Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2012 o 15:58, Asthariel napisał:

Wciąż źle jak dla mnie: lepsze byłyby nowe zakończenia niż przeróbka starych - to trochę
tak, jakby pudrować trupa.

Obecne zakończenia mają potencjał. Wystarczy naprawić dziury, dodać jakieś nowe opcje i parę scen, które pokazują, jaki wpływ mają nasze War Assets.

Ale może najpierw wydaliby jakiś patch, bo z grą jest raczej kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 15:49, Magwisienka napisał:

> Szkoda że nie za darmo, ale lepsze to niż nic. Jestem ciekaw jak obronią zakończenie.

No jak nie za darmo, skoro za darmo? :)


Jest darmowe do 14 kwietnia 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 16:10, Henrar napisał:

Jest darmowe do 14 kwietnia 2014 roku.


A potem co? Wywalają zupełnie czy będą kazać sobie bulić?

Zastanowię się nad tym fantem. Zakończenia mi odpowiadają (chowa się przed tłumem), ale chętnie zobaczę, co tam wymyślili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie można liczyć na coś więcej niż dodatkowe scenki. Żadnego nowego gameplayu za darmo nie dostaniemy. Lepsze to niż nic. Może przynajmniej dodane scenki będą bazowały na wyborach. Wątpię aby odnieśli się do teorii indoktrynacji (a jakby się odnieśli to byłbym rozczarowany, bo po prostu zerżnęli teorie od fanów). Chciałbym zobaczyć w tych dodatkowych scenkach przynajmniej wszystkie zgromadzone rasy i postacie na Ziemi. Powinny być różne wariacje zależnie od tego od kogo wsparcie uzyskaliśmy.

Na marginesie - czy ktoś tutaj jeszcze nie dostał drugiego pakietu za operację Raptor? Bioware niby pracuje nad rozwiązaniem problemu, ale niczego nie widać... Nawet w registered content mam tylko poprzednią operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 15:39, Magwisienka napisał:

Extended Cut w lecie, za darmo! No no, nie spodziewałam się tego, ale chyba tylko takie
rozwiązanie pozwala im zachować twarz ;]

http://niezgrani.pl/2012/04/05/bioware-zapowiada-zakonczenie-mass-effect-3/


Złota kupa robi swoje :}.


I Asthariel Bio war lubi restaurować trupy( patrz mass effect 2 );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko fakt, że skoro dorabiają jakieś filmiki i ewentualne dialogi do zakończenia bez dodatkowego contentu do zagrania to dlaczego zajmie im to czas aż do lata?? Może dlatego, że za friko to ciśnienia nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak sobie poradzić z tym bugiem, który nie pozwala importować twarzy postaci? Wiem, że wiele osób ma z tym problem i że następny patch to naprawi, ale chciałbym jakoś szybciej sobie z tym poradzić, a bardzo zżyłem się z moją postacią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niełatwo wybrnąć z tak kiepskiego zakończenia. Pewnie od dwóch tygodni myślą jak to wyjaśnić graczom żeby to kupili. Będzie ciężko, a na kolejne faile nie mogą już sobie pozwolić. Dlatego zajmie im to tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 18:44, jacob27 napisał:

Czy ktoś wie jak sobie poradzić z tym bugiem, który nie pozwala importować twarzy postaci?
Wiem, że wiele osób ma z tym problem i że następny patch to naprawi, ale chciałbym jakoś
szybciej sobie z tym poradzić, a bardzo zżyłem się z moją postacią ;)


Też nie mogłem importować twarzy , i z tego co wiem jak chcesz mieć podobną do tej z 2 to musisz sobie taką zrobić od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo co zostanie dodane

Spoiler

Kolor Fioletowy - Żniwiarze niszczą wszystko bez żadnego problemu, Kolor Żółty - Żniwiarze i rasy organicznie zabijają się nawzajem Trololo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym zakończeniem,

Spoiler

że Shepard Przeżyje. Teraz specjalnie wczytałem saves tuż przed Atakiem na Ziemię mając ponad 7000 wymiernej siły galaktycznej a wystarczy ponad 5000 aby taka mozliwość była odblokowana. Zrobiłem jak należy czyli Zniszczenie Syntetyków i zakończenie miałem dokładnie takie samo jak przy 3500 siły wymiernej. Shepard nie przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:46, Ziemas napisał:

<ciach>


Przypuszczam, że korzystając z tej samej stronki co ja - również wbiłeś sobie do głowy to co oni tam twierdzą o barierach 4000+ i 5000+. Przeglądając zdziebko interwebzy i czytając konwersacje różnych ludzi - doszedłem do wniosku, że to taki troszku bullshit i najlepsze możliwe zakończenie odblokowujemy już kiedy zapełniamy cały paseczek siły militarnej na zielono. Wyżej niczego nie ma.

Spoiler

A że Shep żyje? Kiedy wybierzesz "czerwone" zakończenie mamy scenkę w której główny bohater - a przynajmniej to co z niego zostało - leży w zrujnowanym Londynie i zaczerpuje jeden, jedyny oddech. I to o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się.

Spoiler

Pamiętasz, co mówił Legion podczas końcowej części misji lojalnościowej? Część programów była za, a część była przeciwko zniszczeniu heretyków, więc programy te miały świadomość - może i nie były zbyt inteligentne, ale to nie zmienia faktu, że każdy z nich był odrębną jednostką, która reprezentowała swoje poglądy. Połączenie w sieć nie dawało świadomości, lecz zwiększało inteligencję każdego programu z osobna (nigdzie w grze nie znajdziesz informacji o tym, że tyle a tyle programów w takiej a takiej odległości = sieć, która daje świadomość; poza tym, programy bez szczątkowej inteligencji nie mogłyby być świadomowe, że bliskość innych programów może je ulepszyć)

EDI nie była zbiorem programów, lecz rozwinięciem WI, która zmasakrowała żołnierzy na Księżycu.

Analogia do życia organicznego również nie jest trafiona - każdy geth był "samowystarczalny". To nie było tak, że jeden odpowiada za poruszanie się platformy, inny za obrót ramion, jeszcze inny za ruchy odwodzące i przywodzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 12:13, Jave napisał:

/ciach/


Nie zroumiałeś.

Spoiler

Jeden program to nie jeden Geth. Gethy to zbiorowa świadomość stworzona z wielu programów, które odpowiadają za co innego.
No właśnie, przypomnij sobie to, jak Legion nie mógł zdecydować czy heretyków zniszczyć czy przeprogramować. Program 573 chciał przeprogramowania a 571 zniszczenia. Pojedyncze programy a nie "część programów". Sam Legion jest platformą, w której są tysiące programów. Tak jak u człowieka są różne uczucia i wahania, ale nie możesz powiedzieć, że pojedyncza chęć zjedzenia ciastka i ta jej przeciwna chęć pozostawienia go na później są świadome. U Gethów, każdy program to wirtualna a nie sztuczna inteligencja.
Co do świadomości Gethów dzięki stworzeniu sieci to proszę: "Geth programs were indeed non-sentient individually, but slowly gained sentience through the massive geth network"

Poza tym, Edi nie jest zbirem programów? Chcesz powiedzieć, że cała jej sztuczne inteligencja to jeden program?
To tak jak Windows byłby jednym programem :) Edi to wiele programów, które działając dają jej świadomość jako jednostce.

A ponieważ Gethy to nie pojedyncze programy, to analogia do życia organicznego jest prawidłowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 12:53, Hubi_Koshi napisał:

Umm... Legion stwierdza że 573 jego programów jest za rewritem a 571 za zniszczeniem.
http://www.youtube.com/watch?v=ydzOjpQ1Lxw&feature=relmfu


Ale to jest liczba programów czy ich numer? Bo to jest w sumie niejasne.

Dnia 06.04.2012 o 12:53, Hubi_Koshi napisał:

Czyżby w Polskiej wersji schrzaniono tłumaczenie?


Nie wiem. Nie grałem po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 12:59, Phobos_s napisał:

Ale to jest liczba programów czy ich numer? Bo to jest w sumie niejasne.

Jak to NIEJASNE?
"We are conflicted. There is no consensus among our higher order runtimes: 573 (runtimes) favor rewite and 571 (runtimes) favor destruction"
Było powiedziane że Legion ma trochę ponad 1000 programów w swoim ciele czyli jest oczywiste że to jest Liczba programów za i przeciw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intryguje mnie 1 rzecz w ME3, spojler:

Spoiler

Mordin szedł do wieży (zasłony), nieświadom "sabotażu" salarian. Szedł tam więc po to aby.. rozpylic lek na genofagium? Ja go zastrzeliłam, tak ze nie dotarł do panelu kontrolnego na szczycie wieży, a i tak lek został rozpylony, tyle, że nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować