Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2012 o 19:48, lord_siwy napisał:

Dziś czytałem recenzje M3 w cd action. I smug się nie popisał - strzelił 10/10. Po tym
odnoszę wrażenie, że MY gracze i ONI recenzenici (tzw profesjonaliści) gramy w zupełnie
różne gry. Gra ma tyle baboli (niezawsze zaskakujące skrypty, inteligencja towarzyszy,
dziury fabularne, przestarzała już grafika, animacje postaci no i to cholerne zakończenie),
że wręcz obarazą dla innych gier które uczciwie zasłużyły na dyche jest wystawienie takiej
oceny.


bo to pierwsza 10/10 od cdaction dla overhype''owaty gier ? Oni już dawno są na dnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:25, Thalanthas napisał:

Jak jest z kupieniem używanej wersji gry? Traci się coś używając już aktywowaną grę,
gra ma ograniczoną ilość aktywacji, czy może nie ma dostępu do multi?


gra jest przybita do konta na originie ;) Ale ludzie pewno już niedługo zaczną sprzedawać konta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 18:50, sylwasss napisał:


Spoiler

ja tam tego nie kupuje... a jeśli to prawda to i tak ciągle mamy z dupy zakończenie (normandia?)

btw indoktrynacji można się "pozbyć" ? wydaje mi się, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:50, albX napisał:

Witam. Ja mam takie pytanie. Czy w grze jest wyjaśnione ile było cykli i kto zbudował
żniwiarzy ??


Spoiler

BioWare jakoś się nie interesował głównym wątkiem, a co dopiero takimi rzeczami. Można się tylko domyślać ile było cykli (coś na ten temat wspominał Javik), każdy cykl pozostawiał po sobie część do Tygla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde te pytania mnie najbardziej nurtowały. No trudno pewnie żeby zadrzeć kasę wydadzą jakieś dlc albo książkę
/komiks gdzie to wszystko wyjaśnią. Wiem że Javik coś wspominał ale te odpowiedzi mnie nie zaspokoiły.
Specjalnie wydałem kasę na te dlc żeby się dowidzieć więcej a tu widzę lipa ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:53, Bracio napisał:

Spoiler

BioWare jakoś się nie interesował głównym wątkiem, a co dopiero takimi rzeczami. Można
się tylko domyślać ile było cykli (coś na ten temat wspominał Javik), każdy cykl pozostawiał
po sobie część do Tygla.


W trakcie rozgrywki było pare nie jasnych odpowiedźi na twoje pytanie.Wiem tyle ,że żniwiarze są odpowiedzią na Chaos. I chyba je stworzył KAtalizator ale moge się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z rozpoczęciem jakiego zadania wiąże się brak swobodnej eksploracji świata? Pytam bo nie chce popełnić głupiego błędu, rozpoczynając końcowe już zadanie, a chce przejść grę na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 21:18, Kraju napisał:

Z rozpoczęciem jakiego zadania wiąże się brak swobodnej eksploracji świata? Pytam bo
nie chce popełnić głupiego błędu, rozpoczynając końcowe już zadanie, a chce przejść grę
na 100%.


Baza Cerberusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 21:18, Kraju napisał:

Z rozpoczęciem jakiego zadania wiąże się brak swobodnej eksploracji świata? Pytam bo
nie chce popełnić głupiego błędu, rozpoczynając końcowe już zadanie, a chce przejść grę
na 100%.

Jezeli wykonasz misje z Bazą Cerberusa(nie mylić z bazą mysliwców cerberusa) to po niej mozemy wykonać juz tylko misje z Kontraatakjiem na Ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jest zadanie gdzie misja nosi tytuł

Spoiler

"Horyzont..." (całej nazwy nie pamiętam, ale na pewno było tam to jedno słowo)? Misja pojawia się od razu po zadaniu na macierzystej planecie Asari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej ocen gry pochodzi z wersji na X360, która takich błędów technicznych nie ma, a sam recenzent który nie testuje wersji na PS3 ma prawo o takich błędach nie wiedzieć. No chyba że gra na PS3 zbiera same 10 i 9, wtedy to już jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 21:24, Kraju napisał:

A to jest zadanie gdzie misja nosi tytuł

Spoiler

"Horyzont..." (całej nazwy nie pamiętam,
ale na pewno było tam to jedno słowo)? Misja pojawia się od razu po zadaniu na macierzystej
planecie Asari.



Spoiler

Rozpocznij atak na bazę Cerberusa

albo coś w ten deseń. W każdym bądź razie
Spoiler

ta po Horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 21:27, Kraju napisał:

Najwięcej ocen gry pochodzi z wersji na X360, która takich błędów technicznych nie ma,
a sam recenzent który nie testuje wersji na PS3 ma prawo o takich błędach nie wiedzieć.
No chyba że gra na PS3 zbiera same 10 i 9, wtedy to już jest problem.


Właśnie zbiera 9 i 10 (Playstation Official Magazine UK dał maksymalną notę)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Zatem czas pograć trochę w multi i zaczać nabijać kolejne procenty.

Bracio
Może jakimś cudem wersja recenzencka nie zawierała takich błędów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 21:36, Kraju napisał:

Dzięki wielkie. Zatem czas pograć trochę w multi i zaczać nabijać kolejne procenty.

Bracio
Może jakimś cudem wersja recenzencka nie zawierała takich błędów. :D


Pewnie powiedzieli typowe "Do premiery poprawimy" ;). http://www.lensoftruth.com/head2head-mass-effect-3-analysis/2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi błędami to trochę przesadzacie. To, że wam wyskakują nie znaczy, że wyskoczyły też recenzentom. U mnie w cyfrowej wersji z Origin nie doświadczyłem praktycznie żadnych problemów technicznych(raz nie mogłem się ruszyć po gadce z jokerem). Dla mnie gra zasługuje na wysoką ocenę. Choć faktycznie za zakończenia 10/10 bym nie dał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować