Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Witajcie, sorry że ostatnio nie uczestnicze na forum ale to dlatego ze nie mam zbytnio czasu a po drugie jeszcze nie przeszedłem całej gry wiec wole nie wwypowiadać się na wiele tematów.

Dobra mam pytanko zamówiłem grę z gram.pl (EK oczywiście) i mam pytanie powinienem jakoś dostać dostęp do poradników premium czy ktos wie moze jak to zrobić tzw zkąd teraz wiąć ten kod czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawych artykulow jak i opinii o zakonczeniach ME3.

Znajomosc angielskiego wymagana!

Opinia goscia z IGN z ktora sie ni jak nie moge zgodzin i ktora wedlug mnie osobiscie jest wyssana z palca i przedstawiona z punktu widzenia czlowieka ktory nie rozumie o co ludziom chodzi i najwyrazniej nie chce zrozumiec



Kilka spoilerow z fabuly Red Dead Redemption wiec czytajcie jesli juz przesliscie albo jesli was nie interesuje ta gra!



Szczerze mowiac nie wiem czy moge zamieszczac tu linki ale zaryzykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pytania odnośnie gry.

1.Jak korzystać z medykamentów bo spacja jak wciskam nie działa.
2.Czy co jakiś czas będą się pojawiały jakieś nowe misje poboczne np na cytadeli? Czy wszystkie są już od początku dostepne?
3.Czy te 5 pięter w Cytadeli to wszystko? Czy jest jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szkoda, że wiecej niż połowa stron ywpowiadajacych sie na temat petycji o lepsze zakończenie nie ma zielonego pojecia, czemu naprawdę jesteśmy wściekli i rozczarowani, i sprowadza nas zawsze do "dzieci, które chcą happy-endu". Czytanie ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 18:53, Azazell napisał:

Mam 3 pytania odnośnie gry.

1.Jak korzystać z medykamentów bo spacja jak wciskam nie działa.
2.Czy co jakiś czas będą się pojawiały jakieś nowe misje poboczne np na cytadeli? Czy
wszystkie są już od początku dostepne?
3.Czy te 5 pięter w Cytadeli to wszystko? Czy jest jeszcze coś?


1. Po prostu wciśnij odpowiedni przycisk numeryczny - standardowo to jest bodajże 6. Albo sam to sobie tak ustawiłem :P No ale na 100% musisz klepnąć któryś z nr 1-8 na klawiaturze a nie spację. Ew. wybrać z menu pauzy odpowiednią opcje. No chyba że chodzi Ci o zbieranie medi-żelu to wtedy spacją przy pojemniku
2. Tak pojawiają się. Ja z reguły wpadam na cytadelę po każdej wykonanej misji fabularnej.
3. Jest 6 poziomów.

Spoiler

Dok, uchodźcy, ambasady, szpital, klub, prezydium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 18:50, sylwasss napisał:


Jeśli gosć faktycznie dobrze rozkminia to bedzie to genialny krok ze strony Bioware i oby to jednak oznaczalo DLC z poprawnym zakonczeniem.
Niestety nie zmienia to faktu ze jesli ktos nie pamieta ksiazek badz ich nie czytal to te delikatne podpowiedzi sa dla niego zupelnie bezuzyteczne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2012 o 18:53, Azazell napisał:

1.Jak korzystać z medykamentów bo spacja jak wciskam nie działa.


OMG. A później po takich postach się dziwić że gra jest do bólu uproszczona, ale z tego co widzę dalej jest za trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tease''owania na Twitterze ciąg dalszy.

Najpierw ktoś podał tytuły filmów z twistami podobnymi (w ogromnym uproszczeniu) do sugerowanego zakończenia i porozumiewawczo dodał, że je lubi, na co odpisano mu, że wiedzą, do czego zmierza, a potem ktoś zapytał o oświadczenie względem całej tej sytuacji i kazano mu sprawdzać oficjalną stronę... Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś czytałem recenzje M3 w cd action. I smug się nie popisał - strzelił 10/10. Po tym odnoszę wrażenie, że MY gracze i ONI recenzenici (tzw profesjonaliści) gramy w zupełnie różne gry. Gra ma tyle baboli (niezawsze zaskakujące skrypty, inteligencja towarzyszy, dziury fabularne, przestarzała już grafika, animacje postaci no i to cholerne zakończenie), że wręcz obarazą dla innych gier które uczciwie zasłużyły na dyche jest wystawienie takiej oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 19:15, Jarden napisał:

Jeśli gosć faktycznie dobrze rozkminia to bedzie to genialny krok ze strony Bioware i
oby to jednak oznaczalo DLC z poprawnym zakonczeniem.
Niestety nie zmienia to faktu ze jesli ktos nie pamieta ksiazek badz ich nie czytal to
te delikatne podpowiedzi sa dla niego zupelnie bezuzyteczne:/

To samo pisałem wczoraj ;P tylko nie pasuje mi u gościa kiedy zaczęła się

Spoiler

indoktrynacja, bo moim zdaniem Shepard w ogóle nie był na Cytadeli, a jeśli nawet był to skąd niby w ostatniej scence brał oddech na Ziemi..

ale tak to się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 19:48, lord_siwy napisał:

Dziś czytałem recenzje M3 w cd action. I smug się nie popisał - strzelił 10/10. Po tym
odnoszę wrażenie, że MY gracze i ONI recenzenici (tzw profesjonaliści) gramy w zupełnie
różne gry. Gra ma tyle baboli (niezawsze zaskakujące skrypty, inteligencja towarzyszy,
dziury fabularne, przestarzała już grafika, animacje postaci no i to cholerne zakończenie),
że wręcz obarazą dla innych gier które uczciwie zasłużyły na dyche jest wystawienie takiej
oceny.


A recenzja jest tworem czysto subiektywnym :) vide ocena Potworów i Spółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 18:18, NeroNarmeril napisał:

Spoiler

Zachowanie Rady - dodaje Destiny Ascension i osłabia flotę Przymierza.
Mordin ginie niezależnie od wyboru z genofagium.
Salarianie i tak się przyłączą po ataku Cerberusa na Cytadelę, chyba że nie żyje ci Thane
i Kirrahe


Thane u mnie

Spoiler

zginął po walce z Langiem

i z tego co wiem nie dało się tu nic zmienić. A ten Kirrahe on chyba w ME1 był, ale nie pamiętam już czy tam zginął czy nie. Ale fakt, że Salarianie mi dali tylko 70 pkt. wsparcia, a u ciebie ile mniej więcej? Bo jak z 500 no to może pokombinuje i coś zmienię :P
Spoiler

Napisz mi jak u ciebie było z tą misją na Cytadelii bo widzę, że to można zrobić inaczej.. da się tak, że obaj przeżyją i będę miał to wsparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:11, Paoro napisał:

Thane u mnie

Spoiler

zginął w walce z Langiem

i z tego co wiem nie dało się tu nic zmienić.
A ten Kirrahe on chyba w ME1 był, ale nie pamiętam już czy tam zginął czy nie. Ale fakt,
że Salarianie mi dali tylko 70 pkt. wsparcia, a u ciebie ile mniej więcej? Bo jak z 500
no to może pokombinuje i coś zmienię :P


U mnie chyba tyle samo. Jest motyw z

Spoiler

posiadaniem jednocześnie krogan i pełnych sił salarian. Oto jak:
- Wrex nie żyje
- dane Maelona skasowane
- zgadzamy się na propozycję salarian i sabotujemy lek
- po wszystkim gadamy z krogańskim wodzem i ściemniamy mu, że wyleczyliśmy genofagium (nie zauważy różnicy)
- mamy i krogan i salarian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 18:50, sylwasss napisał:


To było by całkiem niezłe posunięcie, mi osobiście gra bardzo się podobała właśnie do momentu spotkania z Catalyst, ale ta teoria jest sensowna. Ale Bioware pogratuluję genialności tylko i wyłącznie jeśli DLC z prawdziwym zakończeniem będzie darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2012 o 20:06, Evertsen_Dante napisał:

A recenzja jest tworem czysto subiektywnym :) vide ocena Potworów i Spółki.


Wszyscy się cieszą i rzucają 10 i 9 na lewo i prawo a na konsoli Sony ME3 działa tragicznie, spadki płynności. Super, żadnych konsekwencji, że na sprzęcie który powinien dawać płynną animacje są przycięcia. Niestety, ale jeśli "krytycy" nie nauczą się krytykować i bycia konsekwentnym, nie będą wymagali od twórców dużego wysiłku to branża się zatrzyma (w sumie się zatrzymała) i będziemy mieli takie sytuacje, że produkcje typu AAA na starcie u każdego recenzenta mają ocenę powyżej 8+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:20, Paoro napisał:

Ale jak Wrex żyje to zauważa różnicę?


Tak, jest zbyt inteligentny jak na kroganina i po jakimś czasie

Spoiler

się zorientuje, że go oszukałeś i będziesz musiał go zabić, przez co stracisz siły krogan.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z kupieniem używanej wersji gry? Traci się coś używając już aktywowaną grę, gra ma ograniczoną ilość aktywacji, czy może nie ma dostępu do multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować