Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Można to nowe Dlc kupić jakoś inaczej, niż za Bio Ware point, jeśli nie to gdzie i jak można się jakoś taniej owe punkty zaopatrzyć, niż przez Orgina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 00:57, Odin123 napisał:

Można to nowe Dlc kupić jakoś inaczej, niż za Bio Ware point, jeśli nie to gdzie i jak
można się jakoś taniej owe punkty zaopatrzyć, niż przez Orgina?

DLC są tylko za punkty BW. Można je kupić jeszcze poprzez stronę Bioware Social lub kupić kod w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 23:14, Kraju napisał:

Jeżeli żyje to tak.


A zawsze? Bo u mnie żyje a jakoś nie mogę a nie chcę żeby ktoś mi się kiedyś ewentualnie obrażał. Wątku głównego jeszcze nie skończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 00:57, Odin123 napisał:

Można to nowe Dlc kupić jakoś inaczej, niż za Bio Ware point, jeśli nie to gdzie i jak
można się jakoś taniej owe punkty zaopatrzyć, niż przez Orgina?


Możesz je kupić przy pomocy PaySafeCard. Jeżeli nie masz wystarczającej ilości punktów na zakup DLC, to we "właściwościach" gry (Origin ->PPM -> Informacje o grze) wybierasz interesujący cię dodatek, klikasz na kup teraz i możesz wybrać sposób zapłaty za punkty - jest tam m.in PSC. Tylko DLC i punkty Bioware możesz kupić na Originie przy pomocy PSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kiedy się zaczyna DLC Cytadela?
Kupiłem wszstkie 3 i dostałem już wiadomosci pozwalające zacząć Leviathana i Omegę ale Cytadeli jeszcze nie.
Z wątku głównego zakończyłem dopiero Palavan teraz się wybieram na Sur-kesh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno trzecią część i mam problem z misją na Eden Prime. Znalazłem dwa protenskie nagrania i mam wracać do kapsuły. Cerberus przesuną most wiec musze znaleźć inną drogę. Schodze najpierw w dół, potem po drabinie na budynek, przeskakuje przez kanały wentylacji i nie mogę zejść z ostatniej drabiny. Jest jakby animacja, że niby Shepard schodzi po drabinie ale tak naprawdę stoi w miejscu i po paru sekundach tego zastoju na drabinie odblokowuję sie na górze. Wpisywałem problem w google i na forum bioware widziałem, kogos kto też tak miał ale tam nie było żadnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 15:26, GodOfLiar napisał:

Witam.
Kiedy się zaczyna DLC Cytadela?
Kupiłem wszstkie 3 i dostałem już wiadomosci pozwalające zacząć Leviathana i Omegę ale
Cytadeli jeszcze nie.
Z wątku głównego zakończyłem dopiero Palavan teraz się wybieram na Sur-kesh.


Po

Spoiler

ataku Cerberusa na Cytadelę

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile punktów bojowych potrzebuję żeby uzyskać możliwie najlepsze zakończenie?
Chodzi mi o takie w którym jest najmniej trupów. Można spojlować , raz przeszedłem teraz robię drugie podejście ze wszystkimi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 19:09, GodOfLiar napisał:

Ile punktów bojowych potrzebuję żeby uzyskać możliwie najlepsze zakończenie?
Chodzi mi o takie w którym jest najmniej trupów. Można spojlować , raz przeszedłem teraz
robię drugie podejście ze wszystkimi DLC.


3100. Ze wszystkimi dlc to z palcem w wiadomym miejscu je zdobędziesz, zwłaszcza przy dobrym rozegraniu na Tuchance i Rannochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 19:09, GodOfLiar napisał:

Ile punktów bojowych potrzebuję żeby uzyskać możliwie najlepsze zakończenie?
Chodzi mi o takie w którym jest najmniej trupów. Można spojlować , raz przeszedłem teraz
robię drugie podejście ze wszystkimi DLC.

Po Extended Cut obniżyli wymogi do najlepszego zakończenia, więc normalnie grając i robiąc wszystkie misje bez problemu osiągniesz ponad wymagane minimum (zwłaszcza mając wszystkie dlc). Już nie trzeba nawet ruszać multi żeby

Spoiler

Shepard przeżył, jeśli wybieramy opcję zniszczenia Żniwiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie trzeba nawet ruszać multi żeby

Spoiler

Shepard przeżył, jeśli wybieramy opcję

Dnia 15.03.2013 o 19:46, Arcling napisał:

zniszczenia Żniwiarzy.



Spoiler

Shepard przeżył, jeśli wybieramy opcję

Dnia 15.03.2013 o 19:46, Arcling napisał:

zniszczenia Żniwiarzy.


Tym to mnie człowieku ucieszyłeś i to bardzo. Chwała Ci za to.
Jeszcze jedna sprawa.
Która misja zaczyna koniec?
Chodzi mi o to żeby skończyć większość wątku głównego zanim się zabiorę za DLC czyli zebrać całą możliwą drużynę. Pamiętam, że Tali dochodzi jako ostatnia ale nie pamiętam jakie misje główne były po wątku Quarianie-Gethy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 00:26, GodOfLiar napisał:

Która misja zaczyna koniec?

Tak jak wyżej -

Spoiler

Priority: Cerberus Headquarters rozpoczyna finał, więc przed tą misją należy wszystko zrobić (aczkolwiek po ukończeniu gry jest robiony save do momentu sprzed wyruszenia na tę misję).

Dnia 16.03.2013 o 00:26, GodOfLiar napisał:

Chodzi mi o to żeby skończyć większość wątku głównego zanim się zabiorę za DLC czyli
zebrać całą możliwą drużynę. Pamiętam, że Tali dochodzi jako ostatnia ale nie pamiętam
jakie misje główne były po wątku Quarianie-Gethy.

Po Rannoch przed finałem są już tylko dwie misje: ]Thessia i Horyzont.

Spoiler


Lewiatan i Omega są dostępne zaraz po księżycu Palaven. Nie ma znaczenia kiedy robi się Omegę, bo tam skład jest narzucony w postaci Arii i turianki Nyreen, natomiast Lewiatan umożliwia dowolny wybór aktualnego składu i to jedyny wpływ na moment, w którym się go wykonuje. DLC Cytadela najlepiej zrobić po misji na Horyzoncie, bo jako ostatnia pojawia się Miranda, a wymagane do pojawienia się danej osoby tam jest wcześniejsze wykonanie jej wątku. Wtedy będzie dostępna cała ekipa na spotkania i przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy z jakimis zadaniami trzeba się śpieszyć?
Wiem, że akademię biotyków trzeba zrobić jak najszybciej albo

Spoiler

zindoktrynują Jack

ale co do reszty nie mam pojęcia. Misję głownie jak Tuchanka czy Rannoh mogę odkładać jakiś czas czy konsekwencję z tego będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo. Jest kilka misji, które trzeba zrobić jak najszybciej np.

Spoiler

rozbrojenie bomby

. Ponadto pierwsze questy poboczne trzeba zaliczyć przed
Spoiler

atakiem Cerberusa na Cytadelę

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 18:18, GodOfLiar napisał:

Czy z jakimis zadaniami trzeba się śpieszyć?

Przyjmij zasadę, że przed zrobieniem danej misji głównej (czyli np. Tuchanka albo Rannoch) robisz wszystkie poboczne, które się da - w tym równiez odwiedzasz każy zakątek galaktyki, który jest dostępny. W przeciwnym wypadku niektórych misji pobocznych po prostu nie ukończysz - bo zakończenie misji głównych eliminuje dostępność niektórych zadań pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. Cyfrowa Edycja specjalna za 2,50 zł. Grzechem było by nie kupić :) Tak też zrobiłem ;p Soundtrack, ArtBook, DLC - Z prochów i N7 materiały z edycji kolekcjonerskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować