Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Jezu... zakończenie było przepiękne! Było Arcydziełem! Było wspaniałym, niesamowitym, dojrzałym widowiskiem science fiction, które swym mistrzostwem zasługuje na zasiadanie obok Stanisława Lema, braci Strugackich i Isaaca Asimova w cholernej Hali Sław SF! Nigdy nie spodziewałbym się aby Bioware mogło mnie zaszczycić tak unikatowym, nietuzinkowym i wybitnym pomysłem. Naprawdę spodziewałem się wielkiego happy endu albo, po usłyszeniu recenzji, bezsensownego, głupiego i płytkiego zakończenia. Tymczasem jedyną jego wadą był tak naprawdę fakt iż dostawaliśmy jeden koniec w trzech kolorach. Ale cóż to był za koniec. Ahhh nie będę mógł dzisiaj spać. A tak źle byłem nastawiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 18:15, marekl1975 napisał:

Mam zadanie na Cytadeli. Mam komuś dostarczyć schematy wieżyczek bojowych Cerberusa znalezionych
na Tuchance. Kogo mam szukać?


Na mapce będziesz miał zaznaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonuję zadanie N7związane z paliwem przy reaktorach atomowych. Macie jakiś sposób na pokonanie Brutala? Gościu jest tak twardy, że co go przysmażę, to odnawiają się mu osłony i wszystko od początku. Nie ma tam gdzieś jakiejś wyrzutni rakiet czy czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 10:55, marekl1975 napisał:

Wykonuję zadanie N7związane z paliwem przy reaktorach atomowych. Macie jakiś sposób na
pokonanie Brutala? Gościu jest tak twardy, że co go przysmażę, to odnawiają się mu osłony
i wszystko od początku. Nie ma tam gdzieś jakiejś wyrzutni rakiet czy czegoś takiego?


Jak się odnawiają? Nigdy nie miałem czegoś takiego, że wrogom odnawiały się tarcze/pancerze/bariery. Chyba że w okolicy jest jakiś generator takowych, to go rozwal jako pierwszego, a brutala potraktuj wszystkim co masz. Bardzo dobrze na niego działają komba biotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 10:55, marekl1975 napisał:

Wykonuję zadanie N7związane z paliwem przy reaktorach atomowych. Macie jakiś sposób na
pokonanie Brutala? Gościu jest tak twardy, że co go przysmażę, to odnawiają się mu osłony
i wszystko od początku. Nie ma tam gdzieś jakiejś wyrzutni rakiet czy czegoś takiego?


Brutal nie ma osłon tylko pancerz (kolor żółty) więc nie powinno mu się nic odnawiać.
Korzystaj z amunicji zapalającej oraz mocy typu Warp, czyli wszystkiego co działa na pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co zrobić aby

Spoiler

scena jak Normandia znajduję się w jakichś tropikach nie kończyła się na otwieraniu włazu? Widziałem, że może trwać dłużej, to zależy od decyzji czy to jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 12:22, le2enda napisał:

Mam pytanie, co zrobić aby

Spoiler

scena jak Normandia znajduję się w jakichś tropikach nie
kończyła się na otwieraniu włazu? Widziałem, że może trwać dłużej, to zależy od decyzji
czy to jakiś bug?



Pewno za mało punktów efektywnej siły militarnej miałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 10:59, NeroNarmeril napisał:

Jak się odnawiają? Nigdy nie miałem czegoś takiego, że wrogom odnawiały się tarcze/pancerze/bariery.
Chyba że w okolicy jest jakiś generator takowych, to go rozwal jako pierwszego, a brutala
potraktuj wszystkim co masz. Bardzo dobrze na niego działają komba biotyczne.


Dzięki za poradę! Udało się! Najpierw zająłem się trzema generatorami tarcz, potem robactwem wszelkim aż pojawił się jaśnie Brutal. Brutala potraktowałem ze strzelby Claymore. Ponieważ nie działały żadne generatory tarcz, to bardzo szybko go załatwiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się w jaki sposób rozkręcić wątek miłosny swoją postacią. W ME zdecydowałem się na Liarę, w ME2 zamieniłem ją na Tali, a na sam koniec chciałbym mimo wszystko związać się z przedstawicielką tej samej rasy. Z kim można nawiązać bliższą znajomość w ME3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 18:11, Sandro napisał:

Zastanawiam się w jaki sposób rozkręcić wątek miłosny swoją postacią. W ME zdecydowałem
się na Liarę, w ME2 zamieniłem ją na Tali, a na sam koniec chciałbym mimo wszystko związać
się z przedstawicielką tej samej rasy. Z kim można nawiązać bliższą znajomość w ME3?


Facet:

Spoiler

Ashley, Cortez, Tali, Miranda, Jack -> trzy ostatnie tylko jak romansowałeś w ME2



Kobieta:
Spoiler

Samantha, Garrus -> ostatni tylko jak był romans w ME2



Obie płcie:
Spoiler

Kaidan, Liara, Kelly, Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:34, Bezi_113 napisał:

Eeer, teraz to nie brzmi tak jak powinno :(

to mów sobie, że dla Shepardka Kaidan jest gejem i wszystko będzie tak, jak powinno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:32, mati285 napisał:

Biseksualistą.


Lol, Shepard ma taki wpływ na ludzi, że orientację zmieniają.

Ciekawe, że Sheprad (facet) może mieć romans z Kaidanem. Jak mi się włączały te scenki dialogowe z tym wiecznie żalącym się na coś niedojdą (+ smętna muzyczka w tle), to przeklikiwałem, bo już miałem go dość. :O Co ja mu powiedziałem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:32, Feallan napisał:

> Biseksualistą.

Lol, Shepard ma taki wpływ na ludzi, że orientację zmieniają.


I tam. Już do ME1 były nagrane dialogi z romansami femShep/Ashley i Shep/Kaidan, ale nie znalazły się w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie mam tego w zwyczaju, ale proszę o spoilera (w jakimś tam stopniu...)

Spoiler


Jestem w momencie, gdy Cerberus zaatakował Cytadelę i już od jakiegoś czasu dręczy mnie jedno pytanie: GDZIE DO JASNEJ ... SĄ POZOSTAŁE WIDMA!? Może czegoś nie doczytałem, ale na prawdę mam wrażenie jakbym był jedynym Widmem we weszechświecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować