Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

To co, tylko ja pozostałem wierny Jacqouline? Podoba mi sie jej charakter jeszcze bardziej w trójce, chociaż Liara jest równie atrakcyjna pod względem charakteru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie sceny miłosnej w ME3, a raczej czy zaprzepaściłem czy jeszce mam szansę.

Spoiler

Specjalistka Taylor się ''wpieprzyla'' mi do kajuty, zaczelismy w jakies szachy grac i podala suchara o kroganinie i czlowieku, ze jaka ejst roznica blabla, na to odpowiedzialem ''a ten drugi chce jak najszybciej skonczyc w lozku'', na co sie spojrzala i powiedziala ze nie jestem w jej typie. Czy to byla jedyna szansa na tenteges, czy jeszce mam szanse? :D Bo aktualnie jestem na raz w zwiazku z Liarą i Mirandą, tylko ta druga jest niedostepna ciągle i nie wiem czy jeszcze zalatwie swoje potrzeby :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 16:35, Bezi_113 napisał:

Po pierwsze to Ashley nie była pijana, tylko miała kaca :P
Po drugie to swojego rodzaju porażką jest "przerywnik filmowy" romansu z Mirandą...
Przynajmniej nadrabiają dialogami, bo te faktycznie były sympatyczne i wzruszające.


Romanse z ME2 i ME3 nie mają startu do tego z ME1. To wszystko zrobiło się tak liniowe, że aż boli :( Ale nie dziwię się bo ME3 ma dużo akcji, ale nie jest już tak epickie jak ME2. Najgorsza część gry zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 16:44, Jave napisał:

Nie powiedziałbym. Z Liarą też mi się ciężko gadało. Jakoś tak mało i w ogóle.

nie miałem może wielu scen z Liarą, ale wszystkie były fenomenalne.

Spoiler

wypisane imienia Sheparda w gwiazdach, ostatnie pożegnanie, siedzę i prawie ryczę przed monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 19:36, lord0 napisał:

w tej części Liara to chyba najlepsza postać kobieca, pewnie dlatego że Mirandy jest
mało :P


nie chyba, a zdecydowanie. cholernie podobała mi się jej przemiana z głupiutkiej trzpiotki w "jedynce" do tej poważnej i bardzo smutnej kobiety w "trójce".
i do fanów Mirandy nie należę, zdzierżyć nie mogę tych ciągłych rozmów z jej tyłkiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie mogłem zrozumieć, dlaczego ktoś dał jej twarz kartofla, a zaraz potem napisał dialog o tym, że "nawet jej wygląd został zaprojektowany tak, by dawał jej przewagę".

Chyba u Króla Kartofli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:12, mati285 napisał:

Przypuszczam, że pani Ivonne Strahovski poczułaby się twoim komentarzem mocno urażona...

Ivonne jest ładna, ale muszę się zgodzić że z wyglądem Mirandy... jest coś nie tak. To tylko moja opinia, ale te wystające kości szczęki, i przyduże usta zwyczajnie mi nie pasują. Miranda ma taką... kanciasto-kwadratową twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu twórcy Mass Effect nie dysponują tak zaawansowaną techniką odwzorowania twarzy jak konkurencja (Heavy Rain, L.A. Noire), ale przesadzacie: nie jest z tą Mirandą tak źle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:21, Hubi_Koshi napisał:

Ivonne jest ładna, ale muszę się zgodzić że z wyglądem Mirandy... jest coś nie tak. To
tylko moja opinia, ale te wystające kości szczęki, i przyduże usta zwyczajnie mi nie
pasują. Miranda ma taką... kanciasto-kwadratową twarz.


Też mi się wydawało, że głowa mirandy zwyczajnie nie pasuje do ciała :) Jest jakaś dziwna.. nie kształtna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:27, mati285 napisał:

Heavy Rain

HR to taki drażliwy temat... gra, która miała stać mimiką twarzy, może stać za przykład, jak zrobić grę, która stoi mimiką twarzy, a która nie ma mimiki twarzy. A jak już ma, to mimika ta przypomina animacje kołka drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:30, vegost napisał:

Też mi się wydawało, że głowa mirandy zwyczajnie nie pasuje do ciała :) Jest jakaś dziwna..
nie kształtna ..

Przód faktycznie ciut nie tak, pewnie zainwestowała wszystkie punkty charyzmy/wyglądu w wdzięki tylnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 23:14, Robertcik1 napisał:

i na dodatek do penisa nie jest rasistą z irytującą twarzą i głosem, przepraszam, ale
nie cierpię Ash od pierwszego przejścia "jedynki" dosłownie od jej pierwszego pojawienia
się na ekranie.


To trzeba było ją uśmiercić na Virmirze, jak ja.

Kaidan też jest denerwujący, z tymi swoimi życiowymi problemami i nieufnością do Sheparda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować