Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Głowa Mirandy faktycznie zdaje się być lekko nieproporcjonalna w stosunku do tułowia, ale reszta jest ruchomą kwestią podlegającą dyskusji, tutaj wkraczają gusta :P
Mimo wszystko uważam, że proporcje jej ciała nie są aż tak krytyczne, w końcu mogli dać jej jeszcze większy biust i blond włosy, co mimo upodobnienia do Ivonne byłoby tragiczne :D (upodobnienie pod względem włosów, bo biustu to raczej nie)
Tyłek faktycznie ma spory, ale chyba nie tylko to da się zauważyć :D?
Ja na przykład widzę szczupłą talię i zgrabne nogi, a jej wydatne usta da się ścierpieć.
Krótko mówiąc: mnie się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:47, Hubi_Koshi napisał:

Przód faktycznie ciut nie tak, pewnie zainwestowała wszystkie punkty charyzmy/wyglądu
w wdzięki tylnie XD


Haha to prawda. A da się to zauważyć bo ma odstającą i spiętą pupcie :p Czasami kamera w ME2 i ME3 tak perfidnie stanęła na jej tył, że byłem w szoku. Pomyślałem, rozmawiam z Mirandą czy jej dolną częścią :P Nie do wiary jak ta kamera może daleko wejść XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:00, Karol44 napisał:

Ponieważ kamera to cwana bestia i wie co dobre;-d

Ano wie. Ale czasami myślałem czy to nie sprawka BioWare. Bo uwaga zdarzyło mi się aż 4 razy pod rząd w tym samym momencie i scenie, że kamera wchodzi w tyłek .. XDXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:17, vegost napisał:

Ano wie. Ale czasami myślałem czy to nie sprawka BioWare. Bo uwaga zdarzyło mi się aż
4 razy pod rząd w tym samym momencie i scenie, że kamera wchodzi w tyłek .. XDXD

W sumie to nie zwróciłem uwagi, żeby kogokolwiek podczas rozmowy pokazywali od tyłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:18, Bezi_113 napisał:

W sumie to nie zwróciłem uwagi, żeby kogokolwiek podczas rozmowy pokazywali od tyłu :D


To dużo straciłeś bracie. Ale ogólnie można w jakimś sensie manipulować położeniem kamery. Np podczas dialogów między bohaterami próbuj ciskać szybko spację:P W końcu kamera głupieje i zatrzymuje się w ciekawych miejscach :D U mnie wczoraj w ME2 kamera freezowała się na twarzy Mordina i koniec. Chodziłem po normandii, ale kamera pokazywała mi jego twarz. Słyszałem tylko jak drzwi się otwierają a nie widziałem gdzie chodzę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2012 o 22:23, vegost napisał:

To dużo straciłeś bracie. Ale ogólnie można w jakimś sensie manipulować położeniem kamery.
Np podczas dialogów między bohaterami próbuj ciskać szybko spację:P W końcu kamera głupieje
i zatrzymuje się w ciekawych miejscach :D

Jeśli oglądanie tylnych partii ciała mojego rozmówcy interesowałoby mnie bardziej niż treść prowadzonego z nim dialogu to mooooże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:28, Bezi_113 napisał:

Jeśli oglądanie tylnych partii ciała mojego rozmówcy interesowałoby mnie bardziej niż
treść prowadzonego z nim dialogu to mooooże :D


Jeśli zobaczyłbyś piękny tyłek Mirandy to na pewno by cię zainteresowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:32, vegost napisał:

Jeśli zobaczyłbyś piękny tyłek Mirandy to na pewno by cię zainteresowało :D

A skąd sugestia, że nie widziałem ;)?
Oczywiście że widziałem, jasne że mnie zainteresował, ale powiedziałem, że Miranda to nie tylko dupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:47, mati285 napisał:

Mimika mimiką, ale tak szczegółowo przedstawionych twarzy w żadnej grze wcześniej nie
było. Zresztą to nie temat o HR ;-)

A powiedz, grałeś w HR? :) Zrobiłem w tej grze platynę, tak więc całkiem nieźle się napatrzyłem na grafikę i mogę Ci szczerze powiedzieć, bez żadnej celowej złośliwości wobec tego tytułu: świetne twarze były podczas ekranu ładowania, gdy facjata zajmowała cały telewizor. Podczas gry twarze wyglądały jak w każdej innej grze.

Zresztą, QD zrobiło ten sam numer z tym ich demkiem technologicznym, Karą :)

Ale ciiiii, ja nic nie mówiłem. W tym temacie gadamy o ME3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:56, Bezi_113 napisał:

Oczywiście że widziałem, jasne że mnie zainteresował, ale powiedziałem, że Miranda to
nie tylko dupa :D


W tym cały problem, że Miranda odgrywa w ME2 i ME3 rolę prostej "dupy". Niby jest genetycznie doskonała a słaba jest jak cholera. Wystarczy dojść do misji samobójczej w ME2 i zobaczyć na własne oczy jej idealne geny w praktyce.

Spoiler

Są do niczego i jeszcze przez to giną towarzyszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem jak dobierałeś towarzyszy, że za jej sprawą ginęli, bo mi zginął tylko Mordin kiedy wybierałem ją na dowódcę i to nie było zupełnie związane z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 23:53, Bezi_113 napisał:

No to nie wiem jak dobierałeś towarzyszy, że za jej sprawą ginęli, bo mi zginął tylko
Mordin kiedy wybierałem ją na dowódcę i to nie było zupełnie związane z nią.


Spoiler

Ona nie powinno dowodzić w żadnej sytuacji bo przez nią giną towarzysze. Jak np: weźmiemy ją do zrobienia biotycznego pola, żeby nas roje Zbieraczy nie wydymały. To pod koniec straci siły i zginie jeden z towarzyszy. Nie da się tego obejść. Ona jest słaba z reguły. Zamiast Mirandy tutaj Jack albo Samara są najlepsze. Tak samo w dowodzeniu grupami, jeśli ją weźmiesz to ktoś zginie. Tutaj tylko Garrus jest najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej do tematu o ME2, ale wyjaśnijmy sobie do końca ten wątek.

Spoiler

Szyb wentylacyjny: Tali / Legion / Kasumi.
Biotyczne pole: Jack / Samara / Morinth
Dowódca( w obu przypadkach): Miranda / Jacob / Garrus.

Lojalna Miranda jest TAK SAMO skuteczna jak lojalny Garrus.

@Bezi_113: Mordin zginął, bo ma najniższy współczynnik HTL(Hold The Line).
Polecam:
http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2010/06/04/how-to-save-or-kill-your-party-in-mass-effect-2.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 00:03, Lfdracon napisał:

Lojalna Miranda jest TAK SAMO skuteczna jak lojalny Garrus.


Spoiler

Chciałbym to zobaczyć :) Skoro jest taka skuteczna to czemu ginie kiedy bierzemy ją jako biotyka do misji z rojem ? Hm ? Bzdura. Ona jest najsłabsza w całej grupie. I na pewno nie wziąłbym ją jako dowódce podczas szturmu. Tylko Garrus jest w tym najlepszy. Garrus - Generał Veteran a Miranda - wyglancowany szczur laboratoryjny i do tego słaby biotyk. Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 02:28, vegost napisał:

Spoiler

Chciałbym to zobaczyć :) Skoro jest taka skuteczna to czemu ginie kiedy bierzemy ją
jako biotyka do misji z rojem ? Hm ? Bzdura. Ona jest najsłabsza w całej grupie. I na
pewno nie wziąłbym ją jako dowódce podczas szturmu. Tylko Garrus jest w tym najlepszy.
Garrus - Generał Veteran a Miranda - wyglancowany szczur laboratoryjny i do tego słaby
biotyk. Meh.


Spoiler


Bo biotykę ma lepiej rozwiniętą Jack (efekt eksperymentów cerberusa) i Samara (w końcu to MATKA asari) tu chyba nie ma co się dziwić.
W przypadku opcji w których aby nikt nie zginął trzeba wybrać jedną z 3 opcji czyli w przypadku Mirandy (jak i Garrusa) dowódcy grupy spisuje się ona tak samo jak nasz turianin... I nie, nikt nie ginie jeśli Miranda jest lojalna (jeśli wybieramy ją na dowódcę grupy). Koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Miraddy to jej zabardzo nie lubiłem , ponieważ ciągle "płakała" "mój ojciec to... ", "mój ojciec tamto..." "moje geny..." etcetera ctcetera. A Ash nie była taka zła w 1 kiedy nie żcuała rasistowskimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Skoro jest taka skuteczna to czemu ginie kiedy bierzemy ją jako biotyka do misji z rojem ?


Spoiler

A Garrusa wybierasz na dowódcę oddziału, czy na biotyka? :/


O Mirandzie mów sobie co chcesz (sam jej nie lubię), ale po co na siłę dyskutować z potwierdzoną mechaniką gry? Miranda jako
Spoiler

lider drugiego oddziału

jest tak samo skuteczna jak Garrus. Może coś skopciłeś i np. straciłeś jej lojalność podczas
Spoiler

kłótni z Jack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować