Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2012 o 14:23, lukasir napisał:

Mam jeszcze 1 pytanie,Origin ściąga sam patche,aktualizacje do ME3? Czy mam sam pobrać?

Zwykłe aktualizację normalnie klikasz, "aktualizuj grę" czy jakoś tak, a dodatki(DLC) musisz wejść w specjlaną zakładkę, "kupić" je za 0 zł i wtedy Ci je pobierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 14:26, Eff3ctiv3 napisał:

> Mam jeszcze 1 pytanie,Origin ściąga sam patche,aktualizacje do ME3? Czy mam sam
pobrać?
Zwykłe aktualizację normalnie klikasz, "aktualizuj grę" czy jakoś tak, a dodatki(DLC)
musisz wejść w specjlaną zakładkę, "kupić" je za 0 zł i wtedy Ci je pobierze.

Z tymi DLC to wiem,dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 14:41, lukasir napisał:

Z tymi DLC to wiem,dzięki.


Napisałem Ci na wszelki wypadek, bo np, ja myślałem, że to EC pobierze się właśnie przez zwykłą aktuazliacje. Zorientowałem się, że w zakończeniu nic się nie zmieniło , potem zajrzałem do tej zakładki DODATKIi dopiero ściągnąłem odpowiednie DLC. Musiałem jeszcze raz zagrać w to zakończenie, więc troche czasu zmarnowałem przez to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 22:28, Hubi_Koshi napisał:

>

Spoiler

Shepard nie powinien mieć tutaj
> szans na przeżycie, ze względu na to, że jest cyborgiem. Nie wspominając o komiczności

> tego, że przeżył tym razem wejście w atmosferę...;P


Spoiler

To... akurat nie do końca. W jednej z rozmów z EDI poruszony został temat trans-humanizmu
i cyborgów. Shepard z ciekawości spytał EDI czy zalicza się do istot trans-humanistycznych
na co odpowiedziała że Nie bo pomimo licznych wszczepów jego mózg nie został "odrutowany"
i działa w pełni naturalnie. Przez co nie zalicza się zbytnio do Syntetyków.


Co nie zmienia imo faktu, że jest cyborgiem. Nie jest tylko trans-człowiekiem so to speak, bo moc obliczeniowa jego mózgu jest zwyczajna, ale bez tych wszczepów raczej chyba nie mógł by żyć, bo wątpię by mu się rozpuściły i wydalił je z moczem;)
Ogólnie też szkoda, że nie pociągnęli tego wątku, w sensie tego co się stało z Shepem na początku dwójki, moim zdaniem zmarnowana okazja. Ale jak i widać na przykładzie Gethów i EDI sami nie mogli się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez spoilerów - czy to Extended Cut jest warte ponownej instalacji gry? Bo jeśli to tylko jakiś jeden filmik na końcu, to ja sobie Youtube włączę. :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 12:15, Feallan napisał:

Bez spoilerów - czy to Extended Cut jest warte ponownej instalacji gry? Bo jeśli to tylko
jakiś jeden filmik na końcu, to ja sobie Youtube włączę. :C

Włącz na YT, bo nie warto ściągać tych 2GB i jeszcze gry instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 12:21, Henrar napisał:

Włącz na YT, bo nie warto ściągać tych 2GB i jeszcze gry instalować.


Włączyłem, dzięki. Rzeczywiście nie byłoby warto tego instalować i przechodzić tą ostatnią misję od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 12:15, Feallan napisał:

Bez spoilerów - czy to Extended Cut jest warte ponownej instalacji gry? Bo jeśli to tylko
jakiś jeden filmik na końcu, to ja sobie Youtube włączę. :C

To nie jeden filmik na końcu - tylko cztery ;)
Ah - no ale zacząć musiałbyś od

Spoiler

ataku na bazę Cerberusa

- bo leszcze z bio nie dali rady przeliczyć zakończeń wg nowych reguł dla efektywnej siły militarnej (zmniejszono progi na najlepsze zakończenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 13:34, Llordus napisał:

To nie jeden filmik na końcu - tylko cztery ;)


Wszystko jedno. :( Obejrzałem sobie wszystkie zakończenia. Najbardziej podobało mi się to nowe. :)

Dnia 06.07.2012 o 13:34, Llordus napisał:

Ah - no ale zacząć musiałbyś od

Spoiler

ataku na bazę Cerberusa

- bo leszcze z bio nie
dali rady przeliczyć zakończeń wg nowych reguł dla efektywnej siły militarnej (zmniejszono
progi na najlepsze zakończenia).


Jeszcze lepiej. o.O Parę godzin gry, a obejrzenie tego na YT zajęło mi może z pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3 Extended Cut soundtrack za free od BioWare! :-)
http://social.bioware.com/me3ecsoundtrack.php

"Resolution" najlepsze moim zdaniem. Mass Effect 3 kończy się teraz tym samym muzycznym motywem, co poprzednie części. :-) Dla przypomnienia kilkanaście ostatnich sekund muzyki z ostatnich scen każdej z części:
Jedynka - http://www.youtube.com/watch?v=5ZcNZx-N5X4#t=0m42s
Dwójka - http://www.youtube.com/watch?v=l1soeZK4dxA#t=0m51s
Trójka - http://www.youtube.com/watch?v=tbZQvi-OLEk#t=1m09s

Odnośniki prowadzą do samej muzyki, więc spoilerów nikt tam nie doświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,gdzie mogę kupić rurę termiczną GX12?? Szukałem wszędzie,na jednym forum czytałem że jest w tym sklepie dla Widm,ale tam nie ma jej.Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 12:04, lukasir napisał:

Cześć,gdzie mogę kupić rurę termiczną GX12?? Szukałem wszędzie,na jednym forum czytałem
że jest w tym sklepie dla Widm,ale tam nie ma jej.Proszę o pomoc!


Sklep Kombinatu Elkoss w Prezydium albo na Normandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 12:17, NeroNarmeril napisał:

> Cześć,gdzie mogę kupić rurę termiczną GX12?? Szukałem wszędzie,na jednym forum czytałem

> że jest w tym sklepie dla Widm,ale tam nie ma jej.Proszę o pomoc!

Sklep Kombinatu Elkoss w Prezydium albo na Normandii.

Dzięki wielkie! Na początku myślałem że to jakiś celownik czy coś w tym stylu,ale przeczytałem dokładnie i to jest to czego szukałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. Nowe zakończenia są spoko. Czekam na ME4.

<tryb czepiającego się forumowicza włączony>
Jeżeli zielona/czerwona/niebieska fala w końcu dojdzie do każdego miejsca w galaktyce, to po co przed nią uciekać, co, Joker? :)
<tryb czepiającego się forumowicza wyłączony>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 14:42, Jave napisał:

<tryb czepiającego się forumowicza włączony>
Jeżeli zielona/czerwona/niebieska fala w końcu dojdzie do każdego miejsca w galaktyce,
to po co przed nią uciekać, co, Joker? :)
<tryb czepiającego się forumowicza wyłączony>


Teraz już wiemy przecież że Joker nie uciekał przed działaniem Catalysta a wypełniał rozkaz do odwrotu jaki mu wydał admirał, to raz. Dwa do samego końca, nikt nie wiedział jak zadziała Crucible.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was kolejne pytanie.Moja gotowość bojowa to 5116(lub 5180) a gotowość galaktyczna 85%.Czy tyle wystarczy na dobre zakończenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 19:25, lukasir napisał:

Mam do Was kolejne pytanie.Moja gotowość bojowa to 5116(lub 5180) a gotowość galaktyczna
85%.Czy tyle wystarczy na dobre zakończenie??

O ile wiem, gotowość galaktyczna nie jest już wymagana do najlepszego zakończenia.
Tak, wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 19:30, Darkstar181 napisał:

O ile wiem, gotowość galaktyczna nie jest już wymagana do najlepszego zakończenia.

Jest wymagana, ale podobno po sprawdzeniu na Normandii gotowości galaktycznej, ta automatycznie przeskakuje na 100%.
Ja tego nie zrobiłem i z najlepszym zakończeniem musiałem się pożegnać (a biorąc pod uwagę, iż przechodzenie trzy razy zakończenia Mass Effecta, to masochizm, to sobie odpuściłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam pewien problem z muzyką z ME3. Mianowicie od pewnego czasu nie mogę przestać nucić utworu pt. "An end once and for all". ;-) Bezapelacyjnie jeden z najpiękniejszych i zarazem najsmutniejszych motywów muzycznych nie tylko z gier, ale w ogóle jakie kiedykolwiek dane mi było poznać.

Spoiler

IMO najbardziej pasuje on do zakończenia "czerwonego" gdzie możemy założyć, że Shepard poświęca siebie oraz częściowo tych, za których walczył (EDI, Gethy), aby dokonać tego o co przecież walczymy od samego początku: zniszczyć Reaperów. Zakończenie IMO najlogiczniejsze, najgodniejsze całej serii oraz zdecydowanie najsmutniejsze... Podobnie jak ww. utwór.


Polecam szczerze każdemu poszukać na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować