Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Widzisz

Spoiler

Widma są tak elitarne i tajne, że nawet Shepard będąc jednym z nich żadnego nie widzi i sam musi autoryzować regulacje ilości przechowywanego masła na krążownikach.
Jeśli grało się w DLC z Kasumi w Me2 to w ME3 spotykamy się twarzą w twarz z widmem.



Przez całą trylogię dobrze nie wykorzystać tego wątku. To jest aż dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2012 o 00:05, KamyK_84 napisał:

Przez całą trylogię dobrze nie wykorzystać tego wątku. To jest aż dziwne.


Wątku Widm/Spectrów?

Shepard przetrzebia grono Widm.

Spoiler

Saren zabija Nihlusa, Shepard zabija Sarena i Vasir (Lair of the Shadow Broker), może też zastrzelić Kaidana/Ashley. Salerianin z side-questu z Kasumi w ME3 jest w zasadzie jedynym Spectrem, który nie może zginąć tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 21:58, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Dobra, nie mam tego w zwyczaju, ale proszę o spoilera (w jakimś tam stopniu...)

Spoiler


Jestem w momencie, gdy Cerberus zaatakował Cytadelę i już od jakiegoś czasu dręczy mnie
jedno pytanie: GDZIE DO JASNEJ ... SĄ POZOSTAŁE WIDMA!? Może czegoś nie doczytałem, ale
na prawdę mam wrażenie jakbym był jedynym Widmem we weszechświecie.



Spoiler

Wydaje mi się, że jak jest megawojna no to wszystkie widma są w akcji, to znaczy przydają się jeszcze bardziej, choć teraz pewno w roli zwiadowców / ewakuatorów i chyba tylko nie liczne obijają się na cytadeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 16:50, darth_16 napisał:

Fajne to, ale na krótką metę. Nie wyobrażam sobie grać w to tyle ile grałem w Bad Company
2 czy jakiegokolwiek CoD-a.


Tam jest tylko co-op i jeden tryb hordy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jeden tryb, chociaż kilka rzeczy w grach się zmienia(róże "misje" oprócz przetrzymywania samych fal), ale wszystko sprowadza się do tego samego - do przeżycia 10 fal i ucieczki(11 fala).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 18:57, darth_16 napisał:

Tak. Jeden tryb, chociaż kilka rzeczy w grach się zmienia(róże "misje" oprócz przetrzymywania
samych fal), ale wszystko sprowadza się do tego samego - do przeżycia 10 fal i ucieczki(11
fala).


To trochę mało :P Ale daję ta horda jakiś fun ? Czujesz moc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem jest fun, ale na krótko. By czuć i fun, i moc na dłużej brakuje przede wszystkim nowych trybów, a przecież ME ma ogromny potencjał. Na ten czas jest fajnie, ale na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 21:31, darth_16 napisał:

Jak mówiłem jest fun, ale na krótko. By czuć i fun, i moc na dłużej brakuje przede wszystkim
nowych trybów, a przecież ME ma ogromny potencjał. Na ten czas jest fajnie, ale na krótko.


Hmm dzięki za info. W takim razie, chyba trzeba będzie poczekać na nową część, albo nowe DLC, które rozszerzy zakres gry na multiku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakis dziwny problem z instalacją. Pliki przekopiowały się z płytek, jest komunikat "Ukończono 99%", klikam w Originie na "Zainstaluj", niby jest instalowanie, pasek się przesuwa, ale gra się nie instaluje, tylko znów pojawia się pomarańczowy przycisk "Zainstaluj". Ktoś miał podobny kłopot? Jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 15:48, vegost napisał:

Ktoś może mi powiedzieć jak się gra w trybie multiplayer ? Fajnie czy do kitu ? :) Dużo
ludzi gra ?


Gram dość długo w multi ale juz mi brakuje nowych map, unowoczesnienie misji, bardziej ciekawe i wiecej poziomów trudności. Fajnie by było walka przeciw sobie, nie tylko takich przeciwników.

sorkiz a 2 post, prosze o połączenie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następującą sprawę. Otóż nie zachowały mi się save''y z dwóch poprzednich odsłon serii i chciałbym wiedzieć, czy na początku "trójki" można określić swoje wybory z poprzednich części, czy może są one dobierane losowo? Dzięki z góry za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 16:44, Shepard001 napisał:

Witam, mam następującą sprawę. Otóż nie zachowały mi się save''y z dwóch poprzednich
odsłon serii i chciałbym wiedzieć, czy na początku "trójki" można określić swoje wybory
z poprzednich części, czy może są one dobierane losowo? Dzięki z góry za odpowiedź, pozdrawiam.


Trzymaj kreator save''ów http://www.masseffect2saves.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 14:51, karolekx23x napisał:

Kiedy bedą rozdawane nagrody za operacje, bo nic nie dostałem.

Ja dostałem nagrodę za zabicie 1000000 duchów, ale za ukończenie mapy na goldzie nic nie przysłali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować