Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2012 o 14:36, Kadaj napisał:

Jak jeszcze kiedyś kupowałem pudełkowe wersje, to instrukcje były jednymi z pierwszych
elementów lądujących w koszu na śmieci. ;p


Fajnie. A potem przychodzi taki delikwent i się pyta jak użyć medi-żelu. Ja zawsze czytałem instrukcję w czasie instalacji gry. Kiedyś było one swoistym wprowadzeniem do świata gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 14:42, sylwasss napisał:

Fajnie. A potem przychodzi taki delikwent i się pyta jak użyć medi-żelu.

Jeśli koś nie potrafi czegoś znaleźć w klawiszologii/samouczku, to twierdzisz, że znalazłby w instrukcji? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie czaje tego motywu z radą gdy radna asari wali tekstem:

Spoiler

Już raz zaufaliśmy Shepardowi późnie tego żałowaliśmy

( cytat z pamięci ale kontekst zachowany). Potrafi ktoś to wytłumaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 15:03, lord_siwy napisał:

Wiecie co? Nie czaje tego motywu z radą gdy radna asari wali tekstem:

Spoiler

Już raz zaufaliśmy
Shepardowi późnie tego żałowaliśmy

( cytat z pamięci ale kontekst zachowany). Potrafi
ktoś to wytłumaczyć ?


To raczej był tekst

Spoiler

''już raz NIE zaufaliśmy...'' i odnosił się do sprawy Sarena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 15:08, mati285 napisał:

Spoiler

A nie było tam czasem "mistrusted" (nie zaufaliśmy)? Pewnie chodzi o Żniwiarzy.



Hmm kurdę...wiesz nie słuchałem dialogu bo mi brat nad uchem mamrotał(a tylko raz przeszedłem ms3 bo mi się odechciało po zkaończeniu) tylko tyle co kątem oka zobaczyłęm linie dialogową. Ma ktoś może save tuz przed tą rozmową albo właśnie ją odbył? Rozwiazło by to wszedlkie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeżeli wyjdzie na to że Shepard naprawdę był zindoktrynowany przed wejściem na cytadele za czym przemawia wiele faktów:
-Drzewa w czasie drogi do kanału
-Dziecko catalystem
-Obudzenie się sheparda po wybraniu opcji zniszczenia czyli tak jakby złamaniu indoktrynacji
-Marzenia czyli chodzi o te planetę z końca gdzie wszyscy będą sobie żyli itd

Jeżeli okazało by się to prawdą to Bioware ma u mnie wielkiego + za to że tak zakręcili fabułą ze dopiero kilka dni po przejściu ktoś myśli i dopiero odkrywa co jest nie tak;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić zadanie na

Spoiler

Eden Prime z danymi o Cerberusie

? To jedyne zadanie które mi zostało, a nie mam pojęcia jak je zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 14:27, Kadaj napisał:

PS Czy tylko ja muszę się namęczyć, żeby dodać posta? T_T


Nie tylko Ty, jeszcze gorzej jest jak chcesz zmodyfikowac posta, wtedy sie "modlisz" zeby ci sie wczytal post przed uplynieciem tych 5min:/

-----> mati285

Moja jedna polkula ma nadzieje ze jednak bedzie darmowe ale druga podpowiada "taaa chcialbys naiwniaku":)
Tak czy siak kupie takowe DLC (niestety) bo chce poznac prawdziwy koniec i wyzbyc sie tego smaku g*wna w ustach po tym pseudo finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 17:23, Jarden napisał:

Moja jedna polkula ma nadzieje ze jednak bedzie darmowe ale druga podpowiada "taaa chcialbys
naiwniaku":)
Tak czy siak kupie takowe DLC (niestety) bo chce poznac prawdziwy koniec i wyzbyc sie
tego smaku g*wna w ustach po tym pseudo finale.


No nie wiem, osobiście sądze że jeśli takie DLC wyjdzie to będzie darmowe. Mogą sobie na różne rzeczy pozwalać ale jednak zostali by zjedzeni przez fanów i dziennikarzy jeśli kazali by sobie płacić osobno za prawdziwe zakończenie do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam poważny problem z konsolową wersją Mass Effecta 3. Dołączałem się do gry przez multi i nagle gra się zawiesiła. No więc zresetowałem konsolę i tu pojawia się mój problem. Nie mogę gry wcale odpalić! Xbox czyta płytę pojawia się pierwsze intro Bioware (to z omni-kluczem) następnie planetka i tuż przed tym jak ma się pokazać ziemia i napis "Naciśnij start" szary ekran. Nie mogę gry odpalić anie z płyty nr. 1 ani nr. 2 . Odinstalowanie gry również nie pomogło. Wszystkie inne gry Xbox czyta bez problemu... Może macie jakieś pomysły ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 17:28, Nagaroth napisał:

No nie wiem, osobiście sądze że jeśli takie DLC wyjdzie to będzie darmowe. Mogą sobie
na różne rzeczy pozwalać ale jednak zostali by zjedzeni przez fanów i dziennikarzy jeśli
kazali by sobie płacić osobno za prawdziwe zakończenie do gry.


Obys mial racej ale pozyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 17:36, Siupson napisał:

Witajcie. Mam poważny problem z konsolową wersją Mass Effecta 3. Dołączałem się do gry
przez multi i nagle gra się zawiesiła. No więc zresetowałem konsolę i tu pojawia się
mój problem. Nie mogę gry wcale odpalić! Xbox czyta płytę pojawia się pierwsze intro
Bioware (to z omni-kluczem) następnie planetka i tuż przed tym jak ma się pokazać ziemia
i napis "Naciśnij start" szary ekran. Nie mogę gry odpalić anie z płyty nr. 1 ani nr.
2 . Odinstalowanie gry również nie pomogło. Wszystkie inne gry Xbox czyta bez problemu...
Może macie jakieś pomysły ? Proszę o pomoc.



Dodam, że problem dotyczy mojego konta Xbox live. Gdy jestem wylogowany bądź zalogowany na innym profilu gra normalnie się odpala. Na angielskim forum Bioware sporo ludzi ma ten problem i nawet twórcy gry nie znaleźli jeszcze rozwiązania... po prostu super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem po zakończeniu w stylu

Spoiler

zniszczyć żniwiarzy. Co prawda poraziło mnie to, że nagle cała załoga Normandii leci przez przekaźnik gdy powinni być w pobliżu Ziemi i walczyć ( w szczególności, że nasi towarzysze broni byli na ziemi).


W ostatniej scenie
Spoiler

Shepard się budzi, czy to znaczy, że czeka nas kolejna część

? :P
A no,
Spoiler

i czemu przekaźniki masy musiały zostać zniszczone przez tygiel

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 02:04, Kraju napisał:

DLC powinno samo się pobrać. Jeżeli nie to kliknij na grę prawym przyciskiem myszy w
Originie, i kliknij na "Dane o grze" czy coś takiego, bodajże druga albo trzecia opcja
i tam masz całą rozpiskę co masz zainstalowane z EK ME3 a co nie.



Mam zainstalowane:
"materiały z edycji kolekcjonerskiej N7" oraz "ścieżka dźwiekowa z gry Mass Effect 3". To oznacza, ze mam dodatkową misję czy cos tam?

Jak klikam "kup dodatki" to moge za 800pkt kupic "z prochów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie.

Piszę z prośbą o pomoc tudzież informacje, ponieważ chciałbym zagrać w ME 3 w całości po angielsku.
Pytanie tylko, jako że Origina zainstalowałem dosłownie sekundy temu, co i jak ustawić oraz gdzie, aby móc przezeń pobrać grę w takiej właśnie całkowicie angielskiej wersji językowej. Czy w ogóle istnieje taka możliwość, czy też może ustawia się to potem już w trakcie instalacji samej gry ?
Będę wdzięczny za jakieś info, bo przy moim żałosnym łączu nie chciałbym, aby po 10 godzinach pobierania zassała się wersja z polskimi napisami. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować