Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Grać w multi. Sporo. Choć niektóre da się zaliczyć w jeden wieczór.

http://social.bioware.com/n7hq/home/challenges/
Tutaj masz listę dostępnych i to co trzeba zrobić żeby je zdobyć. Część specjalnych jak te za dzień n7, halloween, koniec roku czy premiery omegi nie jest już dostępne. Jak jakieś wyzwanie wypełnisz dostaniesz za to odpowiedni banerek.
Można oczywiście obejrzeć i zmieniać to z poziomu gry, wchodzisz w multi, wybierasz postać i na dole listy opcji powinna być pozycja Wyzwania/Challenges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 20:11, bVarador napisał:

Grać w multi. Sporo. Choć niektóre da się zaliczyć w jeden wieczór.

http://social.bioware.com/n7hq/home/challenges/
Tutaj masz listę dostępnych i to co trzeba zrobić żeby je zdobyć. Część specjalnych jak
te za dzień n7, halloween, koniec roku czy premiery omegi nie jest już dostępne. Jak
jakieś wyzwanie wypełnisz dostaniesz za to odpowiedni banerek.
Można oczywiście obejrzeć i zmieniać to z poziomu gry, wchodzisz w multi, wybierasz postać
i na dole listy opcji powinna być pozycja Wyzwania/Challenges.


O wielkie dzieki teraz to juz trzeba grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 19:54, Szw3dzik napisał:

Przepraszam za dubla ale mam pytanie czy przedmioty wyjatkowe moge zdobywac normalnie
codziennie czy tylko podczas weekendowych akcji ?


Masz ma myśli przedmioty o kolorze złotym bądź srebrnym? Zdobywa się je kupując pakiety (im droższy tym większe praw podobieństwo zdobycia takiego przedmiotu) bądź wykonywanie weekendowych wyzwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 19:58, Bracio napisał:

> Przepraszam za dubla ale mam pytanie czy przedmioty wyjatkowe moge zdobywac normalnie

> codziennie czy tylko podczas weekendowych akcji ?

Masz ma myśli przedmioty o kolorze złotym bądź srebrnym? Zdobywa się je kupując pakiety
(im droższy tym większe praw podobieństwo zdobycia takiego przedmiotu) bądź wykonywanie
weekendowych wyzwań.


Nie chodzi mi o te czarne oznaczone znacznikiem N7 mozna je kupic normalnie czy tylko podczas weekendowych wyzwan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 20:06, Szw3dzik napisał:


Nie chodzi mi o te czarne oznaczone znacznikiem N7 mozna je kupic normalnie czy tylko
podczas weekendowych wyzwan ?


N7 kupujesz normalnie. Wyjątkiem są Huragan, Waleczny, Orzeł, Walkiria i Krzyżowiec, które się zdobywa tylko w wyzwaniach weekendowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,
wiecie czy zdarzają się czasem promocje na dlc do me3? odświeżył bym sobie grę wraz z tymi dwoma dodatkami co wyszły, ale żeby płacić za nie więcej niż teraz więcej stoi sama podstawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 11:54, Baciai napisał:

hej,
wiecie czy zdarzają się czasem promocje na dlc do me3? odświeżył bym sobie grę wraz z
tymi dwoma dodatkami co wyszły, ale żeby płacić za nie więcej niż teraz więcej stoi sama
podstawka...


Kiedyś na xboxa były, na pc się nie zdarzyły i nie zanosi się, żeby obniżyli ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 12:06, NeroNarmeril napisał:

Kiedyś na xboxa były, na pc się nie zdarzyły i nie zanosi się, żeby obniżyli ceny.


Ok, dzięki. To poczekam, aż będę bogaty i kupię bez krzty żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz ukończyłem Mass Effect z uzupełnionymi zakończeniami (chciałem najpierw przejść wszystkie DLC) i mam mieszane uczucia. Fajnie, że wyjaśnili czy ci

Spoiler

członkowie drużyny, którzy biegli razem z Shepardem przeżyli, choć ewakuacja przeprowadzana przez Normandie przy ostrzale Żniwiarza trochę taka na siłę :P

tam gdzie czegoś brakowało, faktycznie wrzucili coś, ekipa
Spoiler

Normandii nie została uwięziona na jakieś bezludnej planecie, trochę zaskakujące jest to, że przekaźniki masy jednak przetrwały.

No pewnie jest jeszcze pare nieścisłości, ale rysunki z
Spoiler

małymi Kroganami

są akurat na miejsce, brakowało właśnie takich elementów, które pokazywały że decyzje podejmowane w trakcje gry miały wpływ na zakończenie, ale było tego stanowczo za mało. No i właśnie podobno jest jeszcze jedno zakończenie, że
Spoiler

Żniwiarze wygrywają

? Jest takie i jak je "osiągnąć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 21:20, Paoro napisał:

że

Spoiler

Żniwiarze wygrywają

? Jest takie i jak je "osiągnąć"?

Spoiler

Nie zgodzić się z dzieciakiem. Olać jego wybór, cykl będzie trwać. Będzie bodaj jeszcze można strzelać do niego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 21:25, Zgreed66 napisał:

> że

Spoiler

Żniwiarze wygrywają

? Jest takie i jak je "osiągnąć"?
Spoiler

Nie zgodzić się z dzieciakiem. Olać jego wybór, cykl będzie trwać. Będzie bodaj jeszcze
można strzelać do niego ;p



Spoiler

Nie do końca kosiary wygrają, bo następny cykl i tak ich pobije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 21:34, NeroNarmeril napisał:

Spoiler

Nie do końca kosiary wygrają, bo następny cykl i tak ich pobije


Gdybanie.

Spoiler

Jak dla mnie jest odwrotnie ;)

EDIT: Nawet pomimo faktu, że dzieciak mówi co innego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 21:39, Zgreed66 napisał:

>

Spoiler

Nie do końca kosiary wygrają, bo następny cykl i tak ich pobije


Gdybanie.
Spoiler

Jak dla mnie jest odwrotnie ;)
EDIT: Nawet pomimo faktu, że dzieciak mówi co innego xD



Zobaczyłem to zakończenie i jest tam wyraźnie powiedziane, że następny cykl,

Spoiler

dzięki informacjom od Liary, pokonał żniwiarzy. Po napisach nie ma dziadka i wnuczka, tylko są postacie jakieś innej rasy, wspominajace Sheparda jako bohatera.

W sumie całkiem ciekawe zakończenie. Pozostałe trzy to takie happy endy, większe lub mniejsze
Spoiler

(giną sytnetyki), ale mało realistyczne, w sensie - nagle przebiegli Żniwiarze, mający świadomość swojej przewagi, dają Shepardowi decydować o ich losie

, ta jasne ;P bardzo naiwne, fajnie że dodali to kolejne zakończenie, bo o ile pamiętam to go nie było :)

Aha spodziewane są jeszcze jakieś DLC? Czy Omega była ostatnim z tych dodających coś do single player?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 22:31, Paoro napisał:

Aha spodziewane są jeszcze jakieś DLC? Czy Omega była ostatnim z tych dodających coś
do single player?


Będzie jeszcze jedno DLC do singla, ma się skupiać na Cytadeli. Ściągnęli do niego sporo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 22:31, Paoro napisał:

Spoiler

pokonał żniwiarzy


Spoiler

Niby tak, jednak nie skłaniam się ku temu. Przez jeden szczegół, żniwiaże wiedzą czym jest tygiel i katalizator od samego startu ;p Dlatego traktuję to jako nieścisłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować