Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2012 o 14:43, Darkstar181 napisał:

Zgadnijcie jakie nowe klasy mają się pojawić niedługo, oprócz zbieraczy ? :)


Wiadomym było, że prędzej czy później znajdą się w multiplayerze wszystkie możliwe rasy z uniwersum Mass Effecta. Żadna nowość ze z każdym nowym dodatkiem dochodzić będą inne rasy. Po dodanie Vorchów już nie miałem żadnej wątpliwości. Patrzeć jak dodadzą Hanarów buaha. Widać, że to ostatnia odsłona gry _O_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 16:28, vegost napisał:

Patrzeć jak dodadzą Hanarów buaha. Widać, że to ostatnia odsłona gry _O_

Zaeed raz nie docenił Hanara, skończył z kołnierzem ortopedycznym i nigdy więcej już nie nie docenił żadnego Hanara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 20:44, Hubi_Koshi napisał:

Zaeed raz nie docenił Hanara, skończył z kołnierzem ortopedycznym i nigdy więcej już
nie nie docenił żadnego Hanara.


Ta... słyszałem jego opowieść wiele razy :) Co nie zmienia faktu, że to raczej śmieszne :P A Hanar zapewne jest niebezpieczny tylko w walce bezpośredniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.masseffect.com/about/trilogy/

What DLC is included in the Mass Effect Trilogy?
On PC, Mass Effect will include Bring Down the Sky and Pinnacle Station on disk. For Mass Effect 2, Cerberus Network will be included which features Zaeed – The Price of Revenge, The Firewalker Pack, Cerberus Assault Gear, Arc Projector heavy weapon, and Normandy Crash site mission. For Mass Effect 3, Online Pass will be included granting players access to co-op multiplayer. [...]

Jeśli ktoś napalał się na ME Trilogy jako okazję do nabycia zbiorczo DLC, to pora przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 16:43, Lfdracon napisał:

Jeśli ktoś napalał się na ME Trilogy jako okazję do nabycia zbiorczo DLC, to pora przestać.

Czasem nie rozumiem wydawców, ręce opadają (a portfel zamyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to post w miarę nie na temat, ale jak zdobyć te punkty bio ware? I żeby całkiem nie mówić o czymś zupełnie innym, ten dodatek Odwet dodaje nowych przeciwników, czy postacie, bo dawno nie grałem i po przeczytaniu opisu nie jestem pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 17:51, Odin123 napisał:

wiem, że to post w miarę nie na temat, ale jak zdobyć te punkty bio ware?


W sklepie gramowym chociażby.

Dnia 13.10.2012 o 17:51, Odin123 napisał:

I żeby całkiem
nie mówić o czymś zupełnie innym, ten dodatek Odwet dodaje nowych przeciwników, czy postacie,
bo dawno nie grałem i po przeczytaniu opisu nie jestem pewny


Nowych przeciwników (Zbieraczy), nowe postacie (volusy, jakieś klasy dla turian, vorchów i innych, nie pamiętam już) i dodatkowe utrudnienia na mapach (np. burza piaskowa czy promieniowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dłuższego już czasu mam z ME spory problem, otóż tak. Włączam sobie spokojnie
logo EA i szczątki statku sobie lecą następuje komunikacja z "serwerami EA". Niestety od dłuższego
już czasu w moim przypadku wyskakuje zaraz potem błąd "Serwery Mass Effect 3 są aktualnie nie dostępne.."

Na początku myślałem że przejdzie (zwykle tak było), potem wciągłem się w BF''a, a tera mimo że wyszedł patch
to serwery dalej mają mnie w czarnej dziurze.. Reisntalowałem już i grę i Orygyna, zmieniałem ustawienia i inne cuda w ME, trybów zgodności próbowałem, nawet do portów się dobierałem (choć tu nie wiem czy skutecznie).

Ciągle jest ten sam błąd. Po forach innych patrzałem, próbowałem tego co mówią i dalej piękny niebieski art Londynu w gruzach.

Pytam tutaj bo może ktoś miał podobny problem i jakoś go rozwiązał? Albo poradzi co robić, bo jak w singlu czekam na DLCki tak w multi chętnie grałem od czasu do czasu (fajniejsze postacie z dodatku na dodatek ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo od trzech tygodni, tj. od instalacji ostatniej łatki. Problem ma całkiem sporo osób, nie ma dnia żeby na BSN nie pojawił się temat z cyklu "Server is unavailable at this time. Please try again later" .Wina leży ewidentnie po stronie EA jednak oni tego jakoś nie chcą przyjąć do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 16:10, vegost napisał:

Ktoś chętny do gry w sieci ? Zbieram team :)


Wyślij zaproszenie mój nick na orgin to DomadorCojones. I o co chodzi z tym, jak przy niektórych w poczekalni jest " pies wojny", czy coś takiego, bo dosyć dawno nie grałem, przed chwilą se walnąłem 2 partie i coś takiego zobaczyłem, i kompletnie nie wiem o co z tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 22:05, Odin123 napisał:

I o co chodzi z tym, jak przy
niektórych w poczekalni jest " pies wojny", czy coś takiego, bo dosyć dawno nie grałem,
przed chwilą se walnąłem 2 partie i coś takiego zobaczyłem, i kompletnie nie wiem o co
z tym chodzi.


Taka nagroda za robienie wyzwań. Ja na przykład mam ''geniusz z matplanety'' za nabicie punktów różnymi umiejętnościami technologicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2012 o 22:26, NeroNarmeril napisał:

Taka nagroda za robienie wyzwań. Ja na przykład mam ''geniusz z matplanety'' za nabicie
punktów różnymi umiejętnościami technologicznymi.


Aha dzięki, a z tymi wyzwaniami o co chodzi, bo też nie w temacie jestem , jakoś od sierpnia, wcześniej nie włączałem. To teraz niektóre rzeczy nie za bardzo ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 00:46, Odin123 napisał:

Aha dzięki, a z tymi wyzwaniami o co chodzi, bo też nie w temacie jestem , jakoś od sierpnia,
wcześniej nie włączałem. To teraz niektóre rzeczy nie za bardzo ogarniam.


Taki sposób na przyciągnięcie graczy na dłużej. Robisz wyzwanie typu ''zdobądź ileś tam punktów za siły Cerberusa'' albo używając jakiejś broni i masz banerek do szpanowania. Chociaż prawdę mówiąc, wystarczy parę gier solo na brązie, żeby to nabić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 10:56, NeroNarmeril napisał:

Chociaż prawdę mówiąc, wystarczy parę gier solo na brązie, żeby to nabić...

No nie tak za bardzo. Niby jaki baner dostaniesz za granie solo na brązie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 16:13, Aurelinus napisał:

No nie tak za bardzo. Niby jaki baner dostaniesz za granie solo na brązie?


Psy wojny :D Melee dmg, graby, headshoty i granaty. Jak nic wyzwanie dla Kroganskiego Sentinela uzywajacego Crusadera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 16:13, Aurelinus napisał:

No nie tak za bardzo. Niby jaki baner dostaniesz za granie solo na brązie?


Każdy poza ''mistrzostwem solowania'', bo wymaga gier na srebrze i złocie. Zresztą fun fakt - wiesz jak na brązie lecą punkty za używanie np. snajperek? Jak powalone, bo nikt ci nie kradnie zabić - dwie, trzy gry i masz wymaksowany jeden karabin (sam sprawdzałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować