Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2012 o 20:12, vegost napisał:

> http://biowarestore.com/
Wszystkiego raczej nie ma. Brakuje parę elementów. Może nie było robione i zlecone przez
BioWare ? Nie wiem. Poza tym, są braki magazynowe ;( A wiesz może, czy wysyłają do naszego
dziwacznego kraju ?


Pewnie tak skoro jest Polski oddział BioWaru.
A masz może linka do obrazku tego co dokładniej Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jestem pewnie 100 lat za murzynami,ale dziś ok 2 w nocy skończyłem Me3 z rozszerzonymi zakończeniami, i muszę powiedzieć, że były po prostu świetne, w porównaniu to tego czegoś, co było wcześniej, to zwrot o 180 stopni. Wgniotło mnie w fotel i nie pozwoliło przerwać napisów końcowych. Tak teraz spokojnie mogę nazwać Me3 grą z serii Mass Effect. Teraz ending był dokładnie tym, za co kocham tą serię.

Ps. gdzieś widziałem, że jest jakiś fanowski pak z zakończeniami , i chciałbym go sprawdzić, mógłby ktoś podesłać link, i powiedzieć, jak się go później pozbyć, żeby w razie jakby było grosze, mieć znów mieś czystą wersje gry. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem ostatnio Infiltratora na Androida. Jako, że gra tak jakby łączy się z ME3, to nie widziałem sensu w zakładaniu osobnego tematu o niej. Gra całkiem niezła, aczkolwiek zdarzyło jej się ze trzy razy zawiesić, zdarzały się też losowe wyjścia do pulpitu. To jednak raczej wina bugów, być może coś się gryzie z nowym Androidem lub od początku gra była niedopracowana. Graficznie to chyba jedna z obecnie lepiej wyglądających gier na urządzenia przenośne. Do sterowania można się przyzwyczaić, jednak bez wątpienia dużo lepiej i intuicyjniej grałoby się w to na PC (dobrze by było zresztą aby niedokończony wątek z gry jakoś zwieńczyli, być może w dlc do ME3?). Randall ma całkiem niezły zestaw umiejętności biotycznych - w tym salvo i maelstrom, których nie było w "dużej" grze. Chętnie bym go zobaczył jako dodatkowego towarzysza z tymi skillami właśnie. Co ciekawe, zależnie od moralności, jego biotyka może świecić na czerwono lub niebiesko. Strzelanie jest jakby trochę taką hybrydą systemów z ME i ME2/3 - jeśli poziom ciepła zbliża się do maksimum to można szybko broń przeładować, a jeżeli nie zrobi się tego to trzeba krótką chwilę poczekać (Randall zresztą nosi modyfikację znanej broni - jednostrzałową wersję Incisora, shotgun Eviscerator i karabin Harrier działają normalnie, jest też broń stworzona na bazie particle beam Collectorów). Historia jest prosta, aczkolwiek jak już wspominane było - niedokończona, bo szefa placówki Cerberusa w całej grze się nie spotyka. Poza bugami na zdecydowany minus idzie credit shop - za nie można kupić ulepszenia broni, pancerze, hełmy i umiejętności. Kredyty zdobywa się też oczywiście w grze, ale alternatywnie można je nabywać za kasę, trochę analogiczne do punktów BW i paczek w multi za nie. Żeby wszystko wykupić trzeba by zapewne grę przejść kilka razy. Jest też opcja uploadowania wywiadu aby podnieść gotowość galaktyczną w ME3, ale kto by sobie nią teraz zaprzątał głowę skoro można wszystko osiągnąć przy normalnej grze.

Zagrałem też w dodatkową misję, w której steruje się turianinem-uciekinierem, na którym eksperymentował Cerberus. Jest ona dużo trudniejsza, ponieważ turianin dysponuje jedynie karabinem, strzelbą i niewidzialnością, brak za to biotyki lub innych umiejętności. Zdziwiło mnie tylko, że uciekinierzy asari i krogan również do tego turianina strzelali, gdy raczej powinni współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2012 o 23:06, Paoro napisał:

Jakieś ciekawe DLC ukazało się po Omedze? Nie chce mi się szperać w wątku więc się pytam
:)


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie- mam takiego buga multi że po grze od czasu do czasu znikają mi pieniądze. Mianowicie tuż po grze gdy już widzę to chwilowo jeszcze widzę swoją zarobioną mamonę, a po chwili liczba kredytów wraca do stanu z przed gry. Czy ktoś wie co to za bug i czy da się z tym coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 14:00, Shveid napisał:

Takie pytanie- mam takiego buga multi że po grze od czasu do czasu znikają mi pieniądze.
Mianowicie tuż po grze gdy już widzę to chwilowo jeszcze widzę swoją zarobioną mamonę,
a po chwili liczba kredytów wraca do stanu z przed gry. Czy ktoś wie co to za bug i czy
da się z tym coś zrobić?


Wyłącz grę i Origina i zaloguj się jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie w ME3 jeśli w ME2 polegną postacie występujące w trójce? Domyślam się, że jeśli chodzi o Grunta, Jack i Mirandę to niewiele, ale co przyniesie śmierć Mordina, Garrusa, Tali, Legiona?

Spoiler

Dostaję jakiś "zastępców" na ich miejsce do drużyny? I co z głównymi questami? Zadanie dotyczące genofagium kręci się wokół Mordina, coś się zmienia w konflikcie gethów z quarianami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 21:49, damlon napisał:

Co się stanie w ME3 jeśli w ME2 polegną postacie występujące w trójce? Domyślam się,
że jeśli chodzi o Grunta, Jack i Mirandę to niewiele, ale co przyniesie śmierć Mordina,
Garrusa, Tali, Legiona?

Spoiler

Dostaję jakiś "zastępców" na ich miejsce do drużyny? I co
z głównymi questami? Zadanie dotyczące genofagium kręci się wokół Mordina, coś się zmienia
w konflikcie gethów z quarianami?



Spoiler

Mordin - dostaniesz jakiegoś salarianina w zastępstwie, misja na Tuchance toczy się normalnie. Na marginesie - gościu chyba jest jedynym godnym zastępcą jakiejkolwiek postaci.
Garrus - nie masz go w drużynie. Na Palavenie jego rolę przejmuje Liara.
Tali i/lub Legion - brak szans na pokój między quarianami i gethami (któraś rasa musi zginąć). W przypadku Tali także brak członka drużyny. Na czas misji w zastępstwie odpowiednio Shala''Raan i VI Gethów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, zobaczmy

Spoiler

Garrus- nie pojawia się na Palavenie
Miranda- Oriana wysyła informacje o prawdziwym celu sanktuarium
Tali- zamiast niej o misjach mówią nam admirałowie, pokój z gethami niemożliwy
Legion- zastępuje go WI gethów, pokój z quarianami niemożliwy
Mordin- zastępuje go Padon Wiks, swoją drogą fajna postać
Jack- nie pojawia się na Akademii Grimmson
Grunt- zamiast niego jest Urdnot Dragg, który ginie niezależnie czy ratujemy Raknii czy nie
Thane- jeżeli spotkaliśmy Kirrahe na Sur''Kesh to on zginie ratuące salariańskiego radnego. Jeśli nie to Kai Lame zabije żabola.
Jacob- nie pojawia się na misji z ex-cerberusami
Zaeed- nie pojawia się na misji z ambasadorem Volusów, musisz wybrać między flotą Volusów a turiańską kolonią
Kasumi- nie pojawia się na misji z hanarskim dyplomatą, musisz wybrać między uratowaniem salariańskiego Widma a powstrzymaniem wirusa
Samara- nie pojawia się na misji z klasztorem
Nie dostajesz nowych członków w drużynie, tylko czasem możliwości są ograniczone w porównaniu do żywych członków oddziału. W sumie nie wiele tracisz


Chyba wszystkich wypisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - jest jakaś możliwość, żeby korzystnie wykonać wszystkie istniejące w dzienniku zadania?
Jest jakiś myk podobny do tego w ME2 gdzie przed wejściem na pokład trupa Żniwiarza można było spokojnie wykonać wszystkie możliwe questy i misje?
Krótko mówiąc czy jakieś zadanie może zostać przeterminowane lub na starcie skopane jeżeli wykona się je za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 16:46, Olamagato napisał:

Szybkie pytanie - jest jakaś możliwość, żeby korzystnie wykonać wszystkie istniejące
w dzienniku zadania?
Jest jakiś myk podobny do tego w ME2 gdzie przed wejściem na pokład trupa Żniwiarza można
było spokojnie wykonać wszystkie możliwe questy i misje?
Krótko mówiąc czy jakieś zadanie może zostać przeterminowane lub na starcie skopane jeżeli
wykona się je za późno?


O ile wiem, to jedynym ograniczeniem jest to, że wszystkie zadania należy wykonać

Spoiler

przed udaniem się do bazy Cerberusa

, jest to ostatni dzwonek żeby domknąć niedokończone questy poboczne. Późnjej już tylko podążamy wątkiem głównym do finału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 16:46, Olamagato napisał:

Szybkie pytanie - jest jakaś możliwość, żeby korzystnie wykonać wszystkie istniejące
w dzienniku zadania?
Jest jakiś myk podobny do tego w ME2 gdzie przed wejściem na pokład trupa Żniwiarza można
było spokojnie wykonać wszystkie możliwe questy i misje?
Krótko mówiąc czy jakieś zadanie może zostać przeterminowane lub na starcie skopane jeżeli
wykona się je za późno?

Z tego co pamiętam to Akademię Grissona lepiej szybko wykonać bo jeśli przybędziemy za późno to

Spoiler

Jack zostanie porwana i będziemy ją musieli potem zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2013 o 17:00, damlon napisał:

O ile wiem, to jedynym ograniczeniem jest to, że wszystkie zadania należy wykonać

Spoiler

przed
udaniem się do bazy Cerberusa

, jest to ostatni dzwonek żeby domknąć niedokończone
questy poboczne. Późnjej już tylko podążamy wątkiem głównym do finału.


Nieprawda. Nie tylko to. Misje poboczne wykonywane na Cytadeli należy zrobić przed wykonaniem głównych misji na niej. Wygląda to tak: początek gry -> rzut questów pobocznych w Cytadeli -> quest główny tam -> rzut questów pobocznych w Cytadeli itd.

Spoiler

Po ataku na Cytadelę

, questy wzięte wcześniej kończą się niepowodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część zadań pobocznych staje się niedostępna po ukończeniu pewnych etapów linii fabularnej (np.przejście Priority: Tuchanka uniemożliwia zrobienie ok. 10 side questów jeżeli nie zrobiłeś ich przed tą misją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 17:07, Korek92 napisał:

Część zadań pobocznych staje się niedostępna po ukończeniu pewnych etapów linii fabularnej
(np.przejście Priority: Tuchanka uniemożliwia zrobienie ok. 10 side questów jeżeli nie
zrobiłeś ich przed tą misją).

Czy dobrze rozumiem, że questy oznaczone jako priorytetowe należy wykonywać w ostatniej kolejności? Bo jak na razie tak by mi to z tego wszystkiego wychodziło.
A jestem praktycznie na samym początku gry - dopiero co dotarłem na Cytadelę, po Garrusa i z powrotem - 35 level, szaleniec, RPG (import z ME2, full survival, wszystkiego maks.). Gra mi się podejrzanie łatwo bez spoilerów - no może poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować