Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Witam
Razem z bratem gramy w multiplayer Mass Effect 3 na jednym koncie tylko, że każdy na oddzielnym komputerze.
Do pewnego momentu było wszystko ok, ale ostatnio coś sie skopsało. U mnie jest wszystko ok, oba DLC działają, wszystkie postaci dodatkowe mam itd. Ale z kolei u mojego brata DLC Rebelion nie chce się uwierzytelnić. Kredyty, doświadczenie itp.są te same, ale u brata nie ma dodatkowych postaci. Do tego nie wyszukuje rozgrywek. Przeinstalowaliśmy grę, a teraz w ogóle żadne DLC nie działa. Wie ktoś co się stało, że to konto się rozdzieliło i jak temu zaradzić ? Bardzo proszę o szybką i skuteczną pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wie ktoś, jak operacja z weekendu, a jak dobrze poszła, to kiedy dostaniemy pakiety? A i jeszcze ten pakiet za ewakuację jednej z nowych postaci ma być rozdany razem z tymi za operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nienajlepszy wątek na to pytanie, ale mimo wszystko myślę, że tutaj najprędzej uzyskam odpowiedź. Czy wiadomo cokolwiek na temat polskiego wydania Mass Effect Deception? Wiem, że jakiś czas temu Fabryka Słów zamierzała wydać tę książkę u nas. Znalazłem krótką informację, że tak się nie stanie. Na stronie FS także brak jakichkolwiek informacji. Trochę mnie to zdziwiło, bo wydali ostatnio najnowszą powieść w świecie DA i dodrukowali dwie poprzednie. Może ktoś wie coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 08:42, karolekx23x napisał:

Problem mam identyczny, i nie mam pomysłu ajk rozwiazac.

Nie wiem czy już sobie z nim poradziłeś ale jeśli nie to ściągnij nowa wersję Origin z tego miejsca https://download.dm.origin.com/origin/beta/8.6.1.39/OriginSetup.exe .Link dostałem z Centrum Pomocy Electronic Arts.Grę zainstalowałem bez problemowo no i znowu mogę w nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 19:29, Siriondel napisał:

Jeżeli jako FemShep wybrałem Kaidana jako love interest, co zrobiłem źle, kiedy podczas
rozmowy w Apollo Cafe mówi mi, że ma mnie "tylko" za dobrego przyjaciela? Moja postać
miała z nim romans w ME1, w ME2 z Thanem, ale to podobno w niczym nie przeszkadza. Zależy
mi tylko na achivie, jest jeszcze jakaś inna opcja, czy jest już za późno? Traynor już
odmówiłem i nie mam wcześniejszego zapisu.

-Bądź dla niego miły przy pierwszym spotkaniu
-używaj " paragon" odpowiedzi na Marsie ( o ile masz do tego cierpliwość)
-przed wizytą w szpitalu kup mu prezent ( whisky)
Nie powinno być problemu z kontynuowaniem romansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 21:02, Michal_1232 napisał:

/ciach

Poczekasz sobie, bo nawet angielska wersja książki została wycofana z produkcji.
Póki nie wyjdzie poprawiona wersja książki to prawdopodobnie nie otrzymamy wersji polskiej.
Ale nie ma czego żałować, książka jest kilka razy słabsza od poprzednich wydań i wprowadza straszny bałagan (z powodu błędów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi? Dlaczego nie moge zagrać? Co prawda dawno nie grałem ale jednak w końcu kupiłem tą gre prosto na Originie.

20120615223323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 22:34, Noma napisał:

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi? Dlaczego nie moge zagrać? Co prawda dawno nie grałem
ale jednak w końcu kupiłem tą gre prosto na Originie.

Chodzi o błędne zidentyfikowanie klucza do gry. Skontaktuj się z pomocą techniczną EA albo postępuj zgodnie ze wskazówkami z tej strony : ( w języku angielskim)
http://social.bioware.com/social.bioware.com/forum/1/topic/344/index/11186054/1#11419146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące, ciekawe, czy tym razem spełnią obietnice dotyczące znaczenia wyborów, jak wiele będzie ich wariacji itd. W zakończeniu ME3 najbardziej brakowało zakończeń indywidualnych dla postaci z dwójki i trójki, jakieś zamknięcie ich historii, że gdzieś tam się ich widzi ,jak walczą albo obserwują konsekwencje wyboru Sheparda. Pomijam już ten retcon z kosmicznym dzieciakiem, bo tego już i tak nie zmienią. Gameplayowych zmian żadnych, a szkoda, bo chętnie bym zobaczył np. mechanikę z misji samobójczej z dwójki, że osoby, które z nami nie idą przydzielamy do różnych zadań (gdzie źle dobrane role powodują ich śmierć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagajmy za wiele. Ważne aby nowe zakończenie było satysfakcjonujące, aby ponownie chciało się przejść grę, a nawet całą trylogię. Ważne też aby wszystko stało się jasne i klarowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 20:26, Kraju napisał:

Ważne aby nowe zakończenie było satysfakcjonujące, aby ponownie
chciało się przejść grę, a nawet całą trylogię.

Oby, inaczej pochłonę się w Mass Effectowej otchłani na darmo :D
Mam już przygotowany zapis z dwójki, czyste czterdzieści godzin przechodzenia gry bez kilku możliwe zadań pobocznych, zostało tylko przejść przez bazę zbieraczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 20:56, Bezi_113 napisał:

> Ważne aby nowe zakończenie było satysfakcjonujące, aby ponownie
> chciało się przejść grę, a nawet całą trylogię.
Oby, inaczej pochłonę się w Mass Effectowej otchłani na darmo :D
Mam już przygotowany zapis z dwójki, czyste czterdzieści godzin przechodzenia gry bez
kilku możliwe zadań pobocznych, zostało tylko przejść przez bazę zbieraczy ^^


Ja znów spróbuje sobie zrobić maraton 1,2 i 3 pod rząd i mam nadzieję, że tym razem nie doprowadzi mnie do takiego stanu, jak ostatnio. A mnie najbardziej (poza wszelkimi błędami) męczyło to co się stało z drugą połową Shepa. a w zmianach gameplayowych najbardziej mnie by cieszyła możliwość wzięcia Wrexa w czasie ostatniego ataku na wroga do drużyny i w ostatniej szarży znów być u boku tego powalonego krogańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować