Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2013 o 13:54, NeroNarmeril napisał:

To wyjaśnienie jest prozaiczne - już mało kto w to gra, poza grupkami znajomych, którzy
umawiają się na prywatne sesje. :/

Spróbuj założyć własną grę, może ktoś dołączy.


Dzięki za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 12:01, Achim napisał:



Jakbyś chciał, to wyślij mi zaproszenie na Orginie nick DormadorCojones. W sumie to dawno nie grałem, ale nie powinno byś jakoś strasznie źle z moim poziomem gry, no i muszę w końcu wydropić 2 pozostałych Krogan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 13:04, FratelloAgito napisał:

Mam zamiar na święta się zaopatrzyć w ME3, o takie pytanie, warto się zaopatrzyć w jakieś
DLC?

Jeżeli weźmiemy pod uwagę stosunek ceny tych DLC do jakości rozgrywki, to nie, żadne. From Ashes jest po prostu kolejną taką samą misją, jakich w podstawce jest ze 20, Leviathan jest krótkie i naciągane bardziej niż guma w majtkach, Omega łączy punkty z dwóch poprzednich, a Citadel jest co prawda fantastyczne, ale cena jest wg mnie zaporowa. Generalnie chodzi o długość.

Wiadomo, że jeżeli cena gra mniejszą rolę, a najważniejsze dla Ciebie są dodatkowe rozdziały opowieści, dodatkowe dialogi (choć nie zawsze dobre), lore, więcej dobrego gameplayu (nawet takiego samego) i tym podobne, to każde będzie dobre, bo każde to oferuje. Citadel ma dodatkowo bardzo fajne dialogi i świetne sceny. To ostatnie zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 13:04, FratelloAgito napisał:

Mam zamiar na święta się zaopatrzyć w ME3, o takie pytanie, warto się zaopatrzyć w jakieś
DLC?

Patrzyłbym głównie na From Ashes i Cytkę. Osobiście niezbyt lubię Omegę i Lewiatana, a kompletnie odradzam pakiety broni (no, chyba że chcesz mieć mieć od początku dostępną broń, która mogłaby rozwalać kolosy Gethów jednym strzałem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic dzięki za info. A jak jest z tym darmowym DLC? Wiem, że swego czasu był burdel wokół zakończenia i dorobili do tego DLC, warto się zainteresować? Czy jest może jeszcze gorzej? Bo słyszałem różne opinie jak o zakończeniu i o tym DLC. (aż się boje zobaczyć do zakończenie ;_;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 14:45, FratelloAgito napisał:

No nic dzięki za info. A jak jest z tym darmowym DLC? Wiem, że swego czasu był burdel
wokół zakończenia i dorobili do tego DLC, warto się zainteresować? Czy jest może jeszcze
gorzej? Bo słyszałem różne opinie jak o zakończeniu i o tym DLC. (aż się boje zobaczyć
do zakończenie ;_;)


Bierz, zawsze lepsze niż oryginalne zakończenie (aczkolwiek do pełnego zrozumienia potrzeba Leviathana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 14:45, FratelloAgito napisał:

No nic dzięki za info. A jak jest z tym darmowym DLC? Wiem, że swego czasu był burdel
wokół zakończenia i dorobili do tego DLC, warto się zainteresować? Czy jest może jeszcze
gorzej? Bo słyszałem różne opinie jak o zakończeniu i o tym DLC. (aż się boje zobaczyć
do zakończenie ;_;)

Gorzej na pewno nie jest, bo trochę więcej się wyjaśnia przy każdym. Z fabularnego punktu widzenia Leviathan jest ważnym dlc. From Ashes w sumie też, bo Javik jest dobrą postacią i też trochę wyjaśnia w rozmowach (aczkolwiek sama misja z pozyskaniem go jest bardzo krótka). Cytadela to wątek poboczny, ale zapewnia sporo zabawy. Najsłabiej z tego wypada Omega. No i jak wspomniano we wcześniejszych postach, dużym minusem każdego z tych dlc jest cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można dostać dodatki do Me3 poza Orginem? Na zasadzie kupienia klucza, czy coś, bo nie chce mi siezakładać konta na PAYPAl, i nie za bardzo ogarniam to kupowanie z Orgin bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 23:59, Odin123 napisał:

Można dostać dodatki do Me3 poza Orginem? Na zasadzie kupienia klucza, czy coś, bo nie
chce mi siezakładać konta na PAYPAl, i nie za bardzo ogarniam to kupowanie z Orgin bezpośrednio.

Można. Kupuje się pakiet punktów które wydaje się potem na DLC.
A kupowanie w orgin odbywa się tak samo jak w większości sklepów internetowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 23:59, Odin123 napisał:

Można dostać dodatki do Me3 poza Orginem? Na zasadzie kupienia klucza, czy coś, bo nie
chce mi siezakładać konta na PAYPAl, i nie za bardzo ogarniam to kupowanie z Orgin bezpośrednio.

Nie ma czegoś takiego jak osobne klucze od dodatków. Kupione od razu zostają podpięte pod grę. Co do zdobycia punktów, to Darkstar już napisał. Można te pudełka z punktami Bioware znaleźć jeszcze w różnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś, czy jest sposób, żeby mieć własną muzykę w radiach, np. w kabinie, czy w Domu Sheparda? wiecie coś takiego, żeby ułożyć własną listę, i czuć się bardziej"jak u siebie" , wiem, że można było zrobić coś takiego z radiostacjami w którymś GTA, tylko nie pamiętam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Impreza jest tylko jednorazowa. Liczy się jak normalne zadanie. Z tym, że najlepiej ją wykonać po misji na Horyzoncie żeby mieć tam wszystkie postacie.

Odnośnie muzyki, to raczej nie jest to wykonalne. Jedyny znany przypadek to Happy Ending mod, ale tam podmienili tylko muzykę na końcu gry. Generalnie ta gra nie jest zbytnio modowalna, więc raczej muzyki do kabiny się nie doda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2014 o 18:57, Arcling napisał:



Dzięki, trochę szkoda z tą imprezą. Fajniej by było jakby była możliwość wielokrotnego chlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 10:14, zerohunter napisał:

Tak ogólnie jak ktoś niższy rangą od kapitana, czyli komandor mógł sobie latać własnym
statkiem? :D

Na początku serii wyjaśniono. Jest widmem, a widmo potrzebowało statku. Tyle że w takim wypadku Anderson nadal powinien być kapitanem, który przyjmował by rozkazy od Sheparda odnośnie celów.

W sumie faktycznie przez całą serię nieco mnie to kłuło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 13:37, Odin123 napisał:

Nie wiecie, czy w Genezie można wybierać też to z kim Shepard romansował/ała?


Można, przy czym w Genesis 2 jest to dziwnie skonstruowane, bo decydujesz, czy być wiernym kochance z ME1, a jak nie, to i tak masz do wyboru tylko kilka opcji (Miranda i Jacob są dostępni tylko, jak wybierze się coś innego, nie wiem co, a Thane i Jack w ogóle nie są dostępni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować