Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2012 o 20:18, Thalanthas napisał:

Da się importować postać z ME2 nie mając zainstalowanej dwójki?

da się :) wystarczy posiadać save w "moje dokumenty/bioware/mass effect 2/save/postać/"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 20:18, Thalanthas napisał:

Da się importować postać z ME2 nie mając zainstalowanej dwójki?


Oczywiście, musisz tylko stworzyć odpowiednie katalogi. Prezentuje: BioWare -> Mass Effect 2 -> Save -> (katalog twojej postaci a w nim save). To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym problem. Wszyscy mówią nie da się uzyskać 5000 pkt w singlu- i zgadza się moja wymierna siła zbrojna wynosi 4596 pkt i uzyskałem to w singlu bez żadnych machlojek. To wystarcza, aby mieć to najlepsze zakończenie.

Spoiler

Ziemia nie zostaje zniszczona, Anderson jest wraz z Shepardem na Cytadeli a po wybraniu opcji zniszczenia żniwiarzy pojawia się filmik z którego wynika, że Shepard przeżył. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 21:56, thx11 napisał:

Nie rozumiem w czym problem. Wszyscy mówią nie da się uzyskać 5000 pkt w singlu- i zgadza
się moja wymierna siła zbrojna wynosi 4596 pkt i uzyskałem to w singlu bez żadnych machlojek.
To wystarcza, aby mieć to najlepsze zakończenie.

Spoiler

Ziemia nie zostaje zniszczona, Anderson
jest wraz z Shepardem na Cytadeli a po wybraniu opcji zniszczenia żniwiarzy pojawia
się filmik z którego wynika, że Shepard przeżył. Koniec i kropka.


Ja jestem świeżo po

Spoiler

zjednoczeniu quarian i gethów

a mam 5200 punktów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 22:31, kesik93 napisał:

NIE DA SIĘ ZEBRAĆ W SAMYM SINGLU TYLU PUNKTÓW, ŻEBY BEZ GRANIA W MULTI STARCZYŁO NA PERFECT
ENDING!!!


Chyba mylą ogólne siły galaktyczne z wymierną. To częsty błąd. Ale jak się mówi to i tak nie rozumieją. Tragedia..

@Kerigun na kompie.. BioWare nigdy nie trzymało stanów gry na serwerach. To nie Blizzard. BioWare trzyma tylko twoje wyniki osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 22:31, kesik93 napisał:

NIE DA SIĘ ZEBRAĆ W SAMYM SINGLU TYLU PUNKTÓW, ŻEBY BEZ GRANIA W MULTI STARCZYŁO NA PERFECT
ENDING!!!

Nie napinaj się tak to tylko gra. Najpierw pomyśl a potem pisz-chodzi o WYMIERNĄ SIŁĘ ZBROJNĄ moja wynosi 4596, zobacz wcześniejsze posty niektórzy mają więcej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 23:26, thx11 napisał:

Nie napinaj się tak to tylko gra. Najpierw pomyśl a potem pisz-chodzi o WYMIERNĄ SIŁĘ
ZBROJNĄ moja wynosi 4596, zobacz wcześniejsze posty niektórzy mają więcej niż ja.


No właśnie o to chodzi. Nie da się zebrać więcej niż około 3600 pkt wywieranej siły zbrojnej. Jest to potwierdzone i pewne. Każdy kto gada, że zebrał więcej sieje ferment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 23:28, kesik93 napisał:

No właśnie o to chodzi. Nie da się zebrać więcej niż około 3600 pkt wywieranej siły zbrojnej.
Jest to potwierdzone i pewne.

Jak już to wymiernej nie "wywieranej". W takim razie ja i Noma kręcimy-niech ci będzie, za stary jestem na takie przepychanki. Ty nie wyjdziesz poza 3600pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać w część trzecią.
Postać przeniesiona najpierw do dwójki, potem z dwójki do trójki.
Trójka zaczyna się zaraz po którymś DLC do drugiej części w które nie grałem, czy jest coś co powinienem wiedzieć i czy jest ktoś kto chciałby mi to wyjaśnić :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 23:42, Bezi_113 napisał:

Trójka zaczyna się zaraz po którymś DLC do drugiej części w które nie grałem, czy jest
coś co powinienem wiedzieć i czy jest ktoś kto chciałby mi to wyjaśnić :P?


Trójka zaczyna się pół roku po wydarzeniach przedstawionych w dodatku Arrival. Ogólnie chodzi o to, że

Spoiler

Shepard rozwalił Przekaźnik Masy zabijając ileś tam tysięcy Batarian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować