Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dzięki wielkie za pomoc :D mam nadzieje ,że zadziała ale czy jeżeli tali nie zostanie wygnana to ona nie będzie dla nas lojalna bo przecież nalegała by ją wygnano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zachowałeś save, a w ME2 grałeś na save z jedynki, to tak, część punktów "dobrego" Sheparda przejdzie na postać z ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 13:14, raptor97 napisał:

Dzięki wielkie za pomoc :D mam nadzieje ,że zadziała ale czy jeżeli tali nie zostanie
wygnana to ona nie będzie dla nas lojalna bo przecież nalegała by ją wygnano?

Spoiler

Raczej bedzie lojalna nawet gdy wezmiesz opcje z ojcem, zamiast jej wygnania (ME2) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 13:14, raptor97 napisał:

Dzięki wielkie za pomoc :D mam nadzieje ,że zadziała ale czy jeżeli tali nie zostanie
wygnana to ona nie będzie dla nas lojalna bo przecież nalegała by ją wygnano?

Nie będzie lojalna jeżeli ujawnisz dowody obciążające jej ojca.
Z tego co wiem później można odzyskać tę lojalność poprzez rozmowę, tak jak z Jack i Mirandą, musisz ją w każdym razie odpowiednio poprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 23:18, Bezi_113 napisał:

Z tego co wiem później można odzyskać tę lojalność poprzez rozmowę, tak jak z Jack i
Mirandą, musisz ją w każdym razie odpowiednio poprowadzić


A to ciekawe, bo ja o czymś takim nie słyszałem. To jest możliwe tylko jak zawalisz test paragon/renegat przy jej kłótni z Legionem. Jak zawalisz jej lojalkę to nie będzie lojalna nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 23:21, NeroNarmeril napisał:

> Z tego co wiem później można odzyskać tę lojalność poprzez rozmowę, tak jak z Jack
i
> Mirandą, musisz ją w każdym razie odpowiednio poprowadzić

A to ciekawe, bo ja o czymś takim nie słyszałem. To jest możliwe tylko jak zawalisz test
paragon/renegat przy jej kłótni z Legionem. Jak zawalisz jej lojalkę to nie będzie lojalna
nigdy.

Istnieje możliwośc doprowadzenia do lojalności obu Legiona i Tali wystarczy w trakcie ,,kłótni,, poprzeć Tali a następnie porozmawiać z Legionem i jeżeli mamy wystarczająco dużo punktów idealisty możemy mu wszystko wyjaśnic i Legion stanie się znów lojalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To da się to zrobić na różne sposoby, bo ja konflikt Legiona z Tali rozstrzygnąłem nie tracąc lojalności żadnego z nich :P
Natomiast kiedyś ujawniając dowody obciążające Tali nie zyskałem jej lojalności po misji lojalnościowej, ani potem nie udało mi się jej odzyskać, widocznie źle prowadziłem dialog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwości zakończenia misji lojalnościowej Tali w ME2:

Spoiler

- użycie niebieskiego lub czerwonego dialogu - nie traci lojalności, nie zostaje wygnana z flotylli.
- sprowokowanie tłumu - aby móc użyć tej opcji, należy pozwolić quarianom zabrać Veetora w misji na Freedom''s Progress (Pochód Wolności?), oraz Kal''Reegar musi przeżyć misję na Haestrom (rekrutacja Tali) - efekt taki jak wyżej.
- opcja Paragon (nie ujawniamy dowodów) - Tali zostaje wygnana z flotylli, ale zyskujemy jej lojalność.
- opcja Renegade (ujawniamy dowody) - Tali nie zostaje wygnana z flotylli, ale nieodwołalnie traci lojalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 15:30, Bezi_113 napisał:

To da się to zrobić na różne sposoby, bo ja konflikt Legiona z Tali rozstrzygnąłem nie
tracąc lojalności żadnego z nich :P
Natomiast kiedyś ujawniając dowody obciążające Tali nie zyskałem jej lojalności po misji
lojalnościowej, ani potem nie udało mi się jej odzyskać, widocznie źle prowadziłem dialog.

Jeżeli gramy na save z Me1 to mamy unikalny dialog który doprowadzi di uwolnienia tali ora nie wygadania jej ,,sekretu,, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
Lepiej uwolnić królową rakni(nie rodzicielke) czy ją zabic w misji z zaginionymi zwiadowcami??
Prosze o szybką odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:52, Shveid napisał:

Spoiler

Jeśli ocaliłeś w ME1 to ocal ponownie


To da więcej zasobó wojennych od Kompani Krogan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Yup. Kompania Krogan ma 25 punktów + 25 jesli Grunt żyje +25 jeśli jest lojalny i -25 jeśli wybraliśmy królową. Rachnii dają nam 100 punktów. Lepsze 150 niż 75. No chyba, że królowej z ME1 zdarzyło się umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:59, raptor97 napisał:

>

Spoiler

Jeśli ocaliłeś w ME1 to ocal ponownie


To da więcej zasobó wojennych od Kompani Krogan??


Spoiler

100 punktów za raknii, 75 za krogan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:07, Shveid napisał:

Spoiler

Yup. Kompania Krogan ma 25 punktów + 25 jesli Grunt żyje +25 jeśli jest lojalny i
-25 jeśli wybraliśmy królową. Rachnii dają nam 100 punktów. Lepsze 150 niż 75. No chyba,
że królowej z ME1 zdarzyło się umrzeć


Dzięki za pomoc zdobyłem 100 punktów za rakni i 50 za kompanie+25 za Grunta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wczoraj zakończyłem Mass Effect 3. I jestem strasznie zniesmaczony zakońćzeniem, ale chyba kazdy wie czemu.
Z tego co zauważyłem

Spoiler

jest jedno zakońćzenie w którym Shepard przeżywa.

Wie ktoś co trezba zrobić ?
Słyszałem, że trzeba zgromadzić minimum 4000 punktów wymiernej siły zbrojnej, czy to prawda ? Jeśli tak, to jak je zdobyć ? Ja mam nieco ponad 3000 a wskaźnik gotowości 50 %. Trzeba zagrać w mulitplayera, żeby go podnieść a tym samym podnieść punkty wymiernej siły zbrojnej ? Jeśli tak to czy wystarczy, że zagram tuż przed wykonaniem ostatniej misji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wie ktoś

Dnia 16.05.2012 o 10:54, Andrew_15 napisał:

co trezba zrobić ?
Słyszałem, że trzeba zgromadzić minimum 4000 punktów wymiernej siły zbrojnej, czy to
prawda ? Jeśli tak, to jak je zdobyć ? Ja mam nieco ponad 3000 a wskaźnik gotowości 50
%. Trzeba zagrać w mulitplayera, żeby go podnieść a tym samym podnieść punkty wymiernej
siły zbrojnej ? Jeśli tak to czy wystarczy, że zagram tuż przed wykonaniem ostatniej
misji ?


Dobrze rozumujesz. Oczywiście można jeszcze się pobawić edytorem sejwów i dać sobie taką wartość, jaką chcesz. A żeby miało to efekt, to musisz to zrobić przed

Spoiler

atakiem na bazę Cerberusa

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 10:54, Andrew_15 napisał:



Ja nie grałem w multi ,tylko single, a i tak miałem sporo ponad 5k pkt. A wielu tych pobocznych duperelowatych misji nie zrobiłem typu leć tam, skanuj takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować