Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2012 o 22:14, Shveid napisał:

Ktoś ma nowe klasy? Póki co kiepsko to wygląda- ze screenów wynika, że Vorche różnią
się aż jednym skillem, podobnie z Quarianianami i ex-cerbem :(

No nie postarali się specjalnie. O ile mapy są jeszcze niezłe, chociaż przyciasne (najlepszą moim zdaniem jest baza Hydra) to już przy klasach jest tak sobie. Adept i Vanguard ex-Cerberusa różnią się tylko tym, że jeden ma singularity a drugi szarżę a oba nowe skille są takie same. Swoją drogą raczej nie będzie mi się chciało farmić a marnować punktów Bioware na te paczki nie zamierzam. Coraz gorzej odblokować konkretne rzeczy będzie, bo content rośnie, więc tym większa szansa na powtórzenia postaci...

Mogli by też przy najbliższym dlc zrobić jakieś misje do singla na tych mapach (jako poboczne, w żadnym wypadku nie jako całą zawartość danego dlc) i/lub w jakiś sposób wprowadzić te skille (jako bonusy do nauczenia się tak jak inne) oraz bronie z multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś nową broń w tym DLC? Harrier- no, opis jest dobry, po prostu zautomatyzowana Motyka. Na dodatek znajduje się w grupie najrzadszych broni. Reegar ma ograniczony krótki zasięg i spala szybko amunicję, ale w sekundy pożera tarcze, a po odpowiednich ulepszeniach i amunicji rozwala również pancerz. Natomiast "snajperka" Krysae to p******* wyrzutnia rakiet strzelająca turiańskimi demonami. Czarna Wdowa z obrażeniami obszarowymi. I na dodatek jest tylko złota!

W sumie to DLC jest przeciwieństwem poprzedniego- tamte miało fajne postacie i kiepawe bronie, to tutaj z postaciami jest gorzej (tylko Vorcha się wyróżnia, bo przez Bloodlust tankuje lepiej od Krogana), ale bronie są przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 21:35, Shveid napisał:

A widziałeś nową broń w tym DLC? Harrier- no, opis jest dobry, po prostu zautomatyzowana
Motyka.

Tak, w dodatku wzięli pomysł z gry na komórki, Infiltrator. Tylko tak to się zwyczajnie nazywało Mattock Auto.

Dnia 30.05.2012 o 21:35, Shveid napisał:

Na dodatek znajduje się w grupie najrzadszych broni. Reegar ma ograniczony krótki
zasięg i spala szybko amunicję, ale w sekundy pożera tarcze, a po odpowiednich ulepszeniach
i amunicji rozwala również pancerz. Natomiast "snajperka" Krysae to p******* wyrzutnia
rakiet strzelająca turiańskimi demonami. Czarna Wdowa z obrażeniami obszarowymi. I na
dodatek jest tylko złota!

Snajperki jeszcze u nikogo nie widziałem, ale jeśli jest tak jak piszesz to jest naprawdę przesadzona. W ogóle balans niektórych broni leży i kwiczy, ale przynajmniej mogli by je też dodać do singla co by ciekawiej się grało przy kolejnym przejściu.

Dnia 30.05.2012 o 21:35, Shveid napisał:

W sumie to DLC jest przeciwieństwem poprzedniego- tamte miało fajne postacie i kiepawe
bronie, to tutaj z postaciami jest gorzej (tylko Vorcha się wyróżnia, bo przez Bloodlust
tankuje lepiej od Krogana), ale bronie są przesadzone.

Vorche mają jeszcze o tyle fajnie, że można pobawić się w pyro, ale zdaje się to nie dawać zbyt wiele. Dziwi mnie też, że quarian male ma inne zdolności od female. Imo mogli by quarianom dodać po prostu skórkę male tak jak ma człowiek (swoją drogą dziwne, że ex-Cerberus ma tylko model male) a z tymi nowymi skillami dać jakąś inną rasę, która jeszcze inżyniera i infiltratora nie miała. Np. turianin by pasował (w końcu Garrus był takim jakby miksem infiltratora/inżyniera).

Co do broni jeszcze to snajperka z poprzedniego dlc była beznadziejna. Żeby wystrzelić odpowiednio mocny pocisk trzeba było każdy strzał "naładować", w dodatku tylko jeden na magazynek. Jedyna zaleta to szybkie przeładowanie, ale to też ma część innych snajperek, więc nawet to jej nie ratowało. Granatnik miał zbyt duży odrzut a przydatny był tylko gdy prowadziło się ciągły ogień. Plasma SMG - robił się dobry tylko po dłuższym prowadzeniu ognia na co w wielu sytuacjach na gold pozwolić sobie nie można. Bronie wtedy się nie udały, ale gethami i batarianami grało mi się bardzo dobrze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nowego dodatku miałem przyjemność spotkać się tylko z jedną mapką(tą na Shurkesh) i muszę przyznać bardzo przyjemnie się grało krogańskim szturmowcem(ponad 50 kilów w ręcz). I mówiąc szczerze to z tego mnie najbardziej Vorche ciekawią grał ktoś nimi i wie czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 23:19, Odin123 napisał:

I mówiąc szczerze to z tego mnie najbardziej Vorche ciekawią grał ktoś nimi i wie czy
warto?


Nie grałem, ale obejrzałem parę gameplayi. W wypadku Vorchy to masz:

-W zależności od klasy Vorche różnią się jednym skillem- sołdat ma rzeź, a strażnik granaty
- Pozostałe 2 to miotacz ognia- bezużyteczny- i Bloodlust- to jest bardzo fajne. Na jakiś czas zwiększa parę dupereli, z czego najważniejszym jest regeneracja HP. Jeżeli podpakujesz w jak największą regenerację i nie wpadniesz na 30 luda to jesteś nieśmiertelny.
-Melee to omniclaw.

Z tego, co widzę to Vorche są tymi najbardziej lubianymi z nowych klas, więc raczej warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe DCL to jedynie dobre mapy i ta premia sprzetowa oraz nowy cel. Z broni snajperka Krysae mozliwa, posiadam na 10 ale nie zachwycajaca.
Co do postaci fajnie sie grało inzynierem qarian ktory fajny ma skan taktyczny, do tego spalanie i granat łukowy.
Odblokowałem postac szturmowiec mezczyzna z tym biczem i roztrzaskaniem to straszna lipa, z ta postacia i jego tarczami to zgon za zgonem.

W przyszłości wolałbym nowy pzoiom trudnosci, zloto nie jest trudne dla osoby ktora gra czesto, braz to łatwizna potrafiłem co nei chce sie chwalic pzreść samemu bedac szpiegem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy opłaca się kupować DLC z prochów?Bo mam 800 punktów MS,i nie mam prawde mówiąc co znimi zrobić,a ponadto słyszałem że ponoć ten dodatek zamyka pewne wątki dotyczace protean?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu trzeba zaznaczyć że DLC nie jest warte swojej ceny. Jest dużo za drogi. Dodaje jedynie nową krótką misję, ciekawą postać jaką jest Proteanin i nowa bardzo skuteczna broń. Jeżeli jesteś fanem serii ME, to jest to zakup obowiązkowy. Dlaczego? Wiele nowych rzeczy o rasie jaką są Proteanie, można się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 15:33, Triderus napisał:

Mam pytanie czy opłaca się kupować DLC z prochów?Bo mam 800 punktów MS,i nie mam prawde
mówiąc co znimi zrobić,a ponadto słyszałem że ponoć ten dodatek zamyka pewne wątki dotyczace
protean?

Sama misja jest krótka, dostaje się jeden karabin i dodatkowe stroje dla drużyny, ale przede wszystkim to protheanin wart jest tego DLC. Jeśli zamierzasz przechodzić grę jeszcze raz to usłyszy od niego sporo fajnych komentarzy zabierając go na misje. Na Normandii też ma różne interakcje z resztą postaci. Tak więc jak najbardziej warto kupić pomimo tej polityki EA polegającej na wycinaniu zawartości z finalnej wersji gry tylko po to aby wyciągnąć dodatkową kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś odstałem Vorcha i muszę przyznać, że bardzo zabawnie się gra. Ten ich miotacz ognia jest naprawdę dobry, dzięki żądzy krwi szybko regenerują życie, więc można trochę poszaleć, atak wręcz mają ciekawy. Ogółem Vorch żołnierz to jedna z ciekawszych klas jak dla mnie zaraz po Kroganah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu premiery mass effect 3 w polsce zakupiłem tę grę w jednym ze sklepów sieci komputronik. Powinienem mieć dostęp do zawartości takiej jak np. karabin m55 argus, walkiria N7, strzelba AT12 a go nie mam. Załącznik potwierdza że powinienem mieć dostęp do nich. Mogę jakoś uzyskać dostęp do tej zawartości??

20120602203840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 20:39, dziku717 napisał:

W dniu premiery mass effect 3 w polsce zakupiłem tę grę w jednym ze sklepów sieci komputronik.
Powinienem mieć dostęp do zawartości takiej jak np. karabin m55 argus, walkiria N7, strzelba
AT12 a go nie mam. Załącznik potwierdza że powinienem mieć dostęp do nich. Mogę jakoś
uzyskać dostęp do tej zawartości??

A nie przypadkiem poprzez wciśnięcie F12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jako FemShep wybrałem Kaidana jako love interest, co zrobiłem źle, kiedy podczas rozmowy w Apollo Cafe mówi mi, że ma mnie "tylko" za dobrego przyjaciela? Moja postać miała z nim romans w ME1, w ME2 z Thanem, ale to podobno w niczym nie przeszkadza. Zależy mi tylko na achivie, jest jeszcze jakaś inna opcja, czy jest już za późno? Traynor już odmówiłem i nie mam wcześniejszego zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 20:52, karolekx23x napisał:

W multi po patchu zauwazyłem że jak graszi wyjdziesz na chwile na 2-3 minuty, postać
sie nie rusza to wyrzuca ciebie z gry.

Bioware w 1.03 wprowadziło system przeciwko graczom będącym AFK. Dokładnie po dwóch minutach braku aktywności gracz zostaje wyrzucony z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji ostatniego patcha do ME 3 w pewnym momencie pojawił się komunikat "Aby kontynuować,musisz się zalogować jako administrator".Mam W 7 i jestem zalogowany jako administrator.Najpierw na skrócie Origin zaznaczyłem opcję logowania jako administrator,nic.To samo zrobiłem w pliku Origin OriginClientService i dalej nic.Tryb zgodności z XP nic nie pomógł.Więc postanowiłem reinstalować grę ale podczas jej instalacji znowu pojawił się powyższy komunikat.Reinstalka Origin też nic nie dała.Wcześniej żadnych problemów z Origin nie było,nie wiem czy przypadkiem za problem nie jest odpowiedzialna ostatnia aktualizacja platformy.Będę wdzięczny za wszelka pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na wakacje ma wyjść ten dodatek z zakończeniami, więc postanowiłem zrobić kolejne podejście do wszystkich 3 części pod rząd. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować