Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Obejrzałem co nieco forum, pooglądałem let''s playe. Większość zgadza się co do jednej rzeczy- Omega jest zdecydowanie za droga. DLC ten w sumie trwa 3 godziny, a sam nie posiada nic rewolucyjnego. Potem już różnie bywa- hejterzy akcentują fakt, że Omega to w większości strzelanie się z Imperium Sithów, kompletny brak wpływu na wątek główny i parę fabularnych buractw. Biodrony z kolei chwalą atmosferę dodatku i chyba postać Arii również im się spodobała.

A kolejne DLC już są w planach. Na twiterze któryś z pracowników pisał, że już ściągają do następnego DLC konkretniejszych pisarzy. Bio też ogłosiło, że inne DLC (prawdopodobnie do multi) już wkroczyło w fazę beta testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie zagrałeś. Rozwalają mnie gimbusy którzy wypowiadają się na temat gry po obejrzeniu lets play czy jak małpa powtarzając po kimś nie grając wogle w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 22:32, Agntx napisał:

Ma już ktoś ten nowy dodatek z Arią? Warto się w niego zaopatrzeć? Mam na koncie 2400pkt
BioWare więc właściwie i tak kupię to DLC ale ciekawi mnie zdanie graczy. No i jednocześnie
zastanawia mnie, czy będziemy mieli jakieś inne rozszerzenia żeby mi się te punkty nie
zmarnowały.


Skopiuję moją opinię z innego forum

Przeszedłem w jakieś 3 godziny z hakiem. Generalnie miło było wrócić na Omegę, chociaż efekt psuło szlajanie się w większości po jakichś ciasnych korytarzach. Z

Spoiler

questów pobocznych udało mi się zrobić tylko ten od hakera, bo jakiegoś tapczanu czy urządzeń to raz, że mi się nie chciało szukać, dwa, nie zaglądałem w każdy kąt

. Aria niewiele się zmieniła - dalej jest wredna i rąbnięta. Nyreen honorowa do pożygu, Petrovsky mnie pozytywnie zaskoczył, bo myślałem, że spartolą jego charakter, a tu jest prawie taki sam jak w komiksie. O wrogach niewiele mogę powiedzieć, bo schodzili szybko (dobrze, że Dragonów nie dodali, bo bym się wnerwił). Z War Assetów dostajemy
Spoiler

flotę Arii, zasoby Piezo i Petrovsky''ego, jeśli przeżył

.
Niestety, trafiły się bugi. W niektórych cutscenkach animacja leży (następuje zamrożenie ruchu, a po chwili przeskok w inne miejsce), podczas jednej walki nie mogłem używać szarży, bo ginąłem od razu. I osobiste odczucie - jak zobaczyłem
Spoiler

wyłączanie urządzeń z multiplayera

, to się załamałem, ale jakoś poszło (nie cierpię tego robić solo, chyba że szpiegiem). Do tego jeszcze jest durne rozwiązanie dla tych, którzy nie zrobili questu z najemnikami -
Spoiler

Aria po całej rozwałce wraca na Cytadelę z dodatkowym dialogiem

.

Dobry dodatek, chociaż cena przesadzona i powinno być te standardowe 800 punktów. Jak ktoś się spodziewał czegoś więcej to może być zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję czytania ze zrozumieniem. Nigdzie w swoim poście nie podałem własnej opinii na temat Omegi tylko jak ogólnie wyglądają odczucia graczy na BSN i innych forach. I poza tym- czemu oglądanie LP wyklucza z dyskusji? O ile ocenianie gameplayu na podstawie Let''s Playa jest durne to jednak znam fabułę owego DLC.

NeroNarmeril którą klasą grałeś? Bo na BSN chodzą ploty o istnieniu

Spoiler

paragon/renegade interruptów specyficznych dla niektórych klas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 13:34, Shveid napisał:

NeroNarmeril którą klasą grałeś? Bo na BSN chodzą ploty o istnieniu

Spoiler

paragon/renegade
interruptów specyficznych dla niektórych klas



Szturmowcem, chociaż

Spoiler

o tych specyficznych interruptach

to pierwsze słyszę i szczerze powiedziawszy, wątpię, żeby coś takiego istniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 14:21, NeroNarmeril napisał:

Szturmowcem, chociaż

Spoiler

o tych specyficznych interruptach

to pierwsze słyszę i szczerze
powiedziawszy, wątpię, żeby coś takiego istniało.


Pogrzebałem w internecie i faktycznie to istnieje, ale tylko dla inżyniera. W misji z

Spoiler

reaktorem pojawia się specjalny dla niego paragon interrupt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 14:49, Shveid napisał:

Pogrzebałem w internecie i faktycznie to istnieje, ale tylko dla inżyniera. W misji z

Spoiler

reaktorem pojawia się specjalny dla niego paragon interrupt.


Dałbyś link? Z chęcią sam bym zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 14:49, Shveid napisał:

Pogrzebałem w internecie i faktycznie to istnieje, ale tylko dla inżyniera. W misji z

Spoiler

reaktorem pojawia się specjalny dla niego paragon interrupt.


Grałem sentinel i żadnych specjalnych interruptów nie było. Jedynie odwrócone są interrupty na koniec tego dlc, ale to zależy od decyzji przy reaktorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie znalazłem żadnego filmu z tym, z kolei na BSN jest ten temat



I ludzie mówią, że szpieg i strażnik mimo technicznych skilli nie mają takich możliwości. Tylko i wyłącznie engi.

...czyli chyba trzeba będzie kupić to cholerstwo i przekonać się samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 11:49, Paoro napisał:

Jak tam Omega? Warto zakupić? Oczywiście bez spojlerów proszę ;)


Zależy czego oczekujesz. Jeżeli typowej nawalanki i odskoczni od wojny z kosiarkami (bo Omega z tym nie ma nic wspólnego, coś jak Overlord z ME2) to warto, a jeśli szukasz głębszej fabuły i rozwiązania jakichś tajemnic uniwersum to nie (bo fabuła jest prosta jak drut i nie wyjaśnia żadnych tajemnic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 12:52, NeroNarmeril napisał:

> Jak tam Omega? Warto zakupić? Oczywiście bez spojlerów proszę ;)

Zależy czego oczekujesz. Jeżeli typowej nawalanki i odskoczni od wojny z kosiarkami (bo
Omega z tym nie ma nic wspólnego, coś jak Overlord z ME2) to warto, a jeśli szukasz głębszej
fabuły i rozwiązania jakichś tajemnic uniwersum to nie (bo fabuła jest prosta jak drut
i nie wyjaśnia żadnych tajemnic).

Aria jest potem postacią grywalną? No i z tego co wiem, pierwszy raz mamy do czynienia z kobietą Turianinem :P więc chyba warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 13:38, Paoro napisał:

Aria jest potem postacią grywalną? No i z tego co wiem, pierwszy raz mamy do czynienia
z kobietą Turianinem :P więc chyba warto ;)


Spoiler

Aria jest członkiem drużyny tylko na czas dodatku.

A poza turianką to wiele tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gdzie oddaje się misje Szyfry Cerberusa ? U którego npc i gdzie na Cytadeli ? Mam wszystkie questy główne wypełnione oprócz tego, obawiam się że ten zbuggował się. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 14:12, 4ny4 napisał:

Witam,

gdzie oddaje się misje Szyfry Cerberusa ? U którego npc i gdzie na Cytadeli ? Mam wszystkie
questy główne wypełnione oprócz tego, obawiam się że ten zbuggował się. Proszę o pomoc.

Szyfry oddajesz pracownikowi SOC w Ambasadach, który stoi przy terminalu przy biurze widm. Na samym końcu korytarzu.

Ktoś zna jakiś sklep, gdzie można kupić bluzy,koszulki plakaty z Mass Effect 3 ? Nie chodzi mi o te gówniane, które są u nas sprzedawane. Na przykład taka bluza N7 z kapturem czy ta skórzana kurtka dla Sheparda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2012 o 16:01, vegost napisał:

Ktoś zna jakiś sklep, gdzie można kupić bluzy,koszulki plakaty z Mass Effect 3 ? Nie
chodzi mi o te gówniane, które są u nas sprzedawane. Na przykład taka bluza N7 z kapturem
czy ta skórzana kurtka dla Sheparda.


Ja polecam ten sklep: http://level77.eu/ na jakoś nigdy nie mogłem narzekać, ale nie wiem co aktualnie mają z ME spróbuj ewentualnie, jakiś zagraniczny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 16:14, SimFury napisał:

Ja polecam ten sklep: http://level77.eu/ na jakoś nigdy nie mogłem narzekać, ale nie
wiem co aktualnie mają z ME spróbuj ewentualnie, jakiś zagraniczny sklep.

Bieda w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 16:47, SimFury napisał:

Wszystkiego raczej nie ma. Brakuje parę elementów. Może nie było robione i zlecone przez BioWare ? Nie wiem. Poza tym, są braki magazynowe ;( A wiesz może, czy wysyłają do naszego dziwacznego kraju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować