Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 13:06, Adamzzz napisał:

Tak też opcję wybrałem,

Spoiler

ale zostałem poinformowany przez grę, że Shepard poświęcił
się dla dobra ogółu i prawdopodobnie zginął, ech.


Poinformowany? Jak?
Ja miałem taką scenę

Spoiler

(po tym jak moi towarzysze wysiedli cali i zdrowi z Normandii) w której Shepard leżący w gruzach nabiera gwałtownie powietrza. I to jest chyba to "najlepsze" zakończenie.



Swoją drogą nie bardzo wiem o co chodzi z tymi całymi punktami efektywnej siły itd (gdzie to się w ogóle sprawdza?)... Ja przeszedłem po prostu grę na sejwie z części drugiej i pograłem trochę w multi (tak, żeby w każdym "sektorze" galaktyki było po 100% efektywności) i okazało się, że to jest to całe najlepsze zakończenie... Dlatego zastanawiam się skąd w tym temacie takie dyskusje na ten temat, ja nie byłem świadom tego wszystkiego i jakoś mi się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 13:20, Renzov napisał:

> Tak też opcję wybrałem,

Spoiler

ale zostałem poinformowany przez grę, że Shepard poświęcił

> się dla dobra ogółu i prawdopodobnie zginął, ech.


Poinformowany? Jak?


Pojawiła się taka informacja w okienku, a zaraz po kliknięciu ''ok'' automatycznie wróciłem do sejwa sprzed

Spoiler

ataku na bazę Cerberusa

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:41, Odin123 napisał:

Wie ktoś kiedy będzie dostępny ten dodatek do multi?

Niby dziś (ściągneło mi 40mb updatu na Originie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:43, enerkom napisał:

> Wie ktoś kiedy będzie dostępny ten dodatek do multi?
Niby dziś (ściągneło mi 40mb updatu na Originie).

Mi to ściągneło już wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i na razie nie będzie. Najwcześniej można oczekiwać go o 18, chociaż to optymistyczna opcja. 19-20 i na pewno już będzie można pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 15:11, Kraju napisał:

Nie ma i na razie nie będzie. Najwcześniej można oczekiwać go o 18, chociaż to optymistyczna
opcja. 19-20 i na pewno już będzie można pobierać.


O :P W takim razie muszę powiedzieć kumplowi co mi pożyczył ME3, żeby zakupił sobie nowe DLC. No i niestety będę musiał oddać grę :( Pewnie będzie chciał ciupać w multi fck :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest, jak pewnie wiecie ;)

Po trzykrotnym pograniu na Bazie Kondor mogę powiedzieć, że jest to jedna z lepszych map(a na pewno jedna z bardziej klimatycznych). Teraz trzeba pograć jeszcze na Hydrze i mieć na tyle farta by przy kupnie pakietów szybko wypadł Geth lub Batarianin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najlatwiej przezyc Zloty poziom:D jakies podpowiedzi dla Szpiega? Macie pomysly na optymalne wyposazenie? Mam Wdowe 98 oraz jakiegos kalacha tego z lepszych. Do tego zamrozenie i kamuflaz of kors:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to musi być kumata ekipa. Bez tego ani rusz. Mnie tylko raz udało się na taką trafić(i przeżyć 11 fal:P) - każdy musi umieć grać, a z tym czasami jest słabo... co do broni - Wdowa 98 jest świetnym karabinem snajperskim, ale zdecydowanie nie sprawdzi się na zamkniętych mapach, więc graj raczej na czymś bardziej otwartym(Sztylet - tam ja zrobiłem złoto itd.). Ale jak mówię - oprócz tego, że sam musisz umieć nieźle grać, to muszą to jeszcze robić twoi towarzysze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) jeszcze jest jedna snajperka na ktora poluje i nie moge jej trafic i to chyba Czarna Wdowa? Jak sie ma do zwyklej Wdowy?:P a co z bronia dodatkowa? Pistolet? Strzelba czy dobry karabin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 21:46, The-Darkest napisał:

Dzieki :) jeszcze jest jedna snajperka na ktora poluje i nie moge jej trafic i to chyba
Czarna Wdowa? Jak sie ma do zwyklej Wdowy?:P a co z bronia dodatkowa? Pistolet? Strzelba
czy dobry karabin?


Czarna Wdowa jest nieco słabsza od zwykłej Wdowy, ale za to ma 3 strzały zamiast jednego. Z broni dodatkowej to tylko pistolet i to lekki, bo już snajpera sporo waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 21:50, NeroNarmeril napisał:

Czarna Wdowa jest nieco słabsza od zwykłej Wdowy, ale za to ma 3 strzały zamiast jednego.
Z broni dodatkowej to tylko pistolet i to lekki, bo już snajpera sporo waży.


Hmmmm... Pistolety sa dosc slabe i jakos sie w nich nie odnajduje zupelnie:P Maszynowe tak samo, nawet nie mam dosc dobrego by spelnil moje oczekiwania:P A co z odrzutem Czarnej Wdowy? Pewnie dosc spory i te trzy strzaly to powtarzalnosci nie maja zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to szczęście i trafiłem na Czarną Wdowę przy pierwszym zakupie pakietu weterana :) Warto - strzał jest tylko odrobinę słabszy, ale za to... jest ich trzy. Dobrze się to sprawdza na srebrze. Myślę jednak, że na złoto lepsza będzie ta jednostrzałowa wdowa. Powód jest prosty: na brązie/srebrze przeciwnicy nie są tak silni, by położyć gracza w czasie, gdy będzie wykonywał drugi strzał, a nie ma już kamuflażu. Na złocie - są :)

Brakuje mi punktów za wsparcie: bardzo podoba mi się gra biotykiem, ale ta klasa prawie nie zabija. Dobrze zatrzymuje i spowalnia, ale w BW nie wpadli na to, by dać za to punkty. Dostaje się tylko kapkę za to, że zada się jakieś śmieszne obrażenia.

Też Wam się wydaje, że odkształcenie jest do niczego? Zadaje to mało obrażeń, ładuje się wolno, w dodatku nic się nie zrobi na wroga z tarczą. Generalnie słabo, co najwyżej na brąz i na wczesne fale złotego. Rzut... kompletnie nieprzydatny na brązie, ale na późnych falach srebra - całkiem nieźle. Ładuje sie blyskawicznie przy jednym pistolecie i odpowiednim rozwoju, więc może na długo zatrzymać przeciwnika. Inna sprawa, że tylko jednego i jesteśmy wtedy wyłączeni z gry właściwie.

Którą postać uważacie za najlepszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 22:53, Jave napisał:

Którą postać uważacie za najlepszą?


Inżynier :) Tarcza, pancerz, niszczy po prostu i jest strasznie przydatny w drużynie. A salarianin inżynier jest nie do przebicia przy walce z gethami.
Czy mi się zdaje, czy szturmowiec na srebrze i złotcie jest już kompletnie do dupy? Jego siła to wpadanie w przeciwnika i rozwałka nową oraz szotgunem, z czego przy nowie traci się bariery. I o tyle co na brązie da się wyjść z grupy przeciwnika, to wydaje mi się, że przy wyższych poziomach trudności to odpada.

Na początku bardziej opłaca się kupować pakiety za 20 000 czy za 60 000 kredytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:20, KamyK_84 napisał:

Czy mi się zdaje, czy szturmowiec na srebrze i złotcie jest już kompletnie do dupy? Jego
siła to wpadanie w przeciwnika i rozwałka nową oraz szotgunem, z czego przy nowie traci
się bariery. I o tyle co na brązie da się wyjść z grupy przeciwnika, to wydaje mi się,
że przy wyższych poziomach trudności to odpada.


Dlatego normalni gracze biorą ulepszenie novy, które zużywa tylko 50% bariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować