Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Należy dodać, że przy części pobocznych zadań panuje ogólny śmietnik. Część dostaje się wcześniej niż jest je się w stanie wykonać (niektóre systemy do przeskanowania pojawiają się trochę później po ruszeniu głównego wątku).

Co do normalnych misji to tak - te priorytetowe lepiej zostawiać sobie na koniec. Nie dotyczy to oczywiście misji z dlc (Javik, Leviathan, Omega), bo te można zaraz po księżycu Palaven robić (Javika można zrekrutować od razu po Marsie, ale będzie niedostępny na tą misję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 17:58, Olamagato napisał:

Javik? Nie kojarzę w ogóle takiego DLC - to nazwa postaci czy DLC?

Nazwa postaci. Jego DLC nazywa się From Ashes. Jeśli nie zakupiłeś go, to warto to zrobić (pomimo, że chamsko go wycięto z gry), bo sporo do gry jednak dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 18:00, Arcling napisał:

> Javik? Nie kojarzę w ogóle takiego DLC - to nazwa postaci czy DLC?
Nazwa postaci. Jego DLC nazywa się From Ashes. Jeśli nie zakupiłeś go, to warto to zrobić
(pomimo, że chamsko go wycięto z gry), bo sporo do gry jednak dodaje.

A to jednak kojarzę. Nie wiem czy kupię cokolwiek z DLC bo gram na grze podarowanej mi przez siostrę bo kupować od EA nie miałem zamiaru.
A tak w ogóle to jakie są DLC do tej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 18:02, Olamagato napisał:


A tak w ogóle to jakie są DLC do tej części?


From Ashes, Extended Cut, Leviathan, Omega z fabularnych (+ jeszcze jedno się szykuje co najmniej) i dwa pakiety z uzbrojeniem. I trochę dlc do multi też jest.

Z tego to ściągnij przynajmniej Extended Cut (darmowe), bo inaczej ending będzie niestrawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2013 o 18:02, Olamagato napisał:

A tak w ogóle to jakie są DLC do tej części?

Z Fabulernych masz Lewiatana, From Ashes, Omegę, oraz Extended Cut. To ostatnie jest darmowe, i zmienia nieco zakończenie gry. Radzę od razu ściągnąć.

Poza tym masz kupę darmowych DLC do multiplayera, jeśli Ciebie interesuje. Całkiem niezły jest, nie mówię już o tym że tylko w nim da się walić z dyńki kroganinem, czy zabawić w Salariańskiego Snajpera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 18:15, Darkstar181 napisał:

Z Fabulernych masz Lewiatana, From Ashes, Omegę, oraz Extended Cut. To ostatnie jest
darmowe, i zmienia nieco zakończenie gry. Radzę od razu ściągnąć.

Dzięki za info.

Dnia 10.01.2013 o 18:15, Darkstar181 napisał:

Poza tym masz kupę darmowych DLC do multiplayera, jeśli Ciebie interesuje.

Na razie nie. Mam wystarczająco dużo zabawy ze strzelankami na poziomie na którym jadę. Np. Rozwalanie trzech brutali zajęło mi trochę czasu, aż mi mały palec zdrętwiał po godzinie walki idąc czystym inżynierem. Bo sztukę leżącej obok broni ciężkiej zmarnowałem na jakiegoś śmiesznego kanibala (żeby się tego pozbyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2013 o 18:24, Olamagato napisał:

> Poza tym masz kupę darmowych DLC do multiplayera, jeśli Ciebie interesuje.
Na razie nie. Mam wystarczająco dużo zabawy ze strzelankami na poziomie na którym jadę.
Np. Rozwalanie trzech brutali zajęło mi trochę czasu, aż mi mały palec zdrętwiał po godzinie
walki idąc czystym inżynierem. Bo sztukę leżącej obok broni ciężkiej zmarnowałem na jakiegoś
śmiesznego kanibala (żeby się tego pozbyć :).


Dlatego grając w ME3 wziąłem sobie klasę szturmowca oraz na misje wyruszałem z dwoma innymi biotykami. Kiedy grając żołnierzem męczyłem się z Brutalami oraz Banshee co powodowało ogromną frustrację, to trzech biotyków zostawia za sobą tylko zniszczenie i praktycznie nigdzie się nie zacinałem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 19:11, Bracio napisał:

Dlatego grając w ME3 wziąłem sobie klasę szturmowca oraz na misje wyruszałem z dwoma innymi biotykami.

Nie wiem czy idziesz na najwyższym poziomie trudności, ale na tym na którym ja idę sami biotycy są tak jakby słabi (szczególnie na brutali i atlasy). I co ciekawe wydaje się, że na tym poziomie inżynier jest bardzo efektywny - szczególnie na Cerberusa. Może praktycznie cały czas siedzieć za osłoną z dobrym widokiem i tylko obserwować jak wróg sam się wykańcza przez swoje własne wieżyczki połączone z własną wieżyczką i sondą rakietową. Tak więc pod tym względem jestem całkiem zadowolony bo jestem na początku gry, a już zapełniłem sporą część paska osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 18:24, Olamagato napisał:

> Poza tym masz kupę darmowych DLC do multiplayera, jeśli Ciebie interesuje.
Na razie nie. Mam wystarczająco dużo zabawy ze strzelankami na poziomie na którym jadę.
Np. Rozwalanie trzech brutali zajęło mi trochę czasu, aż mi mały palec zdrętwiał po godzinie
walki idąc czystym inżynierem. Bo sztukę leżącej obok broni ciężkiej zmarnowałem na jakiegoś
śmiesznego kanibala (żeby się tego pozbyć :).

Tak naprawdę jedynem powodem, jak dla mnie, pogrania w ME 3 jest multi, singiel jest nudny, wtórny względem ME 2 i na dodatek skopany technicznie, bo rzeczy które w ME 2 chodziły fajnie tu są jakieś powykręcane (vide właściwości broni - porównaj siekacza). Obcięta drużyna, przekombinowana historia (i logiczna jak farelka na słońcu) i zakończenia dla przygłupów wieńczą dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiliście mnie tym

Spoiler

Padonem Wiksem

, powinniście teraz czuć się winni, przez Was Mordin nie przeżyje w ME2 podczas mojego obecnego podejścia do trylogii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:03, damlon napisał:

Zaciekawiliście mnie tym

Spoiler

Padonem Wiksem

, powinniście teraz czuć się winni, przez
Was Mordin nie przeżyje w ME2 podczas mojego obecnego podejścia do trylogii :P


Wystarczyło popatrzeć na youtube ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:03, damlon napisał:

Zaciekawiliście mnie tym

Spoiler

Padonem Wiksem

, powinniście teraz czuć się winni, przez
Was Mordin nie przeżyje w ME2 podczas mojego obecnego podejścia do trylogii :P

Nie warto moim zdaniem przechodzić od nowa całej gry dla czegoś takiego. To tylko kilka zmienionych dialogów w czasie misji na Sur''kesh i na Normandii. Zresztą Padoka (bo tak brzmi jego imię) spotyka się przy każdym przejściu. Tylko występuje krótko na początku, bo dalsze jego akcje normalnie wypełnia Mordin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz pewien dylemat odnośnie ponownego podejścia do serii, zastanawiam się nad
a) tylko 2i3 z sejva z 1 zmienioną klasą i kilkoma decyzjami, jak np. Samara i baza Zbieraczy i
b) 1,2 i 3 ale Panią Shepard, tez ze zmienioną klasą i paroma decyzjami.
W obu przypadkach będzie raczej szturmowiec, do tej pory 1i 2 przeszedłem po chyba 8 razy , a 3 2 tylko żołnierzem, i teraz nie wiem, którą opcję wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danke. Co prawda do singla w ME3 wracać nie mam zamiaru no chyba ze nowe dlc okażą się 1. lepiej wycenione niż Omega 2. załoga będzie brała udział ale 5zł to więcej niż bardzo fajna cena za soundtrack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 11:01, Szw3dzik napisał:

A jest jakis sposob aby szybko odblokowac wszystkie itemy ?


Masz na myśli multiplayer? Dużo grać albo wydawać mnóstwo kasy na punkt BioWare i kupować pakiety weterana bądź widma, reszty się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować