Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2012 o 16:17, Bracio napisał:

ciach

Takie zakończenie dużo lepsze, a to co mamy w grze ewidentnie wygląda na przeróbkę skleconą by może właśnie była inna, ale korzystała z tego co już twórcy zrobili. Szkoda bardzo, ale mam nadzieje, że to nie wszystko i zobaczymy jakieś fajne zakończenie, godne całej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2012 o 16:47, zerohunter napisał:

Słyszał ktoś, żeby wyciekło coś Blizzardowi, np. scenariusz nowego Diablo?


No jasne ze tak. Jakis czas temu wyciekl film z dodatku do Starcrafta 2 ''Heart of the swarm'' i byl prawie przez dobe dostepny. O ile dobrze pamietam byl to film z zakonczenia gry.

Rowniez wycieki na temat nowego MMO spowodowaly ze sie Bllizard wogole przyznal ze cos takiego robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zakończeń to pamiętam, że planowali by Człowiek Iluzja na końcu zamienił się w obiekt żniwiarzopodobny, przez co miał robić za final bossa. W artbooku był obraz przedstawiający jego wygląd (głupi, a podpis jeszcze głupszy). Ostatecznie z pomysłu zrezygnowano, bo był za "Video gamey". Dlatego też

Spoiler

final bossem jest Marauder Shields-istota, która znała zakończenie ME3 i próbowała powstrzymać Sheparda przed ujrzeniem ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 20:12, Shveid napisał:

Z zakończeń to pamiętam, że planowali by Człowiek Iluzja na końcu zamienił się w obiekt
żniwiarzopodobny, przez co miał robić za final bossa. W artbooku był obraz przedstawiający
jego wygląd (głupi, a podpis jeszcze głupszy). Ostatecznie z pomysłu zrezygnowano, bo
był za "Video gamey". Dlatego też

Spoiler

final bossem jest Marauder Shields-istota, która
znała zakończenie ME3 i próbowała powstrzymać Sheparda przed ujrzeniem ich...



Spoiler

Marauder Shields stała się ikoną zakończenia ME3 :D. Jaki boss takie zakończenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 22:42, KamyK_84 napisał:

Czy jeśli w ME2

Spoiler

zginął Garrus i Tali to ktoś ich zastępował w ME3? Czy po prostu puste
miejsca?


Jest tylko krótko wspomniane, że nie żyją i są zapisani na tablicy upamiętniającej na Normandii. Nikt ich nie zastępuje. Po prostu ma się mniejszy skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z niektórymi misjami pobocznymi ..

Np mam udać się na Eden Prime i tam wesprzeć kolonistów albo podsłuchałem wiadomość w cytadeli gościa który gadal przez telefon. Mam odnaleźć jakis szyfr i mu dostarczyć. Niby gdzie go znajde ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to że trójka ma kijowe zakończenia jeszcze przeboleje ale czy nikt nie zauważył że fabuła jedynki staję się teraz niedorzeczna? Czy ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć na tę trzy pytania:

Spoiler


1. Jak dowiadujemy się z DLC proteanie mają zdolność odczuwania emocji i zdarzeń które odbyły się w przeszłości. Javik chodząc po Normandii potrafił wyczuć co w danej kajucie się wydarzyło. To w ich cyklu kiedy dotarli na Cytadelę po raz pierwszy niewyczuci że jest z nią coś bardzo nie tak?

2. Matka Liary Benezia wiedziała że na Thessi znajduję się artefakt protean. Była w pełni zindoktrynowana więc Suweren miał pełen dostęp do jej wspomnień i wiedzy. Jak wytłumaczyć że w ogóle nie zainteresował się tym że rasy organiczne mają dostęp do czegoś co może ich zniszczyć?

3. I najgorsze… Cała jedynka rozbija się o to że Suweren próbuję użyć Cytadeli aby inni żniwiarze mogli przybyć do naszej galaktyki. Okazuję się jednak że nie może tego zrobić ponieważ Keeperzy (nie pamiętam jak to na polski przełożyli) niespodziewanie ewoluowały i nieodbieraną od nich sygnału że już czas na kolejną czystkę. No super tylko w trójce okazuję się że to Katalizator czyli bardzo stara i zaawansowana AI steruję Cytadelą i cyklem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Misja automatycznie znajdzie się w dzienniku lub gra poinformuje Cię w inny sposób (wiadomości, Hackett), nie pamiętam jak to wygląda w rzeczywistości, bo tę misję wykonałem jako jedną z pierwszych. Ale co by nie było, gry nie musisz zaczynać od początku, po prostu poszukaj zadania gdzie się tylko da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 22:58, Fang napisał:

Dobra to że trójka ma kijowe zakończenia jeszcze przeboleje ale czy nikt nie zauważył
że fabuła jedynki staję się teraz niedorzeczna? Czy ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć
na tę trzy pytania:

Niestety, nikt nie da rady odpowiedzieć na te pytania, a już najmniej scenarzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 12:23, NeroNarmeril napisał:

Czy jego nazwisko

Spoiler

pojawiło się po akcji z Udiną?



wydaje mi się że było już wcześniej ale 100% pewien nie jestem... będę grał drugi raz to się temu przyjrzę
A jeśli żyje to w którym momencie i gdzie go spotkam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Spotkasz go w głównym holu szpitala. Wyśle on wcześniej wiadomość że chce się z Tobą spotkać. Przeglądaj często wiadomości w terminalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

1. A czy ta ich umiejętność nie rozwinęła się po jakimś dłuższym czasie? Po za tym nie wiadomo ile czasu minęło od cyklu przed proteanami a ich przybyciem na na Cytadele. Ślady mogły się zatrzeć. No i nie wiadomo na jak długi czas wstecz mogą te zdarzenia z przeszłości odczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 23:26, KamyK_84 napisał:

Spoiler

1. A czy ta ich umiejętność nie rozwinęła się po jakimś dłuższym czasie? Po za tym
nie wiadomo ile czasu minęło od cyklu przed proteanami a ich przybyciem na na Cytadele.
Ślady mogły się zatrzeć. No i nie wiadomo na jak długi czas wstecz mogą te zdarzenia
z przeszłości odczuwać.



Dokładnie tak samo odpowiedział kolega na moje pytanie tylko że:

Spoiler

na pewno zdarzyło się że któryś z nich pomacał keeper-a więc musieli by dowiedzieć się jak powstali czyli że zostali zrobieni przez Żniwiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować