Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Mam jeszcze jedno pytanko. Co trzeba zrobić żeby się móc rzezi nauczyć? Bo skopałem Vegę potem się z nim napiłem i nie mogę tego kupić u Chakwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 22:21, vegost napisał:

> na jakim lvl ukończyliście grę ?

Max jaki można wyciągnąć z kampanii razem z importem z ME2 to 55. Też taki mam :) Więcej
się chyba nie da.

jednak 60 lvl jes maksymalne, zobacz ośiągnięcie "sztytowa forma" :) ja grę ukończyłem z 56lvl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Normalnie w singlu jest to niemożliwe. Max jaki można wyciągnąć ze wszystkich questów pobocznych i kampanii to coś koło 3600 pkt. Resztę trzeba dymać na multiplayerze. I za to BioWare miał u mnie duży minus. Bo nie pomyśleli, że są fani, który nie grają w multiplayera bo nawet nigdy go nie było w Mass Effect. Tutaj wtopa jak cholera. Przede wszystkim ME3 ma mnóstwo bugów. Nie aktualizuje się dziennik po wykonaniu questa. Questy się samoczynnie kończą po przejściu misji Priorytetowej nie dając nam możliwości ich ukończenia. Żal. Przed chwilą straciłem takim głupim sposobem ponad 5 questów pobocznych. Żałosne to jest BioWare. Nigdy tak nie było. Widać, że gra pisana na kolanie for money :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 02:46, vegost napisał:

Przed chwilą straciłem takim głupim sposobem ponad 5 questów pobocznych. Żałosne to jest
BioWare. Nigdy tak nie było. Widać, że gra pisana na kolanie for money :)

Było, było. W pierwszym Dragon Age w podobny sposób nie ukończyłem kilku zadań pobocznych, częściowo przez bugi i poprzez właśnie posunięcie fabuły naprzód (w rezultacie kończące chain był zablokowane). Co skopali w quest logu to właśnie fakt, że nie ma informacji o postępach jak to było w dwójce, gdzie była rozwijana lista.

War Assets i tak praktycznie nic nie zmieniają, bo żeby mieć zły rezultat odbijający się w zniszczeniach na Ziemi to trzeba się naprawdę "postarać". Zapewne przyszłe dlc dodadzą kolejne war assets do singla. Całe to działanie po to aby wymusić granie w multi. Nawet gra na iOS, Infiltrator, dodaje do ME3 trochę war assets.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 02:55, Arcling napisał:

Było, było. W pierwszym Dragon Age.


Chodziło mi tylko o sagę Mass Effect a jak dobrze pamiętam to zawsze dziennik działał normalnie i misję poboczne można było ukończyć bez problemów. Teraz to jest beznadziejne. Trzeba wszystkiego pilnować jak koguta w majtkach.

Dnia 23.03.2012 o 02:55, Arcling napisał:

War Assets i tak praktycznie nic nie zmieniają, bo żeby mieć zły rezultat odbijający
się w zniszczeniach na Ziemi to trzeba się naprawdę "postarać". Zapewne przyszłe dlc
dodadzą kolejne war assets do singla. Całe to działanie po to aby wymusić granie w multi.
Nawet gra na iOS, Infiltrator, dodaje do ME3 trochę war assets.


Owszem, misje poboczne nie dają dużo. Ale bardziej denerwuje mnie stracony exp. Niby też dużo nie dają, ale czasami mogą podbić mi lvl. A pkt do skilli są potrzebne :P Nie mam niestety nic od apple. A jeszcze mnie tak nie pogięło, żeby wydać 1600 zł tylko po to, żeby podbić sobie % sił wymiernych XD. Od tego jest singiel a nie multi. Wtopa jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co dokładnie z tym multikiem? Bo ja staram się utrzymywać tam gotowość galaktyczną na 100%. Ale punkty mi nie dochodzą.
Coś słyszałem o jakichś awansach po osiągnięciu 20lvl''a i potem on się resetuje gdy wyślemy daną klasę, ale nie wiem dokładnie o co chodzi. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Wystarczy zapełnić zielony pasek na full. Nie zrobiłem tylko jednej misji pobocznej i uzyskałem taki wynik jak na zrzutach ekranu. W multi jeszcze nie grałem

20120323093437

20120323093440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem gotowość galaktyczną na 100% i siłę zbrojną ponad 6000,

Spoiler

a Shepard nie przeżył

.
Spoiler

Tym razem wybrałem drogę na prawo, czyli zniszczenie tego generatora.


Spoiler

Czy powinienem wybrać inną ścieżkę czy muszę z Normandii rozpocząć od nowa misję ataku na bazę Cerberusa?(Przed zagraniem w mutli wybrałem lewą ścieżkę.


A może to za mała armia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale kręcisz. Bez ingerencji z zewnątrz nie można tyle pkt uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 09:51, kesik93 napisał:

Niestety ale kręcisz. Bez ingerencji z zewnątrz nie można tyle pkt uzyskać.

Widzę, że wiesz lepiej niż ja sam... Dodam jeszcze, ze grałem postacią zaimportowaną z drugiej części, gdzie uzyskałem prawie maksymalną ilość punktów paragona plus wszyscy przeżyli ostatnią misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 10:33, thx11 napisał:

Widzę, że wiesz lepiej niż ja sam... Dodam jeszcze, ze grałem postacią zaimportowaną
z drugiej części, gdzie uzyskałem prawie maksymalną ilość punktów paragona plus wszyscy
przeżyli ostatnią misję.


Nawet na idealnym zapisie nie da się zebrać więcej niż około 7300 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 09:44, Eff3ctiv3 napisał:

Miałem gotowość galaktyczną na 100% i siłę zbrojną ponad 6000,

Spoiler

a Shepard nie przeżył

.
Spoiler

Tym razem wybrałem drogę na prawo, czyli zniszczenie tego generatora.


Spoiler

Czy powinienem wybrać inną ścieżkę czy muszę z Normandii rozpocząć od nowa misję ataku
na bazę Cerberusa?(Przed zagraniem w mutli wybrałem lewą ścieżkę.


A może to za mała armia?


Spoiler

Wystarczy, że będziesz miał 5000 wymiernej siły zbrojnej i wybierzesz opcję zniszczenia żniwiarzy (czerwona platforma) i to wszystko. To są jedyne warunki, żeby Shepard przeżył.



@thx11 tez importowałem postać najpierw z M1 potem z M2. Nie był to idealny save, ale prawie idealny. Kończąc grę miałem za każdym razem max 3500 - 3600 pkt wymiernej siły zbrojnej. Może można to podwyższyć przez różnorakie decyzję. Ale na surowo nie da się więcej uzyskać z gry. Bez multipayera nie ma mowy i nawet nie wspomnę o gotowości galaktycznej. Jeśli grasz jako skrajny idealista to ten wynik jest prawidłowy, bo niektóre decyzję wymagają pójścia w stronę egoizmu. Są takie wybory w M3, ale nie chciałem sobie popsuć moje wskaźnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś generator save''ów? Moje z jedynki i dwójki przepadły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 16:19, Ecko09 napisał:

Jest jakiś generator save''ów? Moje z jedynki i dwójki przepadły ;/

http://www.masseffect2saves.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszedłem tylko jednej zabugowanej misji z hanarskim dyplomatą, a oprócz tego cały czas pompomowałem w punkty idealisty. Mimo to, nie udało mi się zebrać tyle, by przekonać naszego przedostatniego przeciwnika do zmiany stanowiska. To przez to, że na początku ME1 wybrałem pochodzenie - kolonię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 17:03, Jave napisał:

Nie przeszedłem tylko jednej zabugowanej misji z hanarskim dyplomatą, a oprócz tego cały
czas pompomowałem w punkty idealisty. Mimo to, nie udało mi się zebrać tyle, by przekonać
naszego przedostatniego przeciwnika do zmiany stanowiska. To przez to, że na początku
ME1 wybrałem pochodzenie - kolonię?


Jeśli chodzi ci o człowieka iluzję to musisz z nim rozmawiać pod jednym kątem czyli albo idealista albo renegat od samego początku. I musisz mieć bardzo wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - wypromowałem żołnierza na 20 lvl. Co mi to konkretnie daje w singlu? Ponieważ nic u mnie się nie pojawiło, nie ma żadnej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 18:44, darth_16 napisał:

Mam pytanie - wypromowałem żołnierza na 20 lvl. Co mi to konkretnie daje w singlu? Ponieważ
nic u mnie się nie pojawiło, nie ma żadnej informacji na ten temat.

Możesz wyzerować level, wtedy pojawi Ci się jako zasób war assets ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować