Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2013 o 13:28, MasterChiefGT napisał:

Witam
Czyżby już Operacje się zakończyły bo od chyba 2-3 tygodni nic nie było xD
Mogliby zrobić system który sam losowałby operacje
Bo tak trochę nudno jest ...


Na to wygląda, że więcej operacji nie będzie, tak samo jak balansów do multi i wszelkich dlc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA niedawno ogłosiło, że nie będą dalej wspierać multi. Ostatnia operacja trwała bodajże tydzień i była ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No do teraz inna sprawa jak zdobędzie człowiek krzyżowca skoro gdzieś wyczytałem że dropił jedynie ze skrzynek Operacyjnych xD
I jeszcze chyba 2 inne bronie

Na ich miejscu postawiłbym jakiś skrypt co by losował zadania i ludzie byliby zadowoleni i oni ^^''

Ale szkoda że już się poddali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najefektywniej wydawać kredyty zdobyte w multiplayer? Jest jakiś złoty środek pozwalający szybciej zdobywać najbardziej interesujące rzeczy (czyli uzbrojenie i postacie)?

PS. O co chodzi z tymi operacjami? Dopiero co zacząłem grać w multi i mi się nawet podoba, czyżby miało się to ku końcowi? Bo jeśli tak, to eliminowałoby część zakończeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 22:23, Azvar napisał:

PS. O co chodzi z tymi operacjami? Dopiero co zacząłem grać w multi i mi się nawet podoba,
czyżby miało się to ku końcowi? Bo jeśli tak, to eliminowałoby część zakończeń.


Operacje już się zakończyły i nie będą dalej kontynuowane. Ich brak nic nie eliminuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 22:23, Azvar napisał:

Jak najefektywniej wydawać kredyty zdobyte w multiplayer? Jest jakiś złoty środek pozwalający
szybciej zdobywać najbardziej interesujące rzeczy (czyli uzbrojenie i postacie)?


Najefektywniej. Cóż albo co trzy srebra kupować pakiety za 99k albo co dwa pakiet widma.
Zawsze możesz co dwa złota kupic pakiet za 99k i pakiet sprzętu za 33k ( z tym to niezawsze starczy)

Ach tak przy okazji... Jogurt jest przereklamowany. Zaś Edi z wiadomych powodów wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te za 5/20/33k? Jest sens je kupować dalej powiedzmy po 2-3 h spędzonych w multi (cały czas kupowałem te tańsze pakiety)? Trochę zamieszanie jest z tymi pakietami (ale multi fajne, miłe zaskoczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 11:46, Azvar napisał:

A te za 5/20/33k? Jest sens je kupować dalej powiedzmy po 2-3 h spędzonych w multi (cały
czas kupowałem te tańsze pakiety)? Trochę zamieszanie jest z tymi pakietami (ale multi
fajne, miłe zaskoczenie).


Za 5 i za 20 warto kupować na początku gry. Potem to juz wątpliwy jest sens.
Pakiet za 33 zawsze warto kupować ponieważ jest to pakiet w którym dostajesz najwiecej rakiet apteczek i medkitów i trochęinnych smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wypada czasem kupić tańszy pakiet po to żeby otrzymać ekwipunek tymczasowy (ten co działa tylko na 1 misję, dający bonusy do bronii, amunicji i pancerza), wspomnianych zapasów zaś mam aż zanadto (medkity i inne takie). To czego mi najbardziej brak to nowych postaci/ras (bo zaczyna wiać nudą) i elementów uzbrojenia (szczególnie modyfikacji bronii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 17:42, Azvar napisał:

Zauważyłem, że wypada czasem kupić tańszy pakiet po to żeby otrzymać ekwipunek tymczasowy
(ten co działa tylko na 1 misję, dający bonusy do bronii, amunicji i pancerza), wspomnianych
zapasów zaś mam aż zanadto (medkity i inne takie). To czego mi najbardziej brak to nowych
postaci/ras (bo zaczyna wiać nudą) i elementów uzbrojenia (szczególnie modyfikacji bronii).

>

No to jak Ci brakuje uzbrojenia i poszczególnych postaci to interesuj sie pakietem widma ( 60k) ulepszonym pakietem widma ( 99k) albo pakietami rezerw lub zaopatrzenia ( oba po 99k) ten za 33k to w zasadzie podstawa szczególnie jak się złoto i platyny męczy tylko.

http://social.bioware.com/n7hq/?name=ArmituriaVeria&platform=pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w tym DLC zaprasza się kogoś do domu? Dostałem info od paru osób, żeby ich zaprosić. Trzeba wyjść i ich poszukać gdzieś? CZy jakiś telefon czy cuś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 09:02, Ecko09 napisał:

Gdzie w tym DLC zaprasza się kogoś do domu? Dostałem info od paru osób, żeby ich zaprosić.
Trzeba wyjść i ich poszukać gdzieś? CZy jakiś telefon czy cuś jest?

Jest takie biurko w domu obok bodajze miejsca gdzie można zmieniać wystrój wnętrza. Na tym biurku jest telefon z opcjami kogo zaprosić do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 17:36, Ecko09 napisał:

Świetne jest to DLC, Cytadela :D Chyba najlepsze DLC ze wszystkich części ME, kupa radochy
:D A ta arena to był genialny pomysł.

Trudno się nie zgodzić :) Cały kolorowy dystrykt jest bardzo fajny. Co do areny to ja wciąż wole powalczyć online z innymi graczami. Areny używałem tyko żeby wszystko odkryć - łącznie z achievementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zestawie Mass Effect: Trilogy na originie gry są w pełnej, polskiej wersji językowej?
Mam lekki mindfuck, gdy w opisie jest napisane, że gry są po angielsku, a przy zakupie mogę wybrać polską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można zaprosić po kolei wszystkie trzy osoby? tj. Liare, Miarande czy Jamesa? bo ogólnie jak jedną osobę zaproszę, a potem pozostałe to przychodzi tylko ta jedna..

Czy może najpierw trzeba zrobić impreze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 22:26, Paoro napisał:

A można zaprosić po kolei wszystkie trzy osoby? tj. Liare, Miarande czy Jamesa? bo ogólnie
jak jedną osobę zaproszę, a potem pozostałe to przychodzi tylko ta jedna..

Czy może najpierw trzeba zrobić impreze?


EDIT: W DLC Cytadela, najlepiej zapraszać wiarę po imprezie, bo inaczej wyskakują jakieś błędy :)

Bardzo fajne DLC, zdecydowanie największe i bardzo przyjemne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować