ich pokonamy.
Zakończenie jest faktycznie słabe, pomysł z multi też głupi, ale ludzie histeryzują i niezadowoloni z kilku ostatnich minut od razu wystawiają grze 1/10 nie patrząc na inne elementy.
Poza tym jakie ty możesz mieć zdanie o grze, skoro oglądasz tylko walkthroug?
Zawsze myślałem, że w GRY się GRA, a nie ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 14:41, Kopiec napisał:

> Wypuścimy bubel i tak ludzie kupią.
Brednie, misje są naprawdę dobrze skonstruowane, a cały gameplay najbardziej zbalansowany
i przyjemny z całej trylogii, wyższe poziomy trudności w końcu stanowią trochę wyzwania,
a nie tylko przeciwników którzy mają dużo hp i długo zejdzie, zanim ich pokonamy.
Zakończenie jest faktycznie słabe, ale ludzie histeryzują i niezadowoloni z kilku ostatnich
minut od razu wystawiają grze 1/10.


Misję są dobre w większośći jest kilka sporych niedomówień. Ale jak pisałem wczesniej to wciąż dobra gra. Zgadzam się, że przez durne zakończenie nie należy skreślać gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że muszę ponowić pytanie, bo poprzedni post zaginął pomiędzy dywagacjami nad fabułą.
Nie mogę importować postaci z ME2. ME3 w ogóle nie widzi żadnych sejwów, w plikach wszystko mam jak należy, bo wczoraj właśnie ukończyłem ostatnią misję w ME2 i gra sama utworzyła mi odpowiednie foldery w moich dokumentach. Jest jakaś rada na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 14:56, Some_kind_of_Devil napisał:

Wygląda na to, że muszę ponowić pytanie, bo poprzedni post zaginął pomiędzy dywagacjami
nad fabułą.
Nie mogę importować postaci z ME2. ME3 w ogóle nie widzi żadnych sejwów, w plikach wszystko
mam jak należy, bo wczoraj właśnie ukończyłem ostatnią misję w ME2 i gra sama utworzyła
mi odpowiednie foldery w moich dokumentach. Jest jakaś rada na to?


Spróbuj tego

1. Wejdź do folderu C:\Users\Nazwa użytkownika\Documents\BioWare
2. W powyższym folderze utwóz folder o nazwie Mass Effect 2.
3. Do tego folderu wklej swój folder o nazwie Save, zawierający Twoją postać z ME 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 15:00, NeroNarmeril napisał:

1. Wejdź do folderu C:\Users\Nazwa użytkownika\Documents\BioWare
2. W powyższym folderze utwóz folder o nazwie Mass Effect 2.
3. Do tego folderu wklej swój folder o nazwie Save, zawierający Twoją postać z ME 2.

Kiedy tłumaczę właśnie, że Mass Effect 2 już samo utworzyło mi ten folder i wpakowało do niego save. ME3 i tak go nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i powiem co myślę. Szkoda że gra jest beznadziejna. Udało mi się przegrać ponad 10 h u kumpla i stwierdzam prawdę. Sam początek jest nudny jak flaki z olejem, gdzie ta akcja ? Voice-overy angielskie totalne dno. Zwłaszcza aktor, który użyczył głosu człowiekowi iluzji. Anderson też gadał jak by mu się nie chciało. Grafika ? Chyba gorsza niż w ME2. Moja postać z ME2 wyglądała gorzej niż z ME1. Muzyka to jakaś kpina. Czemu EA nie zatrudniło ponownie Jacka Walla ? W zamian dostaliśmy beznadziejne jakieś kawałki, które nie wpadają w ucho i nie dają żadnego rytmu podczas walki. Fabuła wygląda jak by ją pisali na kolanie. E tam. Moja ocena to 4/10. A tylko dlatego, że była bitwa wszystkich ras vs Żniwiarze a i tak sądzę, że mogli to zrobić lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 14:36, Konrad162 napisał:

PS. oglądając walkthrough w necie stwierdzam że jest to najgorsza część serii. Zrobiona
na zasadzie, mamy już dość to kończymy. Wypuścimy bubel i tak ludzie kupią.


Mi się ogólnie ME3 bardzo podobał...aż do ostatnich 15min, w tym momencie pożałowałem ze gralem w ktorakolwiek czesc serii bo nasze wczesniejsze wybory zostaly przekreslone bez zakonczenia ktore nie maja sensu.
Textury to kolejna rzecz która jest najgorsza w serii ale na to przymykam oko bo nie dla grafiki w trylogie Mass Effect grałem ale właśnie dla zniszczonej na koniec fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 15:37, Jarden napisał:

> PS. oglądając walkthrough w necie stwierdzam że jest to najgorsza część serii. Zrobiona

> na zasadzie, mamy już dość to kończymy. Wypuścimy bubel i tak ludzie kupią.

Mi się ogólnie ME3 bardzo podobało...aż do ostatnich 15min, w tym momencie zaluje ze
gralem w ktorakolwiek czesc serii bo nasze wczesniejsze wybory zostaly przekreslone bez
zakonczenia ktore nie maja sensu.


Mnie się spodobało do ostatnich 30 minut. Obrona pojazdu z rakietami, bezsensowna rzeź w której jesteśmy atakowani wszystkim co jest x razy z rzędu. Grałem na poziomie Szaleniec i przez 2 godziny nie dawałem sobie rady, olałem to i przestawiłem się na "fabułę". Zbyt dużo strzelania jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które grały w dodatek "From Ashes" . Cena dodatku na XBL to 800 punktów czyli około 40 zł. Czy jego zawartość jest warta tej ceny ? Ile godzin rozgrywki on dodaje (średnio) ? No najważniejsze czy na Xboxie nie ma problemów z jego odpaleniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 15:39, Bracio napisał:

Mnie się spodobało do ostatnich 30 minut. Obrona pojazdu z rakietami, bezsensowna rzeź
w której jesteśmy atakowani wszystkim co jest x razy z rzędu. Grałem na poziomie Szaleniec
i przez 2 godziny nie dawałem sobie rady, olałem to i przestawiłem się na "fabułę". Zbyt
dużo strzelania jak dla mnie.


Ogólnie nigdy mi nie przeszkadzała duża ilość walki w Mass Effect, tym razem rowniez nie specjalnie mnie to bolalo ale tak jak juz wielokrotnie pisalem brak sensu i jakiegokolwiek wyboru w ostatnich 15min gry sprawil ze seria ME dlamnie po prostu umarla, nie mam juz ochoty na nia patrzec a wszystko przez nieudolnosc Bioware w doprowadzeniu fabuły do sensownego i satysfakcjonujacego konca czy to z czy bez happy endu (chociaz nie ukrywam ze jedno z 17 zakonczeni mogloby byc happy endem gdzie moj Shepard siedzi na plazy,saczy drinki a obok siedzi jego ukachana Liara).
Ja gralem na normalu (czego zalowalem przez wiekszosc gry) ale na ziemi nawet na tym poziomie mialem problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 15:44, Jarden napisał:

> Mnie się spodobało do ostatnich 30 minut. Obrona pojazdu z rakietami, bezsensowna
rzeź
> w której jesteśmy atakowani wszystkim co jest x razy z rzędu. Grałem na poziomie
Szaleniec
> i przez 2 godziny nie dawałem sobie rady, olałem to i przestawiłem się na "fabułę".
Zbyt
> dużo strzelania jak dla mnie.

Ogólnie nigdy mi nie przeszkadzała duża ilość walki w Mass Effect, tym razem rowniez
nie specjalnie mnie to bolalo ale tak jak juz wielokrotnie pisalem brak sensu i jakiegokolwiek
wyboru w ostatnich 15min gry sprawil ze seria ME dlamnie po prostu umarla, nie mam juz
ochoty na nia patrzec a wszystko przez nieudolnosc Bioware w doprowadzeniu fabuły do
sensownego i satysfakcjonujacego konca.
Ja gralem na normalu (czego zalowalem przez wiekszosc gry) ale na ziemi nawet na tym
poziomie mialem problem:)


Strzelania dużo bo to w końcu wojna jest a nie wycieczka krajoznawcza. Co do poziomi trodności to rzeczywiście słabo zblilansowany bo potem siekasz na normalu co podleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 15:42, Siupson napisał:

Mam pytanie do osób które grały w dodatek "From Ashes" . Cena dodatku na XBL to 800 punktów
czyli około 40 zł. Czy jego zawartość jest warta tej ceny ? Ile godzin rozgrywki on dodaje
(średnio) ? No najważniejsze czy na Xboxie nie ma problemów z jego odpaleniem ?


Od razu mówie że grałem na PC więc na ostatnie pytanie nie odpowiem. Co do długość - sama misja ma jakieś 35-40 minut.. Do tego ze 3 rozmowy z nowym kumplem więc całe FA zamyka się tak w 50 minutach. No niech będzie że w godzinie. I nie jest rewelacyjn- mniej więcej poziom DLC z Kasumi czy Zaedem z 2 do takiego Shadow Brokera czy Nadzorcy się nawet nie umywa. IMO nie warto chyba że ktoś jest hardkorowym fanem i musi wiedzieć wszystko o świecie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 15:47, lord_siwy napisał:

Strzelania dużo bo to w końcu wojna jest a nie wycieczka krajoznawcza. Co do poziomi
trodności to rzeczywiście słabo zblilansowany bo potem siekasz na normalu co podleci.


Tak, to fakt, wojna bez strzelania raczej byla by kiepska wojna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywki dodaje jakieś 15-20 minut. Dodaje za to świetnie napisanego towarzysza, który - ku mojemu zdziwieniu- idealnie pasuje do świata gry i rzuca inny pogląd na niektóre tematy, jak i ma całkiem ciekawe relacje z innymi postaciami. Jeżeli masz dopiero zacząć grać w kampanię to jak najbardziej się opłaca, w innym przypadku raczej nie, bo sama misja jest króciutka i średnio ciekawa.

@ Pizarro
Z Zaeedem i Kasumi nie dało się nawet zwyczajnie porozmawiać. Javik bije ich na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 15:39, Bracio napisał:

Mnie się spodobało do ostatnich 30 minut. Obrona pojazdu z rakietami, bezsensowna rzeź
w której jesteśmy atakowani wszystkim co jest x razy z rzędu. Grałem na poziomie Szaleniec
i przez 2 godziny nie dawałem sobie rady, olałem to i przestawiłem się na "fabułę". Zbyt
dużo strzelania jak dla mnie.


Co do końcówki to widziałem tylko jakie są mniej więcej opcje i jak wygląda zakończenie. Ale jak np. dowiedziałem się że

Spoiler

połowa naszej drużyny albo ginie albo ma lepsze zajęcia niż ratowanie z nami świata (np. Jack) to ja się pytam po jakiego diabła były te wcześniejsze problemy ze zbiorem teamu, wybory, romanse itp... A skoro na 90% rzeczy nasze wybory nie wpływają.

To w takim razie film to ja mogę obejrzeć w kinie i na pewno nie będzie mnie ta przyjemność kosztować 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 15:42, Siupson napisał:

Mam pytanie do osób które grały w dodatek "From Ashes" . Cena dodatku na XBL to 800 punktów
czyli około 40 zł. Czy jego zawartość jest warta tej ceny ? Ile godzin rozgrywki on dodaje
(średnio) ? No najważniejsze czy na Xboxie nie ma problemów z jego odpaleniem ?



Grałem na PC. Odpowiedź- Nie warto. Dodatek starcza na jakieś 20 minut, dodaje dodatkowe dialogi i możemy zobaczyć dwie sceny związane z przeszłością Javika i tylko tyle. Lepiej obejrzeć na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 15:55, Konrad162 napisał:

Co do końcówki to widziałem tylko jakie są mniej więcej opcje i jak wygląda zakończenie.
Ale jak np. dowiedziałem się że

Spoiler

połowa naszej drużyny albo ginie albo ma lepsze zajęcia
niż ratowanie z nami świata (np. Jack) to ja się pytam po jakiego diabła były te wcześniejsze
problemy ze zbiorem teamu, wybory, romanse itp... A skoro na 90% rzeczy nasze wybory
nie wpływają.

To w takim razie film to ja mogę obejrzeć w kinie i na pewno nie będzie
mnie ta przyjemność kosztować 120zł.


Spoiler

Drużyna się rozleciała ponieważ akcja toczy się 6 miesięcy po ME2, wrócili po prostu do swoich zajęć. Shepard wraca na Ziemię i odbywa proces związany z zniszczeniem przekaźnika masy który doprowadził do śmierci 300 000 batarian. Oczywiście jeśli ktoś nie grał w DLC Arrival to nie będzie wiedział "oso chozzii" i prolog będzie tylko zwykłym bełkotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować