Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Co do kwestii

Spoiler

zniszczonych przekaźników masy

to przypominam, że wcale nie jest tak czarno.
Teksty o
Spoiler

cofnięciu się w rozwoju o tysiące lat są przesadzone, przypominam, że nawet grupce nielicznych ocalałych Protean udało się zrobić jednostronny przekaźnik z Ilos do Cytadeli, więc ta technologia nie jest wcale niemożliwa do osiągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: gdzie mogę znaleźć "Kolekcja odznak i awatarów do wykorzystania na forach i portalach społecznościowych" z ES Origin? A także czemu nie mogę zapłacić kartą za BioWare points? (do Arrivala mi potrzebne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:00, Kopiec napisał:

Co do kwestii

Spoiler

zniszczonych przekaźników masy

to przypominam, że wcale nie jest
tak czarno.
Teksty o
Spoiler

cofnięciu się w rozwoju o tysiące lat są przesadzone, przypominam, że nawet
grupce nielicznych ocalałych Protean udało się zrobić jednostronny przekaźnik z Ilos
do Cytadeli, więc ta technologia nie jest wcale niemożliwa do osiągnięcia



Spoiler

Javik ocenia negatywnie z pogardą technologie używane przez rasy które przewodzą w galaktyce to powinno ukazywać jak technologia używana przez dzisiejsze rasy w galaktyce jest daleko za Protenami. Jeśli zaawansowanym Proteanom udało się zrobić mały przekaźnik w jedną stronę to raczej rasy które teraz zamieszkują galaktykę nie zrobią przekaźnika wejścia i wyjścia umożliwiający podróż statkiem. Jak czarno? Jak w Arrival wszyscy byliśmy świadkami tego co może zrobić zniszczony przekaźnik masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie tam Diablo nie jara ;)

@Bracio

No właśnie,

Spoiler

brak epilogu, jednak w zakończeniu jest za dużo niedomówień.



Jeszcze takie pytanko,
Spoiler

Normandia miała chyba taki jakby własny przekaźnik masy, przy ucieczce z bazy Zbieraczy został on użyty chyba. Czy ta technologia potrzebowała przekaźnika po drugiej strony, czy działała trochę jak podróż nadświetlna w Star Wars?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

Normandia miała chyba taki jakby własny przekaźnik masy, przy

Dnia 15.03.2012 o 19:15, KamyK_84 napisał:

ucieczce z bazy Zbieraczy został on użyty chyba. Czy ta technologia potrzebowała przekaźnika
po drugiej strony, czy działała trochę jak podróż nadświetlna w Star Wars?



Spoiler

To nie jest przekaźnik masy, tylko napęd FTL. Czyli nadświetlny, inaczej mówiąc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości,

Spoiler

co z graczami, którym Shepard zginął w poprzedniej cześci i chcieliby zaimportować save

? jak to rozwiązali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No i właśnie o to mi chodzi, czy on potrzebuje przekaźnika po drugiej stronie czyli po stronie celu podróży żeby go użyć ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak narazie za mna 22 godziny rozgrywki i ta gra to cos pieknego.Mam pytanie jak wlasnie miałem

Spoiler

Atak na Cytadele

to ile mniej wiecej jestem % gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:45, Szw3dzik napisał:

No jak narazie za mna 22 godziny rozgrywki i ta gra to cos pieknego.Mam pytanie jak wlasnie
miałem

Spoiler

Atak na Cytadele

to ile mniej wiecej jestem % gry ?


Bardzo małym. Teraz się dopiero zaczyna na dobrą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:59, Robertcik1 napisał:

Bardzo małym. Teraz się dopiero zaczyna na dobrą sprawę.


Bzdura, 2/3 gry po tym czasie już ma z głowy. No prawie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:18, KamyK_84 napisał:

Spoiler

No i właśnie o to mi chodzi, czy on potrzebuje przekaźnika po drugiej stronie czyli
po stronie celu podróży żeby go użyć ? ;)


Spoiler

Normandia nie potrzebuje przekaźnika. Wystarczy tylko napęd FTL. Natomiast przekaźnik zwielokrotnia prędkość Normandii przez co podróż jest krótsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał coś takiego że wyzerował się poziom i skille tylko Sheparda? Zaczynam misję z

Spoiler

ratunkiem admirała na Rannoch

a tu level 1, 3 skill point a miałem 52, back upów brak, Niby odbiłem sobie w save editorze, ale nie wiem ile xp mam wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nazywa misja dołaczona do edycji kolekcjonerskiej?

Chodzi chyba o misję "z prochów". W pudelku mam załacozny kod aby ja nabyć., Ale gdzie ja mam go wpisać??? Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:48, Pupu2 napisał:

Jak sie nazywa misja dołaczona do edycji kolekcjonerskiej?

Chodzi chyba o misję "z prochów". W pudelku mam załacozny kod aby ja nabyć., Ale gdzie
ja mam go wpisać??? Help

w origin klikasz kółko zębate- podaj kod produktu i wpisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:37, xkarionx napisał:

Mam pytanko odnośnie multi teraz oprócz 3 paczek z uzbrojeniem pojawił sie jeszcze czwarta
paczka. Czy bardziej opłaca się ją kupować czy tę zwykłą za 20 tysiecy?

P.S. Zapraszam do znajomych na orginie. Nick: xkarionx


To zależy w weteraniemasz 3 np. medi żele i do tego jakomś broć czy postać, a w tej czwartej masz po 5 np. mediżeli i ulepszenia jednorazowe do panceży,broni i amunicji.

Ps. spodziewaj się zaproszenia od DomadorCojones

conan8

Są w dupie.(bez obrazy oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich wydarzeniach BioWare i Electronic Arts straciły w moich oczach. Dużo. Bardzo dużo. Koniec z Battlefield''ami, FIFA''mi, Mass Effect''ami i innymi produkcjami które mają choćby coś wspólnego z tymi dwoma instytucjami.

Życzę także jak najszybszej klęski i zamknięcia serwerów w The Old Republic (do niedawna sam miałem kupić tą grę, ale po co, skoro pewnie się okaże, że tam zakończenie także zrobili na

Spoiler

odp***dol

sie...)

Dopóki nie wyjdzie prawdziwe zakończenie Efektu Masy 3 nie kupię żadnego dodatku DLC... ba, nie włącze tej gry nigdy więcej! (Mówi to jej wielki fan) Bo i po co? Każde zakończenie takie samo, tylko kolor promienia inny, tak czy siak
Spoiler

Shepard ginie

. Więc po co mam się męczyć z ratowaniem galaktyki
Spoiler

jak i tak wiem, że sprawa i tak będzie przegrana, niezależnie od floty, zasobów wojennych, wyborów z poprzednich części

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak po krótce o co chodzi? Zbyt dobry w angielskim nie jestem, więc niewiele rozumiem, a widzę że to coś ważnego. Jestem ledwo po skończeniu ME3, więc nie śledziłem spoilerów w poprzednich postach. Byłbym wdzięczny za streszczenie o co w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie multi. Co daje awans postaci z multi do Wojny Galaktycznej? Poza zresetowaniem do poziomu 1. Opłaca się? No i jest taki achiev, który pozwala zrobić to z postacią z singla. Jak tego dokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować