Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2012 o 20:06, Jedimax napisał:

Jestem ciekaw jednej rzeczy:

Spoiler

Czy można pogodzić quarian i gethy? Bo dziś wybrałem, żeby "ta" jednostka wgrała kod
żniwiarzy gethom, ale ta akcja doprowadziła na uśmiercenia quarian i co gorsza Tali ;/
Da się coś z tym zrobić?



Da sie . Jak to kiedys tu pieknie napisal

Jak pogodzić ze sobą Quarian i Gethy?
By pojednać ze sobą Gethy i Quarian trzeba spełnić szereg wymagań (zadania wykonane w ME2 oraz ME3):
-Przeprogramowanie Heretyków (0 pkt)[ME2]
-Zniszczenie Heretyków (+2 pkt)[ME2]
-Tali NIE została wygnana (+2 pkt)[ME2]
-Tali została wygnana/Nie zrobiono Misji Lojalnościowej (0 pkt)ME[2]
-Konflikt Legion/Tali rozwiązany przy opcji Idealista/Renegat (+1 pkt)[ME2]
-N7 Mission: Ocalenie Admirala na Rannoch (+1 pkt)[ME3]
-N7 Mission: Zniszczenie Gethów na Rannoch (+1 pkt)[ME3]
-Zakończona misja Legiona w ME3
Do pokoju pomiędzy Gethami a Quarinami trzeba zdobyć minimum 5 punktów z 7 oraz posiadać odpowiedni duży poziom idealisty bądź renegata by wybrać odpowiednią opcję dialogową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 20:32, marekl1975 napisał:

> Powinieneś strzelać do zombiaków.

Tyle, że ich tam nie widać. Puste pole. Przyjdą później?


Powinni latać jak tylko wejdziesz do tej armatki. Spróbuj wczytać poprzedniego sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gethy przeciez są juz ale fajnie darmowo, wreszcie 2 nowe mapy i nowy przeciwnik.
Ciesze sie że próbujją coś zmienić w multi, zabawa znowu na lepsze i długie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, kończymy dyskusję. Przygotowuję się do przedterminu z anatomii, tak więc jestem kompletnie wypruty i ten stan będzie się przez następny miesiąc tylko pogłębiał. Wrócimy do tego jakoś na wakacje, ok? Jak już będę rozumiał, co się do mnie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, przy drugim przejściu gry zauważam coraz więcej błędów. Ostatnio - misja na Tuchance:

Spoiler

Zaraz przed mostem, na którym pierwszy raz widzimy Karlos, atakuje nas chmara zombie i dwa czy trzy osobniki raknii, te strzelające i wypluwające mniejsze zwierzątka. W pewnym momencie musiałem się wycofać kilkanaście metrów do tyłu, tam, gdzie atakował nas brutal. W każdym bądź razie, straciłem most i oponentów z pola widzenia. Zaraz po załadowaniu tarcz wracam i co widzę? Przeciwnicy zniknęli. Wszyscy. To nie koniec: gdy tylko podszedłem do mostu, cudownie zmaterializowały się raknii. Zaraz przed moim nosem :)



Co do niusa o nowych mapach:
To, że mapy będą darmowe, jest więcej niż oczywiste. To jedyny sposób, by powstrzymać ludzi przed sprzedażą gry i konta na originie do czasu, aż nie wyjdą nowe dlc.

Ciekaw jestem, kiedy zmienią multi. Teraz już wymaga naprawdę mnóstwo czasu (mimo krótkich partii), by odblokować postacie i zdobyć broń. Nowi gracze za kilka miesięcy nie będą mieli czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista zmian w nadchodzącym patchu (9 kwietnia PC, 10 kwietnia X360 i PS3)

Fixed issues when in some cases Shepard’s customized facial features from ME1/ME2 may not be properly imported to ME3
Fixed an issue when quickly and repeatedly selecting to Resume a Save could result in Player Level reset and a potential locking of powers.
Fixed an issue when selecting Multiplayer in the Main Menu while under a poor network connection could result in an unresponsive state.
Fixed a potential crash while accessing an in-game terminal from Eden Prime level.
Fixed an issue when attempting to login while Server is down. It would display a Server Down message and accepting the Server Shutdown message would shut down the game.
Fixed a potential memory crash while loading a Quick Save of a custom FemShep.
Fixed an issue when restarting missions and acquiring an above max amount of weapon mods results in displayed debug text on-screen.
Fixed an issue when an unresponsive game state could occur during transition after the Conduit level.
Fixed an issue when DLC game saves can be accessed from an account without DLC if another account on the same computer has access to the related DLC. (PC Only)
Fixed an issue when saves from different accounts on the same computer may become locked if one account has access to DLC which the other account does not. (PC Only)
Fixed an issue when potentially the game could enter unresponsive state when transitioning from the Holding Docks area to the Normandy Docks area of the Citadel. (PS3 Only)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeden z epickich momentów w samej grze pod koniec :P Oddział młot rusza na kanał. Po prawej "Zwiastun" Pan wszystkich Żniwiarzy. Na Wprost kanał i Shepard ;p

Mówcie co chcecie, ale to było boskie tak samo jak atak wszystkich flot. Jest dreszczyk.

20120407021403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ci to w ogóle wpadło do głowy? W batarianina będziemy mogli się tylko wcielić, żadnej walki z nimi. W trailerze nic nie ma o nowych przeciwnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 20:43, NeroNarmeril napisał:

Powinni latać jak tylko wejdziesz do tej armatki. Spróbuj wczytać poprzedniego sejwa.


Chyba miałem jakiegos buga. Gdy po raz drugi wczytałem grę to wszystko zaczęło działać jak należy. Druga sprawa to skanowanie planet. Zaczynam na mapie galaktyki przeszukiwać układy i planety. Czemu nie mogę skanowac poszczególnych planet i księżyców w poszukiwaniu zasobów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Druga sprawa to skanowanie planet. Zaczynam na mapie galaktyki przeszukiwać

Dnia 07.04.2012 o 18:43, marekl1975 napisał:

układy i planety. Czemu nie mogę skanowac poszczególnych planet i księżyców w poszukiwaniu
zasobów?


Niektórych planet nie przeskanujesz. Najpierw musisz na mapie układu odpalić PPM, a jak EDI ci powie, że coś znalazła, to możesz podlecieć do zaznaczonej planety i wtedy przeskanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 18:47, Ostrowiak napisał:

Od kiedy Zwiastun jakkolwiek różni się od innych Żniwiarzy i czy nad którymkolwiek panuje.


Każdy Żniwiarz klasy Suweren jest unikatowy i różni się od innych, tylko Niszczyciele są do siebie podobne. I według informacji Przymierza Zwiastun wydaje się być najstarszym Żniwiarzem i przewodzić reszcie. Poczytaj Codex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 18:47, Ostrowiak napisał:

Od kiedy Zwiastun jakkolwiek różni się od innych Żniwiarzy i czy nad którymkolwiek panuje.


Chyba tylko Harbinger ma inną ''gębę'' niż pozostali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 18:47, Ostrowiak napisał:

Od kiedy Zwiastun jakkolwiek różni się od innych Żniwiarzy i czy nad którymkolwiek panuje.


Różni się przede wszystkim wyglądem i wielkością kadłuba. Zwiastun jest potężnie opancerzony i uzbrojony. Jak mówił Anderson to Suweren miał 2,5 km długości a zwykłe Niszczyciele parę set metrów tylko. Zwiastun był większy bodajże od Suwerena. Z resztą zobacz sobie na moim screenie. Żniwiarz po prawej to własnie Zwiastun. Zobacz jak się różni od reszty Żniwiarzy. Posiada więcej niż jedno działo laserowe. Zmiótł cały oddział Młot paroma hitami.

Nie możliwe jest zniszczenie czegoś takiego bronią konwencjonalną. Nawet jeśli miałbyś precyzyjnie celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować