Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2012 o 17:45, Azazell napisał:

> Mam nadzieję, że w jakiś sposób powstaną "lepsze" zakończenia. Czyżby ekipa ME podpatrzyla

> twórców serialu zagubieni?

A co masz do finału LOST? Dla mnie był to bardzo ciekawy "innowacyjny" finał.

Jeżeli był podobnie innowacyjny co finał ME3, gdzie bardziej od "chcieliśmy pozostawić graczy z wieloma pytaniami" czuć tu "lololol, sami nie wiedzieliśmy, jak to zakończyć"... to dobrze, że nie oglądałem LOST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No weź.

Spoiler

Archiwizować rasy? Czuć tu hipokryzję. Co jakby "musimy was zniszczyć, ale żeby nie było wam smutno, nie zostaniecie zapomniani - zarchiwuzujemy was".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 17:55, Jave napisał:

No weź.

Spoiler

Archiwizować rasy? Czuć tu hipokryzję. Co jakby "musimy was zniszczyć, ale
żeby nie było wam smutno, nie zostaniecie zapomniani - zarchiwuzujemy was".


[wzrusza ramionami] Taka jest ich logika, a że jest ciut nielogiczna to już nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:02, Asthariel napisał:

> Jakich punktów?
Prościej doprowadzić do

Spoiler

pokoju między Quarianami i Gethami

.


Ok, to ich zniszczę :D BTW. Za pierwszym razem grałem bez save''a z ME2. Czy jak importuję swoją postać z ME2 to jest to możliwe by wiecej "osób" przyłączyło się do mojej drużyny ?? I jak to jest z ulepszaniem broni w terminalu. Wykupiłem niektórym broniom 5 poziom a nie było widać różnicy w amunicji. Napisane jest że więcej będę miał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:06, Kerigun napisał:

Ok, to ich zniszczę :D BTW. Za pierwszym razem grałem bez save''a z ME2. Czy jak importuję
swoją postać z ME2 to jest to możliwe by wiecej "osób" przyłączyło się do mojej drużyny
?? I jak to jest z ulepszaniem broni w terminalu. Wykupiłem niektórym broniom 5 poziom
a nie było widać różnicy w amunicji. Napisane jest że więcej będę miał :D


Co do importu save`a z ME2 to towarzysze, którzy są obecni w ME3 są ustaleni z góry przez twórców.

Spoiler

Jedyną różnicą będzie czy grasz kobietą czy mężczyznom. Wtedy może się pojawić Ashley lub Kajdan z ME1

. Alternatywą są DLC z dodatkowymi postaciami, którzy imo wejdą w skład drużyny. Co do broni i postaci w grze to jest to namieszane. W ekipie nie mamy samych żołnierzy. Nasza ekipa składa się z biotyków, technologów itp itd. Dziwne natomiast jest to, że np EDI, która używa karabinu maszynowego ma mniejsze obrażenia od takiej samej broni, które ja sam mam w ekwipunku. Tutaj chyba zależy od klas i jej wyszkolenia w broni. Tak myślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDI nie może korzystać z karabinu maszynowego. Na niebiesko ma tylko te dwa miejsca na dole, po prawej i po lewej stronie. Coś pomyliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDI nie może korzystać z karabinu maszynowego. Na niebiesko ma tylko te dwa miejsca na dole, po prawej i po lewej stronie. Coś pomyliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:30, Jave napisał:

EDI nie może korzystać z karabinu maszynowego. Na niebiesko ma tylko te dwa miejsca na
dole, po prawej i po lewej stronie. Coś pomyliłeś.


Oczywiście, że może korzystać z karabinu maszynowego ? A jak myślisz z czego strzela domyślnie ? Ona używa tak jak technik karabinu maszynowego + pistolet. Nie myl proszę karabinu maszynowego ze szturmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:44, vegost napisał:

Oczywiście, że może korzystać z karabinu maszynowego ? A jak myślisz z czego strzela
domyślnie ? Ona używa tak jak technik karabinu maszynowego + pistolet. Nie myl proszę
karabinu maszynowego ze szturmowym.

EDI nie używa Karabinu maszynowego tylko Pistoletu maszynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:44, vegost napisał:

Nie myl proszę karabinu maszynowego ze szturmowym.

A Ty nie myl karabinu maszynowego z pistoletem maszynowym. Nie mądrzyj się kolego jak sam się nie znasz. W ME3 nie ma karabinów maszynowych, są tylko szturmowe i snajperskie.

//
ninja'd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:51, Siriondel napisał:

W ME3 nie ma karabinów maszynowych, są tylko szturmowe i snajperskie.


Jest - Revenant jest lekkim karabinem maszynowym, ale twórcy wrzucili go po prostu do kategorii karabinów szturmowych.

A tak przy okazji - jak w ogóle można pomylić pistolet maszynowy z karabinem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z niektórymi misjami pobocznymi ..

Np mam udać się na Eden Prime i tam wesprzeć kolonistów albo podsłuchałem wiadomość w cytadeli gościa który gadal przez telefon. Mam odnaleźć jakis szyfr i mu dostarczyć. Niby gdzie go znajde ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podczas jakiejś misji, przypadkiem i nawet nie będziesz wiedzieć, że zdobyłeś coś potrzebnego do zakończenia zadania. tego typu questy poboczne są rozwiązane beznadziejnie w ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:51, Siriondel napisał:

A Ty nie myl karabinu maszynowego z pistoletem maszynowym. Nie mądrzyj się kolego jak
sam się nie znasz. W ME3 nie ma karabinów maszynowych, są tylko szturmowe i snajperskie.


Znam się, ale widocznie mi się pomyliły bronie. Nie mądrzę się, ale widzę trollów tu nie brakuje :) Hate more.

@Henrar Bo jest karabin szturmowy i pistolet maszynowy, który wygląda jak mini karabin. I oczywiście ciężki pistol. Można się pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega Robertcik1 napisał, musisz przeszukiwać każdy kąt każdej lokacji, do jakiej trafisz w nadziei, że znajdziesz coś, co przyda Ci się później. Niektóre misje, np. z hanarem-dyplomatą są zabugowane, więc ich nie zrobisz. Generalnie ME3 trzeba będziesz przejść jeszcze po kilku łatkach i dlc, bo jednak czuje się pewien niedosyt. Troszkę czegoś brakuje.

Rewelacyjnie rozwiązane kwestię broni, ale pokpiono za to zbroje. Brakuje mi jakieś uber pro pancerza do znalezienia pod koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czegoś takiego małego... co się chyba zwie pistoletem maszynowym, ale nie mam pewności w tej materii. To i tak właściwie nie ma znaczenia, bo towarzysze strzelają mało i niechętnie. Zmiana ich ekwipunku to właściwie kosmetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:02, Asthariel napisał:


>
> Jakich punktów?
Prościej doprowadzić do

Spoiler

pokoju między Quarianami i Gethami

.


Da się? W sensie można uniknąć tego, że w jednej misji albo

Spoiler

Gethy niszczą całą flotę Quarian (pozwolenie Legionowi przeprogramować Gethy) albo Quarianie wszystkich Gethów (kiedy zabijemy Legiona w tym samym momencie)? Można ocalić 2 strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2012 o 20:45, JackXPPL napisał:

Da się? W sensie można uniknąć tego, że w jednej misji albo

Spoiler

Gethy niszczą całą flotę
Quarian (pozwolenie Legionowi przeprogramować Gethy) albo Quarianie wszystkich Gethów
(kiedy zabijemy Legiona w tym samym momencie)? Można ocalić 2 strony?



Spoiler

Można, ale trzeba spełnić szereg warunków:
W ME2:
-Zniszczyć heretyków;
-Pomóc Tali w misji lojalnościowej;
-Rozwiązać spór pomiędzy Tali a Legionem;
W ME3:
-Uratować admirała;
-Połączyć się z serwerem Gethów (ta misja gdzie latamy po dziwnym świecie);
-Mieć odpowiedni duży wskaźnik idealisty bądź renegata;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować