Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2012 o 19:04, Azazell napisał:

Bardzo ciekawy wątek w grze Gethy vs Quarianie.

Wybrałem Gethów

Spoiler

i przez to Tari zabiła się. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale mysle
ze Gethy pomogą. A wy jak postapiliscie? jak byłem w wirtualnym świecie Gethów pokazali,
ze to jedank Quarianie nie bylo tacy dobrzy jak wczesniej mówiono. Lekceważyli gethów
i zabijali (tak pokazywano w spomnieniach) i rpzez to wbyrałem ich. To teraz koniec ze
współpracą z Qurianami?



Spoiler

Jakby Tali nie była moją LI, to za ten numer chętnie bym quarian posłał na śmierć. A że była LI, a gethy lubię, to pojednałem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 19:45, NeroNarmeril napisał:

Spoiler

Jakby Tali nie była moją LI, to za ten numer chętnie bym quarian posłał na śmierć.
A że była LI, a gethy lubię, to pojednałem ich.



Dobrze że w rzeczywistosci nie musisz wybierać pomiędzy tymi dwoma wyborami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pogodziłem wszystkie możliwe rasy. Żeby wygrać wojnę na tak dużą skalę, trzeb być zjednoczonym a nie podzielonym :) Choć fajnie, że są i czarne scenariusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 21:49, lord0 napisał:

na jakim lvl ukończyliście grę ?


55.

Zostawiłem sobie nieco na drugie przejście. Łatwo level leci... po wczytaniu postaci z dwójki miałem chyba 30 któryś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 21:55, Azazell napisał:

Fajową kurtkę ma Shepard -->


Co do kurtki... W EK pierwszej części dołączyli koszulkę N7 w wersji fizycznej, teraz mamy bluzę N7 w wersji cyfrowej. Dobry postęp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 21:49, lord0 napisał:

na jakim lvl ukończyliście grę ?


Max jaki można wyciągnąć z kampanii razem z importem z ME2 to 55. Też taki mam :) Więcej się chyba nie da.

@Azazell niezła. Choć w wersji kobiecej to jest to bluza z kapturem i wygląda brzydko :) Tutaj BioWare się nie postarało i przecież mogli też dać wersji kobiecej Sheparda taką kurtkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2012 o 22:21, vegost napisał:

@Azazell niezła. Choć w wersji kobiecej to jest to bluza z kapturem i wygląda
brzydko :) Tutaj BioWare się nie postarało i przecież mogli też dać wersji kobiecej Sheparda
taką kurtkę :)

Błąd! :) Bluze ma i Shep i FemShep. Jest dodawana do EK cyfrowej lub "materialnej" A odpowiednikiem tej skóry Shepa dla FemShep jest sukienka z skóry czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 22:25, Noma napisał:

Błąd! :) Bluze ma i Shep i FemShep. Jest dodawana do EK cyfrowej lub "materialnej" A
odpowiednikiem tej skóry Shepa dla FemShep jest sukienka z skóry czarna.


Ale ta kiecka wygląda identycznie jak ta z ME2 przy misji z Kasumi Goto. Myślałem, że mi się importowała z ME2. Ale jajca. Myślałem, że ona dostała tylko bluzę z kapturem. Dzięki za info ;p

@Sipso2008 tak, ale ciężko go wbić. Normalnie każdy kończy z 55 pod koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy EK ME1 nieopracowywało CD Projekt? ;) Jak tak to wszystko wiadome. Sam się zresztą zastanawiałem po co mi ta bluza w wersji cyfrowe i jak kijowy to dodatek (zresztą jak ten mechaniczny pies).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 00:16, KamyK_84 napisał:

Czy EK ME1 nieopracowywało CD Projekt? ;) Jak tak to wszystko wiadome. Sam się zresztą
zastanawiałem po co mi ta bluza w wersji cyfrowe i jak kijowy to dodatek (zresztą jak
ten mechaniczny pies).


EK ME1 na PC wydawało CDP to fakt, ale chodziło mi o to do czego to wszystko zmierza. http://lol.gram.pl/upl/2012/02/patrzac-na-rozwoj-ek-31445fe73dc182419f2d4025bc581ea0-zoom.jpg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram z reguły w multi. Tutaj zacząłem. Jestem dopiero po 3 grze. Pierwsze miałem okazję grać z gościami, co mieli po kilkanaście leweli. Zaliczałem tylko asysty. Ogólnie cały czas ginąłem. Dzisiaj zagrałem z ludźmi, którzy mieli postacie na moim poziomie. I od razu było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się osiągnąć siłę wojskową na poziomie 7248 pkt. oraz bodajże 58 lvl. Myślę, że gdyby nie trzy wybory oraz dwa "zaginione" questy to dobiłbym do 7300. Ale to i tak za mało by mieć "najlepsze" zakończenie - dlatego zastanawiam się, czy na ilość pkt. nie mają wpływu jakieś wybory z ME2.
A co do samego zakończenia, to moim zdaniem była tandetna muzyczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować