Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Granie u mnie w multi to udręka, ciągłe zrywanie połączenia z serwerem czy to u mnie wuna czy Wy etz macie ostatnio, bo nie wiem gdzie szukać winnego czy mój net nawala czy multi jest tak niedopracowane?

Dzisiaj na 6 prób ani jednej nie udało mi się skończyć, postać się przesuwa, skacze a potem zrywa połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 22:25, Thalanthas napisał:

Nawet jeśli jest pudełkową wersją?

Tak, Origin w tej kwestii działa tak samo jak Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brian Moran ‏ @DaCajunRTard
@masseffect I kinda feel lost after that ending...not what I expected and left me feeling everything done was for nothing.

Mass Effect Mass Effect ‏ @masseffect
@dacajunrtard We know it''s a lot to take in! But hang in there. Your decisions matter.


I co Wy na to? Zaczynam na powrót odzyskiwać nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:50, EmperorKaligula napisał:

Spoiler

ja tam tego nie kupuje... a jeśli to prawda to i tak ciągle mamy z dupy zakończenie
(normandia?)

btw indoktrynacji można się "pozbyć" ? wydaje mi się, że nie


Spoiler

To zależy jeśli ktoś został już zindoktrynowany to raczej nie, ponieważ godzi się z tym co zostało mu wpojone. Jeśli zakończenie to faktycznie próba indoktrynacji, a Shepard wybierze czerwone zakończenie to się jej nie podda, nie straci woli walki, prawdopodobnie odzyska świadomość i nie zostanie zindoktrynowany.

Jeśli wybierze inne zakończenia to tak jakby uznał, że walka się skończyła, a jego przyjaciele wylądowali sobie na jakieś rajskiej planecie i będzie im dobrze, a on będzie miał status legendy :P Tak naprawdę to co działo się z Normandią to też nieprawda, bo skąd Normandia, która osłaniała Tygiel i walczyła w bitwie o Ziemie nagle ni stąd leci sobie przez przekaźnik, gdy ten akurat wybucha, ucieka gdy jej komandor walczy na Ziemi? I to jeszcze na pokładzie z członkami drużyny, która razem z Shepardem biegła ku promieniowi na Cytadele.. no raczej nie.

Przed ostatnia bitwą jest filmik, jak Liarze (jak się ma z nią romansik) marzy się by to wszystko się skończyło i by zamieszkali sobie na jakieś spokojniej planecie.. ta planeta na której ląduje Normandia to ta spokojna planeta z marzeń Sheparda.



I takie moje pytanie idzie zerwać z Liarą, mimo tego,
Spoiler

że Shepard na początku gry powiedział jej, że jest nią nadal zainteresowany..

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 22:51, Bracio napisał:

http://social.bioware.com//uploads_user/3778000/3777154/189438.jpg

Drzewa, czy ktoś jak biegł do Kanału widział drzewa ;>? Podobna sceneria była gdy
Shepard miał koszmary. Chyba rozwiązanie tej teorii to tylko kwestia czasu.


Na bank to nie fake, przed chwilą sprawdzałem, jak spojrzymy do tyłu drzewka są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wymiana zdań na Twitterze tylko utwierdza w przekonaniu:


@masseffect
After major rethinking, I take back what I''ve said about ME3. I think I
know what''s coming, & I applaud you loudly if it''s true.

@allisonnorfolk1 Thank you for your faith


@masseffect Are you holding something back, that could quell the large
amount of frustration from the community, a tiny hint would be enough

@jakefinn94 Mike Gamble already said on his twitter, if the fans knew what was in store, the reaction would be different.

This is it, everyone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej kupić nową wersję, bo po kupieniu używki nie będzie można z niej korzystać nie mając konta na którym była pierwszy raz rejestrowana, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 23:27, Thalanthas napisał:

Czyli najlepiej kupić nową wersję, bo po kupieniu używki nie będzie można z niej korzystać
nie mając konta na którym była pierwszy raz rejestrowana, tak?


Jeśli ktoś Ci dane do konta, a raczej odsprzeda to można korzystać, ale ta metoda jest dość ryzykowna bo jak coś nawali to pretensje będziesz miał do sprzedawcy z drugiej ręki, więc najlepiej kupić nową wersję mieć problemy z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 23:27, Thalanthas napisał:

Czyli najlepiej kupić nową wersję, bo po kupieniu używki nie będzie można z niej korzystać
nie mając konta na którym była pierwszy raz rejestrowana, tak?

Tak, do konta trzeba mieć email. Ja np. do każdej gry zakładam oddzielnego, ale większość wiary na jednym koncie ma parę gier, albo zakłada na swoim prywatnym meilu, którego też potem nie chcą się pozbyć i w takich wypadkach sprzedaż pojedynczej gry odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 08:39, logray napisał:

Ubi też nie dodaje papierowej instrukcji.


Jakoś w Revelations jest instrukcja. Cienka no ale jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 08:39, logray napisał:

Wychodzi na to, że mało "pudełkowych" premier ostatnio kupujesz :)

/ciach/
Nie no, aż tak malutko nie, ale jednak na tyle by był to mój pierwszy raz ;). Anyway, już doczytałem, te: "thank You for helping us use less paper and care for enviroment" co akurat jest bzdurą i kłamstwem, bo powinno być: dzięki że dajesz nam więcej zarobić, kupując najbogatsze wydanie bez instrukcji. Bo jak wydają tysiące kolorowych ulotek z kodami promocyjnymi w zależności od sklepu który sprzedaje produkty EA to "enviroment" schodzi na dalszy plan. :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to po co instrukcja? W pierwszej misji jest wyjaśnione jak grać, a gra nie ma jakiejś kosmicznej mechaniki.

Jak jeszcze kiedyś kupowałem pudełkowe wersje, to instrukcje były jednymi z pierwszych elementów lądujących w koszu na śmieci. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować