Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2012 o 16:46, Janek_Izdebski napisał:

vegost, Demagol, zakończcie tę dyskusję, bo tylko faceta prowokujecie. To tylko taka
przyjacielska rada.

Nie musisz im nic nic radzić, bo do nich nic nie dociera, a jak założą kabaret, to "oryginału" na pewno nie kupię, ani nawet nie pójdę go sprawdzić na koncie "kolegi". W każdym razie, chyba nie masz wątpliwości, że mają kłopoty z zasilaniem, obrażają uczciwych, kupujących oryginały i jeszcze uważają się za rewolucjonistów, którzy swoją postawą zmieniają świat. Tu już nie ma z czym polemizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:08, NeroNarmeril napisał:

Na razie są darmowe dodatki do multi i to z rozszerzonym zakończeniem. Procedura ściągania
jak wyżej, z tym, że nie tracisz punktów BW. Bronie itp. to chyba do kolekcjonerki dawali.

Można też kupić punkty Bioware na zakup pakietów z wyposażeniem, których nie ma w normalnej "sprzedaży" na multi, nie wiem jak to działa (zamawia się przez konto na socialu?), ale jest taka mozliwość. Oraz na zakup pakietów w multi normalnie dostepnych, choć na to można też po prostu zarobić w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:08, NeroNarmeril napisał:

Na razie są darmowe dodatki do multi i to z rozszerzonym zakończeniem.
Procedura ściągania jak wyżej, z tym, że nie tracisz punktów BW. Bronie itp. to
chyba do kolekcjonerki dawali.

To wpierw muszę kupić "Bioware Points"? Czy klikając tę literkę"i" przy "ME3"mogę po prostu od razu zapłacić np. kartą lub przelewem? Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 16:46, Janek_Izdebski napisał:

vegost, Demagol, zakończcie tę dyskusję, bo tylko faceta prowokujecie. To tylko taka
przyjacielska rada.

A tak przy okazji, to wiecie jak po zakupieniu 1600 punktów Bioware, zrealizować je w
wersji na PC i potem ściągnąć "Z Prochów". Moglibyście być tak dobrzy i opisać
tę procedurę? Dzięki serdeczne.


Już zakończyłem, przecież nawet nie odpowiadam trollowi i nie będę dziecka karmił :) Hmm płatności możesz dokonać też ze strony BioWare. Logujesz się na swoje konto i jeśli masz już odłożone swoje pkt możesz je wydać na dodatek do ME3. :) Przynajmniej tak się bawiłem jak kupowałem DLC do Dragon Age :) A co do dodatków to nie ma nic innego za punkt. Są tylko DLC do multi, które są darmowe. Ponoć BioWare szykuje dla nas DLC fabularne, ale to się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:16, vegost napisał:

Już zakończyłem, przecież nawet nie odpowiadam trollowi i nie będę dziecka karmił

Sprawdź, nawet tu na gram.pl, kto jest dzieckiem, prowokatorze.
A poza tym, obrażasz i mnie i innych użytkowników, i co prawda nie bardzo mi się to podoba, tak jak twoje złodziejskie maniery, ale już zauważyłem, że sam sobie zaniżam poziom, próbując wpłynąć na twoją "kulturę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:10, Aurelinus napisał:

Nie musisz im nic nic radzić, bo do nich nic nie dociera, a jak założą kabaret,
to "oryginału" na pewno nie kupię, ani nawet nie pójdę go sprawdzić na koncie "kolegi".
W każdym razie, chyba nie masz wątpliwości, że mają kłopoty z zasilaniem, obrażają?
uczciwych, kupujących oryginały i jeszcze uważają się za rewolucjonistów, którzy swoją
postawą zmieniają świat. Tu już nie ma z czym polemizować.

Ale vegost kupił oryginał (czy też zapowiedział kupno), więc w czym problem. A to, że grał na koncie kolegi to przestępstwo? Może tak właściciele Origina/Steama powinni zatrudnić dodatkową armię cybernetycznych urzędników, czy aby na pewno nie użyczamy swoich kont i haseł komuś z rodziny lub przyjaciołom? Trochę to niepowważne, nie uważasz?

Nawet w watku dotyczącym "Diablo 3" forumowicze pisali, że udostępniali swoje konta rodzinie/przyjaciołom i nikt nie był banowany. Nie przekraczajmy granic absurdu i nie wystawiajmy siebie na pośmiewisko, proszę Cię Aurelinus. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:16, vegost napisał:

Hmm płatności możesz dokonać też ze strony BioWare. Logujesz się na swoje
konto i jeśli masz już odłożone swoje pkt możesz je wydać na dodatek do ME3. :)
Przynajmniej tak się bawiłem jak kupowałem DLC do Dragon Age :) A co do dodatków
to nie ma nic innego za punkt. Są tylko DLC do multi, które są darmowe. Ponoć BioWare
szykuje dla nas DLC fabularne, ale to się zobaczy :)

Ok. Ale czy wpierw muszę kupić "Bioware Points"? Czy klikając tę literkę"i" przy "ME3" w Originie mogę po prostu od razu zapłacić np. kartą lub przelewem za płatne DLC? Po prostu chciałbym skorzystać z jednej prostej procedury, a nie wpierw kupować "Bioware Points", potem logować się na http://social.bioware.com/ i je "redeem-ować", a potem kupowac za te punkty w Originie pod literką "i" przy karcie "ME3". Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 16:41, vegost napisał:

Oj tam zaraz szajs. Dobra gra a przynajmniej na początku jest ciekawa.


Mi się w ogóle nie podoba. Nudna, nieciekawa, okrojona jak cholera. Nie zachwycałem się poprzednimi częściami, ale były sympatyczne, miały fajny klimacik i ukończyłem je po kilka razy. Ale to? Oglądanie filmików na YT niewiele różni się od grania w to xD. Serio, tam podczas filmiku dzieje się nieraz więcej i to ciekawszych rzeczy niż podczas właściwej gry.

Zakończenie i spór o nie mnie nie interesują, bo ja tam uważam, że jeżeli 99% rzekomo świetnej gry jest psute przez ostatnie dziesięć minut, to znaczy, że ta gra jest do bani. Owszem, kiepska końcówka może zepsuć humor, ale nie powinno się przez to skreślać całości, a jeżeli tak jest, to znaczy, że gra tak naprawdę nie może się niczym bronić.

Zresztą, nie chce mi się już o tej produkcji pisać, trzeba jej pozwolić odejść w niepamięć, ostatnio np. całkiem dobrze bawiłem się przy Spec Ops: The Line, które niejedną rzecz robi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:30, Demagol napisał:

Zresztą, nie chce mi się już o tej produkcji pisać, trzeba jej pozwolić odejść
w niepamięć, ostatnio np. całkiem dobrze bawiłem się przy Spec Ops: The Line, które
niejedną rzecz robi lepiej.

Harrolfo np. twierdzi, że to bullshit. Tobie się podoba "Spec Ops"? Dokładnie, które elementy? Poleciłbyś tę grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:22, Aurelinus napisał:

Sprawdź, nawet tu na gram.pl, kto jest dzieckiem, prowokatorze.
A poza tym, obrażasz i mnie i innych użytkowników, i co prawda nie bardzo mi się to podoba,
tak jak twoje złodziejskie maniery, ale już zauważyłem, że sam sobie zaniżam poziom,
próbując wpłynąć na twoją "kulturę".


Nie muszę sprawdzać bo widzę twój poziom wypowiedzi a on jest naprawdę niski. Poza tym oskarżasz mnie bezczelnie o kradzież. Bądź pewny, że teraz poleci zawiadomienie moderatora o tym, że oskarżasz innych o łamania prawa i o kradzież. Jak nie masz dowód to lepiej trzymaj język za zębami dziecko i nie odzywaj się do mnie więcej gołowąsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:27, Janek_Izdebski napisał:

Ok. Ale czy wpierw muszę kupić "Bioware Points"? Czy klikając tę literkę"i" przy "ME3"
w Originie mogę po prostu od razu zapłacić np. kartą lub przelewem za płatne DLC? Po
prostu chciałbym skorzystać z jednej prostej procedury, a nie wpierw kupować "Bioware
Points", potem logować się na http://social.bioware.com/ i je "redeem-ować", a potem
kupowac za te punkty w Originie pod literką "i" przy karcie "ME3". Jeszcze raz
dzięki.


Ja tam bym te punkty kupował, bo przez kartę/przelew to różne jaja wychodzą (a to kasa zniknie, a to dodatku nie załapało itp.). Punkty nigdy mnie nie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:27, Janek_Izdebski napisał:

Ok. Ale czy wpierw muszę kupić "Bioware Points"? Czy klikając tę literkę"i" przy "ME3"
w Originie mogę po prostu od razu zapłacić np. kartą lub przelewem za płatne DLC? Po
prostu chciałbym skorzystać z jednej prostej procedury, a nie wpierw kupować "Bioware
Points", potem logować się na http://social.bioware.com/ i je "redeem-ować", a potem
kupowac za te punkty w Originie pod literką "i" przy karcie "ME3". Jeszcze raz
dzięki.


Teraz patrze na social.bioware.com i rzeczywiście kieruje mnie do Origin. Ale to normalne bo od czasu Dragon Age początek dużo się zmieniło w ich systemie cyfrowym. Sytuacja jednak jest prosta. Kupujemy pkt on-line możesz je zakupić kartą w dowolnym sklepie, który je sprzedaje i potem wprowadzając kody na stronie social.bioware.com dodajesz je do swojego konta i z poziomu gry kupujesz DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:39, NeroNarmeril napisał:

Ja tam bym te punkty kupował, bo przez kartę/przelew to różne jaja wychodzą
(a to kasa zniknie, a to dodatku nie załapało itp.). Punkty nigdy mnie nie zawiodły.

Dzięki za radę. Ale jeśli mimo to, chciałbym zakupić karta/przelewem poprzez wspomnianą literkę "i" przy karcie "ME3" na Origin, to kupię wszystkie płatne dodatki w ten sposób właśnie? Czy jakieś DLC są ekskluzwynie do pobrania tylko przez "Bioware Points" i logowanie na http://social.bioware.com/? Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:46, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki za radę. Ale jeśli mimo to, chciałbym zakupić karta/przelewem poprzez wspomnianą
literkę "i" przy karcie "ME3" na Origin, to kupię wszystkie płatne dodatki w
ten sposób
właśnie? Czy jakieś DLC są ekskluzwynie do pobrania tylko przez "Bioware
Points"
i logowanie na http://social.bioware.com/? Jeszcze raz dzięki.


Masz u siebie na Origin panel gdzie są wyświetlone wszystkie zakupione gry ? Ja nie mogę znaleźć swojego Battlefielda 2 ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:33, Janek_Izdebski napisał:

Harrolfo np. twierdzi, że to bullshit. Tobie się podoba "Spec Ops"? Dokładnie, które
elementy? Poleciłbyś tę grę?


Sprawdź sobie demko, przez całą grę robi się mniej więcej to samo. Ogółem to typowa, rzemieślnicza (ale dobrze zrobiona) produkcja postgearsowa, której blisko jest do Kane & Lynch: Dead Men. Całkiem przyjemnie się w to gra, a fabuła nawet może zrobić wrażenie, chociaż cudów bym się nie spodziewał. Gra jest godna polecenia, ale jak stanieje do 20-30 zł, bo multi jest objeżdżane w recenzjach. Ale ma być co-op.

Bullshit, nie bullshit, w The Line przynajmniej się gra, a nie ogląda non stop filmiki. I przynajmniej tutaj nikt nie kłamie, że nasze wybory mają jakiekolwiek znaczenie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,słyszałem że dodatek do BF3-Walka w zwarciu jest za darmo.Czy to prawda? Nie mam konta PREMIUM.Jeżeli jest za darmo,to gdzie dokładnie można pobrać,kiedy?,co i jak? Pozdro! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:58, vegost napisał:

Masz u siebie na Origin panel gdzie są wyświetlone wszystkie zakupione gry ?
Ja nie mogę znaleźć swojego Battlefielda 2 ? :/

Mam panel z zakupionymi przez siebie grami. I jak klknę "i" (np. w karcie "BF3") mogę przejrzeć swoje wszystkie DLC do tej gry i ewentualnie zakupić wszystkie brakujące.

Chciałem wiedzieć, czy tak samo jest w przypadku "ME3". Czy jakieś eksluzywne DLC do tej gry trzeba kupować w inny sposób przez "Bioware Points", które są redeem-owane ingame?

Naprawdę Ci zniknął "BF2", czy się ze mnie wyśmiewasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 18:04, lukasir napisał:

Cześć,słyszałem że dodatek do BF3-Walka w zwarciu jest za darmo.Czy to
prawda? Nie mam konta PREMIUM.Jeżeli jest za darmo,to gdzie dokładnie można pobrać,kiedy?,

>co i jak? Pozdro! :P
Ależ Ty jesteś dowciapny, nie ma co. Po prostu dla mnie system sprzedaży DLC do "ME3" jest jakś dziwny i nadmiernie skomplikowany, stąd pytam. Nie mam prawa? Punkty Bioware, logowanie na http://social.bioware.com/, Origin itd. Mogli to przecież uprościć... A Ty oczywiście musisz się naigrywać i robić przysłowiowe "z igły widły"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 18:05, Janek_Izdebski napisał:

Mam panel z zakupionymi przez siebie grami. I jak klknę "i" (np. w karcie "BF3")
mogę przejrzeć swoje wszystkie DLC do tej gry i ewentualnie zakupić wszystkie brakujące.

Chciałem wiedzieć, czy tak samo jest w przypadku "ME3". Czy jakieś eksluzywne
DLC do tej gry trzeba kupować w inny sposób przez "Bioware Points", które są redeem-owane
ingame?

Naprawdę Ci zniknął "BF2", czy się ze mnie wyśmiewasz? :)


U mnie nie ma żadnej gry na liście eh.. Nawet w Origin nic nie pokazuje.. Czyżby mi usunęli mój klucz ? Ja nie mam w ogóle takie zakładki jak panel ze swoimi grami heh :D Może to dlatego, że mam gry starsze niż Origin ? Co do zakupów dodatków do ME3 to pewnie jest tak jak mówisz, trzeba będzie najpierw dodać pkt a dopiero potem kupisz DLC. I to chyba tylko z poziomu gry. Gry wydane przez EA się jak widać różnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Vegost & Aurelinus
I po co te nerwy? Jeden nie jest złodziejem, a drugi nie jest dzieckiem. Tak więc najwyraźniej obaj się mylicie.
Rację ma natomiast wujek Dżordż. Wylewnie milcząc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować