Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2012 o 15:13, vegost napisał:

A skąd to wiesz ?


Tak,

Spoiler

w endingu znajduje się parę sekund pokazujacych Sheparda pod gruzami który się porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 14:44, Feallan napisał:


Spoiler

A, właśnie. Skoro życie organiczne (w tej wersji zakończenia) połączyło się z syntetycznym,
to co z Gethami? Włosy im wyrosły? :O


Spoiler

Gethy polaczyly sie z istotami zywymi tak to zrozumialem jako jedna osoba.

Dnia 17.03.2012 o 14:44, Feallan napisał:


Poza tym, czemu w ogóle Normandia się rozbiła? Jeśli to jakieś różnokolorowe "pole",
które ją uszkodziło było takie niszczycielskie, to powinno rozwalić pół galaktyki. A
tym żołnierzom w Londynie i sprzymierzonej flocie nic się nie stało.



Spoiler

Normandia sie rozbila pod wplywem fali wybuchajacego przekaznika masy...bo byla dosc blisko niego i nie zdazyli uciec przed fala uderzeniowa.


Dnia 17.03.2012 o 14:44, Feallan napisał:

Spoiler

To raczej nie o to chodzi, bo po zakończeniu ME3 na orbicie Ziemi została gigantyczna
flota, która nawet bez przekaźników masy mogła sobie dość swobodnie latać (jedyny problem
to paliwo w takim wypadku). Galaktyki wzdłuż i wszerz nie byliby w stanie przemierzać,
ale same loty w kosmos nie powinny być problemem (a to wynika ze słów tego gościa).




Spoiler

Przeciez wiadomo jest od pierwszej czesci ze przekazniki masy wypszedzily technologie ludzi o 10 000 lat, dzieki nim zaczely sie odbywac podroze w kosmosie. Ludzkosc mogla sobie dysponowac duza flota ale nie jest mozliwe podrozowac poza swoj uklad bez przekaznikow wiec cala flota o ktorej piszesz nie zapusci sie nigdzie dalej, byc moze wiec Astronom mial na mysli podroze poza uklad sloneczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 15:52, Nagaroth napisał:

Tak,

Spoiler

w endingu znajduje się parę sekund pokazujacych Sheparda pod gruzami który się
porusza.



O w mordę.. To jak to zrobić ? >.< Zrobiłem wszystkie poboczne questy i mam 3450 Wymiernej siły zbrojnej. Czyli rozumiem tutaj musi być 4000 tysiące tak ? Nie da się tego zrobić bez multiplayera... Nie ma innego sposobu ? Mam kumpla oryginalną grę i gram na jego koncie. Ale nie chce mu wchodzić w multiplayera. Jedyna opcja to kupić grę ? >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 16:03, vegost napisał:

> Tak,

Spoiler

w endingu znajduje się parę sekund pokazujacych Sheparda pod gruzami który
się
> porusza.



O w mordę.. To jak to zrobić ? >.< Zrobiłem wszystkie poboczne questy i mam 3450
Wymiernej siły zbrojnej. Czyli rozumiem tutaj musi być 4000 tysiące tak ? Nie da się
tego zrobić bez multiplayera...


Jak nie da jak ja mialem 6000 a multi nie odpalilem nawet raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 16:06, Gosu napisał:

Jak nie da jak ja mialem 6000 a multi nie odpalilem nawet raz.


Jak to zrobiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 16:08, vegost napisał:

> Jak nie da jak ja mialem 6000 a multi nie odpalilem nawet raz.

Jak to zrobiłeś ?


Nie wiem, po prostu gralem, chyba ze ja podaje nie ta liczbe co powinienem. Generalnie nie bardzo sie tym przejmowalem, ale pasek mialem na bank do konca. Tam sa chyba dwie liczby prawda? Jakas ogolna i wymierna, to tej wymiernej trzeba miec 4000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 16:06, Gosu napisał:

Jak nie da jak ja mialem 6000 a multi nie odpalilem nawet raz.

Tylko czy to było Total Military Strength (liczba na górze) czy Effective Military Strength (liczba na dole)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 16:10, Gosu napisał:

Nie wiem, po prostu gralem, chyba ze ja podaje nie ta liczbe co powinienem. Generalnie
nie bardzo sie tym przejmowalem, ale pasek mialem na bank do konca. Tam sa chyba dwie
liczby prawda? Jakas ogolna i wymierna, to tej wymiernej trzeba miec 4000?


Pasek na zielono też mam cały. Liczy się Wymierna Siła Zbrojna a tam 6k jest niemożliwością zdobyć.. Ogólnej to mam 6901.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podszedłem pod 7000 chyba. Multi zwiększa tylko procent z tej liczby, który pójdzie do walki + postać na 20 poziomie liczy się jako zasób.

Jak już tu sobiw wyjaśniamy wszystko i w ogóle, to ja chciałbym się dowiedzieć, o co kaman w ostatniej rozmowie. Generalnie kilka ostatnich godzin gry przebiegłem jak najszybciej i nie bardzo zwracałem uwagę na to, co się mówi, tak więc nie ogarniam jednej rzeczy. No dobra - nie ogarniam wielu rzeczy.

Spoiler

Czemu ten chłopak powiedział, że jeżeli nie przyjdą żniwiarze, życie organiczne zostanie zniszczone przez syntetyków? O jakich syntetykach mowa? I generalnie, dlaczego po wybraniu opcji zniszczenia, niszczę też gethy? I czemu niszczą się przekaźniki masy? Jak teraz można się przemieszczać między światami? I skoro ten brzdąc rządzi żniwiarzami, czemu nie może ich po prostu odwołać? Od razu trzeba tworzyć jakieś nowe DNA? I dlaczego, by stworzyć żniwiarzy, trzeba ich robić z rasy? Czemu nie można po prostu sobie zsyntezować DNA?

No i czemu nic nie jest wyjaśnione, co się z kim dzieje? I czemu Normandia obrywa od tej zielonej fali, skoro każdy inny sprzęt w galaktyce - żniwiarze, samochody - nie wychują? I czemu nagle po wybraniu opcji nowego DNA możemy żyć w spokoju? I tak w ogóle, zapoczątkował cykl żniwiarzy? Ja Cię kręcę, nic z tego nie oganiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 16:16, Jave napisał:

Spoiler

Czemu ten chłopak powiedział, że jeżeli nie przyjdą żniwiarze, życie organiczne zostanie
zniszczone przez syntetyków? O jakich syntetykach mowa? I generalnie, dlaczego po wybraniu
opcji zniszczenia, niszczę też gethy? I czemu niszczą się przekaźniki masy? Jak teraz
można się przemieszczać między światami? I skoro ten brzdąc rządzi żniwiarzami, czemu
nie może ich po prostu odwołać? Od razu trzeba tworzyć jakieś nowe DNA? I dlaczego, by
stworzyć żniwiarzy, trzeba ich robić z rasy? Czemu nie można po prostu sobie zsyntezować
DNA?

No i czemu nic nie jest wyjaśnione, co się z kim dzieje? I czemu Normandia obrywa od
tej zielonej fali, skoro każdy inny sprzęt w galaktyce - żniwiarze, samochody - nie wychują?
I czemu nagle po wybraniu opcji nowego DNA możemy żyć w spokoju? I tak w ogóle, zapoczątkował
cykl żniwiarzy? Ja Cię kręcę, nic z tego nie oganiam:D


Okej po kolei

Spoiler

Chłopak nie mówił o żadnych konkretnych syntetykach, stwierdzał po prostu że któregoś dnia jakaś organiczna rasa stworzy rasę syntetyków która się zbuntuje i wszystkich wyrżnie. A niszczy też gethów bo niszczy Wszelkie syntetyczne życie, EDI również. Przekaźniki zostają pewnie zniszczone bo to technologia i część Żniwiarzy, ewentualnie dlatego że by zniszczyć Żniwiarzy potrzeba takiej ilości energii że przekaźniki zostają przeciążone i zniszczone. Przemieść można się statkami, efekt masy nadal obowiązuje i statki wyposażonego w rdzenie na nim się opierające nadal mogą podróżować, ale są wolniejsze niż gdyby użyto przekaźników. Żniwiarzy można odwołać jeśli wybierzesz Kontrolę zamiast Zniszczenia. Co do tworzenia żniwiarzy to nie tak działa. Oni jakby Archiwizują DNA każdej rasy która się rozwinęła, zachowują DNA każdej rasy by nie została zapomniana czy coś w tym stylu.

Z tych pytań to tylko na temat Syntezy. Żniwiarze zostali stworzeni by niszczyć zaawansowane organiczne rasy które mogły by stworzyć tych Morderczych Syntetyków którzy zniszczą życie. Skoro całe organiczne życie stało się pół syntetyczne to stare zasady nie obowiązują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Czemu ten chłopak powiedział, że jeżeli nie przyjdą żniwiarze, życie organiczne zostanie


Spoiler

> zniszczone przez syntetyków?



Spoiler

Bo organiczne istoty stworza tak silne syntetyki ktore zapanuja nad galaktyka i zniszcza calkowicie reszte.



Spoiler

> I generalnie, dlaczego po wybraniu opcji zniszczenia, niszczę też gethy?



Spoiler

Niszcza sie wszystkie maszyny, w tym Gethy.



Spoiler

>I czemu niszczą się przekaźniki masy



Spoiler

Zeby dac nowy poczatek i szanse na rozwoj na planetach. Tak jakby caly cykl zacznie sie od nowa, z przekaznikami masy wszystko rozwinelo by sie zbyt szybko, przynajmniej ja tak to zrozumialem.



Spoiler

> I skoro ten brzdąc rządzi żniwiarzami, czemu nie może ich po prostu odwołać?



Spoiler

On jest jakby ich czescia a one czescia jego, on nie jest dobry czy zly, nie odwolal ich bo chcial dokonczyc cykl, takie jest jego przeznaczenie. Przez Sheeparda cykl zostal przerwany wiec zaczal szukac innych rozwiazan. A co do jego formy chlopca to ja mysle ze to byl zwiastun tylko przybral taka forme specjalne dla Sheeparda.



Spoiler

>I dlaczego, by stworzyć żniwiarzy, trzeba ich robić z rasy?


Spoiler


Wedlug tego ''chlopca'' cywilizacje nie byly wyniszczane tylko zostaly pochlaniane w jedno stworzenie - zniwiarza, byla to forma wybawienie, wywyzszenia, jakby kolejny etap w zyciu.



Spoiler

>No i czemu nic nie jest wyjaśnione, co się z kim dzieje?



Spoiler

Bo EA musi zarobic na kolejnych DLC.



Spoiler

> I czemu Normandia obrywa od tej zielonej fali, skoro każdy inny sprzęt w galaktyce - żniwiarze, samochody - nie wychują?



Spoiler

Ja widzialem ze oni oberwali od fali ktora powstala na wskutek wybuchu przekaznika masy.



Spoiler

> I czemu nagle po wybraniu opcji nowego DNA możemy żyć w spokoju?



Spoiler

''Chlopiec'' z powodu przerwania cyklu znalazl trzy inne rozwiazania, Sheepard jako osoba ktora w ten cykl zaingerowala mogl wybrac co nastepuje, nowe DNA to po prostu kolejny etap Cyklu aby na nowo wszystkie cywilizacje sie zaczely rozwijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest tak pokręcone, że można oszaleć na końcu. Ogólnie rozumiem zakończenie,

Spoiler

ale nie rozumem śmierci Sheparda. Nawet jeśli można grać tak, że jednak nie zginie to i tak nie wiem jak to dalej zrobić..

Spoiler

Wow na jednym z filmików widać, że innym sposobem na przeżycie Sheparda jest strzelanie do tego generatora.. lol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie na szybko bo robię właśnie misję lojalnosciową Legoiona w ME2.

Spoiler

By móc dobrze rozstrzygnąć spór między Gethami a Quarianami w ME3 muszę zniszczyć heretyków czy wystarczy ich "przeprogramować" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 17:33, Kerigun napisał:

Takie pytanie na szybko bo robię właśnie misję lojalnosciową Legoiona w ME2.

Spoiler

By móc dobrze rozstrzygnąć spór między Gethami a Quarianami w ME3 muszę zniszczyć
heretyków czy wystarczy ich "przeprogramować" ??


Spoiler

Przeprogramuj ich, jeśli przeciągniesz na swoją stronę gethów lub gethów I Quarian w trójce to Gethowie będą mieli bonus do swoich War Assetów bo wzmocnią ich heretycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 17:33, Kerigun napisał:

Takie pytanie na szybko bo robię właśnie misję lojalnosciową Legoiona w ME2.

Spoiler

By móc dobrze rozstrzygnąć spór między Gethami a Quarianami w ME3 muszę zniszczyć
heretyków czy wystarczy ich "przeprogramować" ??



Spoiler

Lepszym wyjściem (dostanie punktów) jest zniszczenie heretyków (2 pkt) niż przeprogramowanie (0 pkt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 17:38, Eff3ctiv3 napisał:

Mam nadzieję, że w jakiś sposób powstaną "lepsze" zakończenia. Czyżby ekipa ME podpatrzyla
twórców serialu zagubieni?


Spoiler

Niby można uratować Sheparda, cała reszta jakoś trzyma się kupy, choć zakończenie jest tak naciągane, że nic dziwnego, że ludzie są oburzeni końcem gry. Sam jestem zły na takie rozwiązanie.. Nie mniej próbuje jakoś zrobić, żeby główny bohater przeżył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 17:38, Eff3ctiv3 napisał:

Mam nadzieję, że w jakiś sposób powstaną "lepsze" zakończenia. Czyżby ekipa ME podpatrzyla
twórców serialu zagubieni?


A co masz do finału LOST? Dla mnie był to bardzo ciekawy "innowacyjny" finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 17:45, Azazell napisał:

A co masz do finału LOST? Dla mnie był to bardzo ciekawy "innowacyjny" finał.

Oby jak najmniej takiej "innowacyjności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 17:34, Bracio napisał:

> Takie pytanie na szybko bo robię właśnie misję lojalnosciową Legoiona w ME2.
>

Spoiler

By móc dobrze rozstrzygnąć spór między Gethami a Quarianami w ME3 muszę zniszczyć

> heretyków czy wystarczy ich "przeprogramować" ??



Spoiler

Lepszym wyjściem (dostanie punktów) jest zniszczenie heretyków (2 pkt) niż przeprogramowanie
(0 pkt).



Jakich punktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować