Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2012 o 16:21, bVarador napisał:

Psy wojny :D Melee dmg, graby, headshoty i granaty. Jak nic wyzwanie dla Kroganskiego
Sentinela uzywajacego Crusadera :D

Ale to wcale nie jest takie proste, nie dla każdego, choć racja, najłatwiejsze obok Cyberwojownika i maksowania broni (o ile ma się komplet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. I muszę przyznać, że muzyka Sabatonu idealnie pasuje do gry kroganami, szczególnie kawałek " Shotgun". I jak by ktoś chciał pograć ze średnio szalonym kroganinem(przeważnie) DOrmadorCojones czeka na zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 17:49, Paoro napisał:

Pojawiły się jakieś nowe DLC od czasów nowego zakończenia i Lewiatana?


Dwa pakiety broni po 160 pkt dla tryby single-player i pakiet "Odwet" dla tryby multiplayer. DLC dla single-playera o nazwie "Omega" będzie dostępny 27 listopada za 1600 pkt (50zł). Szok cenowy za 3 godziny może grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 20:36, vegost napisał:

> Pojawiły się jakieś nowe DLC od czasów nowego zakończenia i Lewiatana?

Dwa pakiety broni po 160 pkt dla tryby single-player i pakiet "Odwet" dla tryby multiplayer.
DLC dla single-playera o nazwie "Omega" będzie dostępny 27 listopada za 1600 pkt (50zł).
Szok cenowy za 3 godziny może grania :D

A Firefight DLC to ten pakiet broni czy jakaś misja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego jeszcze tutaj nie umieścił, więc wstawiam: http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/14795358/1
Fanowski mod, który zmienia zakończenie np. wycinając spotkanie i konwersację z Catalystem, i pozostawiając jedynie opcję destroy, ale z ocaleniem gethów i EDI. Jest trochę błędów, ponieważ jest to tylko wstępna wersja. Za to mina smutnego Garrusa przy tablicy poległych bezcenna. Mod niestety nie działa z Leviathanem (dlatego go nie instaluję), ale również to ma zostać naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię na szybko znaleźć topika o kolekcjach gier graczy, więc zapytam tutaj - takie DLC jak Lewiatan uznajecie na swojej liście gier jako osobny tytuł jak choćby sam Mass Effect, czy raczej jako malutki dodatek nie warty wzmianki czy miejsca na półce z innymi pozycjami?

Zaś co do samego DLC to w skrócie jestem zadowolony. Dosyć ciekawe i rozbudowane te 3 misje, masa akcji i na koniec jeszcze bardzo miła nowość w serii plus sama postać Lewiatana. Teraz pozostaje mi czekać na kolejny dodatek i mam nadzieję, że będzie wart swojej nieco wyższej ceny. A tymczasem mój heros jest już praktycznie napakowany na maksa tak więc jak pojawi się jeszcze to DLC to myślę, że wszystkie statystyki będą do końca wybrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Zakupilem ME3 bezposrednio na Orginie.
Po instalacji gry synchronizowaniu plikow wlaczam gre i po kilku chwilach pojaiwa sie komunikat ze nie moze polaczyc sie z siecia Cerberusa
Reinstalowalem gre kilkukrotnie i zadnych pozytywnych skutkow.
Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 17:12, vegost napisał:

Taki mix powinien być na koniec gry, a nie ta kupa co była oryginalnie w Mass Effect
3: http://www.youtube.com/watch?v=dHfJ1uR5oy4&feature=g-vrec :)


W pełni się zgadzam. Jak dla mnie cała ścieżka dziękować powinna być taka
http://www.youtube.com/watch?v=cZAIfrSiWKM&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 21:46, Evertsen_Dante napisał:

Porównując tytuły tematu i filmiku to coś Ci hejt nie wyszedł :D


Nie rozumiem o ci chodzi ? Na filmiku była zaprezentowana muzyka z końcowej akcji w Mass Effect 2. Gdyby taka wersja - gitarowa, została umieszczona na koniec gry w Mass Effect 3, to był by lepszy odbiór. W końcu to była ostatnia część i powinno się tam znaleźć takie małe zwieńczenie. Więc nie wiem do czego pijesz. To nie był hejt. Coś ci się pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Das Malefitz jako muzyka w creditsach ME3 było najlepszym wyborem patrząc na to, że kawałek Faunts (M4 Part II) był w jedynce. Nie było innej opcji - lepsze to niż kolejne pseudo-epickie nagranie z ME2.

Chociaż IMO lepsze byłoby M4 Part I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy porządny miks i było by super. To ma być koniec Mass Effect, więc powinny się tam znajdować kawałki z wszystkich części. Mi ten miks bardzo się podoba, natomiast creditsy z ME3 w ogóle nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś ten nowy dodatek z Arią? Warto się w niego zaopatrzeć? Mam na koncie 2400pkt BioWare więc właściwie i tak kupię to DLC ale ciekawi mnie zdanie graczy. No i jednocześnie zastanawia mnie, czy będziemy mieli jakieś inne rozszerzenia żeby mi się te punkty nie zmarnowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować