Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Spoiler

Przekaźnik Masy Alfa, który miał dać Żniwiarzom szybki dostęp do innych przekaźników i innych układów. Znajdował się on w systemie Bahak. Shepard uderzył w niego asteroidą i doprowadził do zniszczenia systemu i śmierci iluś tam tysięcy Batarian. Został za to zwolniony ze służby i uziemiony. Tak łagodny wyrok otrzymał za wcześniejsze zasługi. Jeżeli wcześniej wybrałeś Andersona na Radnego to będziesz miał w leksykonie dlaczego zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 23:36, kesik93 napisał:

>Ty nie wyjdziesz poza 3600pkt

Owszem. Bo nie da się zebrać więcej bez ingerencji w save.


Ja potwierdzam wersję kolegów. Import save z 2 i wszystkie misje zrobione w 3 i jest prawie 4600. Ogólnej coś w granicach 7000 już nie pamiętam dokładnie. I nie mam postaci z multi jako "zasób wojenny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 00:14, Mrozinnio napisał:

Ja potwierdzam wersję kolegów. Import save z 2 i wszystkie misje zrobione w 3 i jest
prawie 4600. Ogólnej coś w granicach 7000 już nie pamiętam dokładnie. I nie mam
postaci z multi jako "zasób wojenny"


Już o tym pisałem, że jeśli ktoś sobie zrobił idealnego save`a to może rzeczywiście tak jest. Ale tutaj chodzi o surową grę w ME3. Zwyczajny save ze standardowymi wyborami + misję poboczne. Norma to jest 3600 i nie można osiągnąć więcej z samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 01:00, Bezi_113 napisał:

Spoiler

A co z moim oddziałem z drugiej części gry?
Dowiem się tego podczas gry, czy nieukończony dodatek za mnie zdecydował?



Spoiler

Z jakim oddziałem ? Arrival nie wpływa na fabułę ME2 i ME3. To taki mały pomost, żeby lepiej zrozumieć początek ME3. Wszyscy żyją i mają się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Albo ja jestem głupi albo Ty coś pomieszałeś, moja wymierna siła to 5292. A jestem świeżo po zjednoczeniu Quarian i Geth''ów. Tak więc jeszcze troszkę zostało. I teraz czy Tobie chodziło że nie można wyjść poza granicę 3600pkt jeśli się gra bez importowanego save''a z poprzednich części + bez multi. Czy coś pomieszałeś ?
Zamieszczam screen z gry. [ mam nadzieję że forum nie nawali i będzie działać.]
Nie denerwuj się, po prostu jestem ciekaw o co tyle krzyczysz.

20120324010802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem walkę flot i myślałem, że się załamię. Mogli się jakiegoś wojskowego zapytać.

Spoiler

Może to i ładnie i prosto się animowało, ale taki szyk skończyłby się wyłączeniem co najmniej połowy sił z pierwszej salwy. No i to wejście do układu. Jakim cudem tyle flot weszło na raz? Bez jakiejkolwiek anihilacji po tym jak się statki zmaterializowały w tym samym miejscu? No chyba, że mają sieć bojową i super komputery :) Tyle, że wtedy by zmiażdżyli żniwiarzy precyzyjnymi uderzeniami a nie strzelaniem na oślep i walką na zbliżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeśli Ashley dowiedziała się, że Shepard jest z Mirandą od ME2 czy to wpływa na ich relację później, że np są inne dialogi, zachowanie i sceny miłosne czy zostaje tak samo ? Bo dowiedziała się w szpitalu zaraz po powrocie z Marsa.. Męczy mnie ta myśl bo jestem po pierwszym filmiku z Ashley przy ścianie pamięci i nie wiem czy może mógłby być inny filmik ? Bo np jak grałem Shepem(kobietą) to Kajdan zaprosił mnie do kawiarni i tam wyznał miłość :P Ashley tego nie robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 01:10, Noma napisał:

Albo ja jestem głupi albo Ty coś pomieszałeś, moja wymierna siła to 5292. A jestem świeżo
po zjednoczeniu Quarian i Geth''ów. Tak więc jeszcze troszkę zostało. I teraz czy Tobie
chodziło że nie można wyjść poza granicę 3600pkt jeśli się gra bez importowanego save''a
z poprzednich części + bez multi. Czy coś pomieszałeś ?
Zamieszczam screen z gry. [ mam nadzieję że forum nie nawali i będzie działać.]
Nie denerwuj się, po prostu jestem ciekaw o co tyle krzyczysz.


Chodzi o to, że nawet importując save''a nie da się nabić tyle punktów. Ja przechodzę teraz 3 raz, grając w NG+ gdzie bazę stanowi importowany save gdzie mam na nim zrobione wszystkie questy poboczne i wszystkie DLC zarówno w jedynce jak i w dwójce. Wszystkie decyzje idealistyczne. Teraz w trójcę robię wszystko. Każdy mały quest + skanowanie każdego układu. Jestem jedną misję główną po wątku Quarian i Gethów i moja wymierna siła zbrojna wynosi jakieś 3200 pkt. Więc nie mów mi, że możliwe jest w samym singlu zdobycie tylu pkt, żeby bez grania w multi wystarczyło na Perfect Ending bo to jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, jak można zdobyć 5000 EMS (czyli tej wymiernej siły zbrojnej), skoro wszystkie War Assets w grze to jakieś 7600 - a trzeba pamiętać, że trzeba to pomnożyć przez 0.5 jak ktoś nie gra w multiplayera...

Więc nie wiem, jak możecie mieć tego więcej - albo jednak graliście w multi, albo bawiliście się w save editora, albo mieliście buga (który wam naliczył wybory kilkaktrotnie, np. uratowaliście Radę i ją zabiliście w jednym), albo graliście w appki na iOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja w multi zagrałem dosłownie 2-3 rundki. To jest niemożliwe żeby dało mi aż 2000~ punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 09:35, Noma napisał:

Ale ja w multi zagrałem dosłownie 2-3 rundki. To jest niemożliwe żeby dało mi aż 2000~
punktów.

3 rundki w multi (ukończone w pełni) dają Ci prawie 1500 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 09:33, Henrar napisał:

Ciekaw jestem, jak można zdobyć 5000 EMS (czyli tej wymiernej siły zbrojnej), skoro wszystkie
War Assets w grze to jakieś 7600 - a trzeba pamiętać, że trzeba to pomnożyć przez 0.5
jak ktoś nie gra w multiplayera...

Podejrzewam że właśnie trzeba grać w multi i basta. Btw, ja nawet nie zacząłem kampanii, tylko gram ciągle w multi, tak mi się spodobał. W międzyczasie robię kolejnego sejwa z dwójki, z różnymi decyzjami. Generalnie pewnie dopiero w następnym tygodniu zacznę singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 09:41, Darkstar181 napisał:

Podejrzewam że właśnie trzeba grać w multi i basta. Btw, ja nawet nie zacząłem kampanii,
tylko gram ciągle w multi, tak mi się spodobał.

Co więcej nie można podejść do gry tak, że najpierw multi a potem single, bo podobno gra od wyniku odejmuje 1% dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2012 o 09:40, Henrar napisał:

3 rundki w multi (ukończone w pełni) dają Ci prawie 1500 pkt.

Aha.. dobra czyli mój błąd, dzięki za uświadomienie. :)
Nie spodziewałem się że aż tyle. W takim razie flame wszystkich graczy na to że trzeba grać multi aby mieć te 4000pkt+ jest jak dla mnie bezsensowny. Bo to zajmie mniej niż godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 09:53, logray napisał:

Co więcej nie można podejść do gry tak, że najpierw multi a potem single, bo podobno
gra od wyniku odejmuje 1% dziennie.

Nie podobno, tylko na pewno. Nie odejmuje tylko wtedy, gdy masz odłączonego PCta lub konsolę od Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 09:53, logray napisał:

Co więcej nie można podejść do gry tak, że najpierw multi a potem single, bo podobno
gra od wyniku odejmuje 1% dziennie.

Na bank, a nie podobno. Poza tym można spokojnie rozwinięte postacie z multi "sprzedać" za war assets. Ale ten jeden procent to nie tragedia, w zasadzie za jedną rundkę od razu dostajesz od 3% do 5 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Informacje o tym Proteańskim towarzyszu otrzymam w jakimś momencie gry czy od razu po wgraniu DLC tak jak w ME2 powinno się pojawić info? Jestem po misji na tym Maelun czy jak tam się nazywa ten księżyc Palevanu. Powiedzcie tylko czy mam cierpliwie czekać na jakieś info czy może jakiś bug mnie dosięgnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować