Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2014 o 13:43, NeroNarmeril napisał:

Można, przy czym w Genesis 2 jest to dziwnie skonstruowane, bo decydujesz, czy być wiernym
kochance z ME1, a jak nie, to i tak masz do wyboru tylko kilka opcji (Miranda i Jacob
są dostępni tylko, jak wybierze się coś innego, nie wiem co, a Thane i Jack w ogóle nie
są dostępni).


Dzięki, w takim razie lepiej sobie przejdę dwójkę po raz 17 i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakieś fabularne połącznie między ME2 i ME3 oprócz Przybycia? Ukończyłem je ale i tak się trochę czuje jakby wrzucony w środek fabuły.

Edit: Ten nowy pasek paragona/renegade, jak się ma do wyborów, wypełnię go np. max niebieskim i się czerwony nie zmieści? Jak się ma w stosunku do poprzednich części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 22:34, zerohunter napisał:

Jest jeszcze jakieś fabularne połącznie między ME2 i ME3 oprócz Przybycia? Ukończyłem
je ale i tak się trochę czuje jakby wrzucony w środek fabuły.


Z gier nie, z książek i komiksów już tak (durne posunięcie wg mnie, ale nie ja o tym decyduję...)

Jak chcesz wiedzieć skąd Shep zna Jamesa - komiks Conviction.
Jak chcesz wiedzieć, czemu Anderson

Spoiler

nie jest radnym

- książka Retribution.
Jak chcesz wiedzieć, skąd Liara
Spoiler

wzięła się na Marsie

- komiks Homeworlds 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 16:07, zerohunter napisał:

A da się dowiedzieć gdzieś co się stało z 12 członkami mojej załogi? Bo niby sobie przeżyli,
a ani słuchu o nich.

Załogę z ME2 spotkasz w różnych momentach gry, ale jedynie Tali i Garrus przyłączają się do zespołu. Reszta jest tylko "na chwilę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie też, że przedtem miałem armory z dlc, a teraz mogę je sobie co najwyżej kupić, i jeszcze to 35k gotówki na początek, to zniewaga:D

Jaki karabin szturmowy będzie zbliżony celnością do Windykatora, ale strzelający ogniem ciągłym? Mściciel ma za mała celność, a ten jego następca wali seriami i trochę gorzej jest od Windykatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komukolwiek udało się na mapie gotowości mieć inny widok niż czerwony "brak połączenia"?
Wydawało mi się, że logiczne jest, iż odzyska się połączenie z choćby jakimś fragmentem galaktyki, ale skończyłem grę i do końca nic się nie zmieniło. A może jednak komuś udało się coś na tej mapie zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 16:07, zerohunter napisał:

A da się dowiedzieć gdzieś co się stało z 12 członkami mojej załogi? Bo niby sobie przeżyli,
a ani słuchu o nich.

Dodatkowo DLC Cytadela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa gotowości łączy się z siecią i jedynym sposobem zwiększenia gotowości (procentowego mnożnika) jest granie w multiplayer.
W innym wypadku wynosi zawsze 50%.

A brak połączenia oznacza tutaj... brak połączenia z Internetem i brak przez to możliwości pobrania danych z konta EA, bo tam jest to zapisywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 19:36, Henrar napisał:

A brak połączenia oznacza tutaj... brak połączenia z Internetem i brak przez to możliwości
pobrania danych z konta EA, bo tam jest to zapisywane.

A, w takim razie wszystko jest ok. Nie cierpię gier singlowych w połączeniu z internetem, a żeby wykosić ten instalacyjny crap od EA (origin) zablokowałem go na zaporze tuż po instalacji.
No, ale skoro i tak wyciągnąłem maksimum z gry mimo tego (wszystko odblokowane poza multi), to mi to trochę zwisa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 21:28, Henrar napisał:

Ciesz się, że grasz z patchami. W oryginale było troszkę gorzej z osiągnięciem najlepszego
zakończenia :P

Aczkolwiek wtedy poza sceną oddechu w zakończeniu ze zniszczeniem nic się nie zmieniało (wszystko inne dało się już osiągnąć bez multi). No i zawsze dało się też te assety dowolnie zmodyfikować w edytorze sejwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 21:28, Henrar napisał:

Ciesz się, że grasz z patchami. W oryginale było troszkę gorzej z osiągnięciem najlepszego zakończenia :P

No pamiętam i zdaję sobie sprawę. Dlatego grę przechodziłem dopiero teraz kiedy gra została ostatecznie poprawiona i mogłem wycisnąć z singla wszystko co możliwe. Na dodatek zarzekałem się, że po myku z wersją kinową nie kupię ME3 od EA i słowa sobie dotrzymałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się je zrobić tylko przed opuszczeniem Omegi. Trzeba znaleźć je w trakcie misji, bo później już nie można do tych miejsc się cofnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 18:09, zerohunter napisał:

EDI, Traynor, Cortez - Normandia to latająca Sodoma i Gomora xD

Nie przypominam sobie żeby po Sodomie i Gomorze biegały seksi roboty XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować