Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Może mi ktoś coś zaspojlerować?

Spoiler

Jakie konsekwencje wynikałyby z nienaprawienia zasłony na Tuchance i jednoczesnym niewyleczeniu genofagium? Chodzi o ten cały podstęp zaproponowany przez Salarian.

Pytam, bo nie wiem czy podjąłem słuszną decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 21:39, Orion napisał:

Może mi ktoś coś zaspojlerować?

Spoiler

Jakie konsekwencje wynikałyby z nienaprawienia zasłony
na Tuchance i jednoczesnym niewyleczeniu genofagium? Chodzi o ten cały podstęp zaproponowany
przez Salarian.

Pytam, bo nie wiem czy podjąłem słuszną decyzję :)


Zależy, kto jest przywódcą krogan:

Spoiler

Wrex - zorientuje się, że zasabotowałeś lekarstwo i po którejś misji przyjdzie dać ci łomot. Będziesz musiał go zabić. Stracisz przy tym wsparcie krogan.
Wreav - nie zorientuje się. Masz wsparcie krogan i salarian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2012 o 21:47, NeroNarmeril napisał:

Zależy, kto jest przywódcą krogan:

Spoiler

Wrex - zorientuje się, że zasabotowałeś lekarstwo i po którejś misji przyjdzie dać
ci łomot. Będziesz musiał go zabić. Stracisz przy tym wsparcie krogan.
Wreav - nie zorientuje się. Masz wsparcie krogan i salarian.



No to faktycznie podjąłem złą decyzję, bo dowódcą jest ten drugi :) Ale cóż, nie da się przewidzieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wyszedł Lewiatan. Z racji lenistwa i ubóstwa postanowiłem obejrzeć sobie dialogi na jutubie i tak...

Bieda i nędza. Jeżeli ktoś wierzył, że Bio potrafi jeszcze napisać coś na poziomie- gratuluję wiary.

Spoiler


Po pierwsze- w jaki magiczny sposób Lewiatany nie zostały wykryte? To są cholerne pierwowzory i przede wszystkim istoty organiczne więc jak gwiezdny gówniarz mógł je ominąć?

Po drugie- Lewiatany okazują się być większymi dupkami niż Proteanie i w zasadzie sami są zagrożeniem równie wielkim co Żniwiarze. I z racji tego zniszczenie będzie miało przykre konsekwencje ponieważ po tym wszystkim organiczne rasy staną się niewolnikami Lewiatanów. Zostaje kontrola, bo Żniwiarze być może będą w stanie zabić te paskudztwa bądź synteza, która jak wiemy, w każdej istocie instaluje program "love&friendship.exe". Dziękuję za wybór Bioware.

I trzecie- Lewiatany nie walczą, tylko kradną żołnierzy Żniwiarzy. Czy to oznacza, że niedługo czeka nas zapowiedź DLC do multi zawierającego Maraudera Shieldsa?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość rzeczy jest absolutnie bez sensu, jak to, że

Spoiler

są kompletnymi dupkami, ale motyw z ich wyglądem nawet mi podszedł. Co i tak nie wyjaśnia czemu w końcówce ME2 niektórzy Żniwiarze różnią się od Zwiastuna

. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 22:00, darth_16 napisał:

Co i tak nie wyjaśnia czemu w końcówce ME2 niektórzy
Żniwiarze różnią się od Zwiastuna ;)


Kiedyś z kumplem stworzyliśmy teorię, że to wygląd ras, które zaciekawiły/stanowiły największe zagrożenie dla Żniwiarzy. Stąd budowa ludzkiego Żniwiarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teorii było mnóstwo - w tym wiele dobrych jak ta, ale ME3 niestety je rozwiał. Kurcze - to naprawdę dobra gra, uwielbiam ją i całe uniwersum, ale gdyby część rzeczy była inna to ta gra mogłaby być czymś więcej niż jest teraz. Szkoda. Ale voiceacting Zwiastuna, Suwerena i Lewiatana jest świetny tak BTW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 22:05, darth_16 napisał:

Teorii było mnóstwo - w tym wiele dobrych jak ta, ale ME3 niestety je rozwiał. Kurcze
- to naprawdę dobra gra, uwielbiam ją i całe uniwersum, ale gdyby część rzeczy była inna
to ta gra mogłaby być czymś więcej niż jest teraz. Szkoda. Ale voiceacting Zwiastuna,
Suwerena i Lewiatana jest świetny tak BTW ;)

To jedyne z rzeczy niegejmplejowych jakie są jeszcze dobre w tej grze. Począwszy od ME3 z każdym dodatkiem BIO dobija to uniwersum. Jak w ME1 mieliśmy bardziej SCI-FIC to tutaj mamy jakieś Space Fantasy z gadającymi kałamarnicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewiatan: Powiem, że jestem mile zaskoczony! To DLC wraz z Extended Cut powinno znajdować się w grze przed wydaniem!!! W końcu cała ta historia ma większy sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 20:16, Karol44 napisał:

Lewiatan: Powiem, że jestem mile zaskoczony! To DLC wraz z Extended Cut powinno znajdować
się w grze przed wydaniem!!! W końcu cała ta historia ma większy sens...

Moim zdaniem znacznie mniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem sobie, tak na prawdę nie wiem po co ;), 1600 pkt Bioware na nadchodzące rozszerzenia do Mass Effect 3. Jako, że Leviatan już wyszedł to mam do Was pytanie - czy opłaca się kupić to rozszerzenie czy lepiej czekać na inne, lepsze. Czego oczekuję? Akcji i fajnych dialogów, niekoniecznie chodzi mi o rozkminę na temat uniwersum bo zakończenie podstawki mnie satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 19:09, Agntx napisał:

Czego oczekuję? Akcji i fajnych dialogów, niekoniecznie chodzi mi o rozkminę na temat uniwersum bo zakończenie podstawki mnie satysfakcjonuje.


Akcja jest, dialogi pewno są (nie chciało mi się po misjach latać na rozmowy z załogą), ciekawą sprawą są rzeczy związane z biurem naukowca (takie tam pseudo śledztwo). W sumie te twoje 1600 punktów powinno wystarczyć i na Leviathana i na Omegę, która wyjdzie na 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla gameplay''u i dialogów nie warto.
Całe DLC to pseudo-przygodówkowe wstępniaki na Cytadeli (przy czym trzeci to już przeciąganie gry, równie dobrze mógłby dziać się na Normandii) sprowadzające się do klikania na aktywnych elementach + 3 misje właściwe

Ocaniając te 3 misje pod względem
Fabuły:
1. najlepsza ale to autoplagiat z Thoriana
2. nie ma
3. jakiś nieśmieszny żart
Akcja:
1. całkiem niezły balans między spokojnym zwiedzaniem i 2 fragmentami z całkiem atrakcyjna walką, ale za krótkie
2. jeden korytarz na 3 piętrach, grupki po 3-4 przeciwników (cannibale i maruderzy głównie), idzie zasnąć z nudów
3. patologia w 3 częściach: 1. łatwa i krótka, 2. jakiś nieśmieszny żart, który się przechodzi ignorując walkę i biegając między 2 punktami - do tego z idiotycznym autosavem co czyni całość niewymagającym nawet na Insanity bo można to przejść sposobem Biegnij-Użyj-Autosave-Zgiń-Load-Biegnij-Użyj-Autosave-Zgiń-Load-...- Mission Successed 3. brak akcji, nędzny dialog

To takie ME3 w pigułce z perspektywy zwykłego gracza (nie fana), ale pozbawione kompletnie części angażującej emocjonalnie, a to co zostaje, czyli
- średnia, mocna naciągana historia z niewykorzystanym potencjałem
- przestarzała walka, nie zmieniona od ME2
- średnia grafika (ciekawe concepty, niezłe wykorzystanie efektów UE3, fatalne niektóre tekstury)
Pokazuje, że ME3 to bez grania na emocjach zwyczajny średniak. 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U, widzę, że zdania są podzielone - patrząc tu i na inne strony. Chyba sobie jeszcze trochę poczekam na recenzję fachowych stron lub pism (choć napalony nie jestem) i od tego będzie zależeć zakup DLC. Trochę się dziwię, że BioWare nie potrafi zrobić dobrego dodatku skoro ME3 jest grą zasługującą na bardzo wysoką ocenę. Wystarczyłoby wziąć przecież te rzeczy, które się graczom podobały i do tego podlać je niezłym sosem fabularnym w stylu np. misji szpiegowskiej i byłoby ok. Może się też tak okazać, że moje punkty będę musiał zmarnować bo żaden dodatek mi nie podejdzie. 1600 pkt starczy oczywiście na dwa duże dodatki, a tych będzie pewnie cztery więc wszystko jeszcze przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - próbuję ściągnąć Lewiatana, lecz Origin mi oznajmia, że nie mogę tego zrobić bo serwery są najprawdopodobniej zbyt obciążone. Czy ktoś jeszcze ma ten problem czy jest to tylko "moja" przypadłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi wielkimi krokami dokładnie za 5 dni nowe DLC do multiplayera "Mass Effect 3 - Retaliation"

Zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=dZqwuHFIgIA&feature=player_embedded
Zmian jest dość dużo i starzy znajomi z 2 części gry wracają :P
Więcej
http://www.shadowbroker.pl/news/2012/10/dlc-retaliation-wielki-powrot-zbieraczy-me3/#more-6079

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha !
Niemożliwe staje się faktem :P
Przy premierze gry śmiałem się że mogliby dać do multi oddziały biotycznych bogów-volusów :P

Zgadnijcie jakie nowe klasy mają się pojawić niedługo, oprócz zbieraczy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować