Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2012 o 21:42, Bezi_113 napisał:

Mógłbyś rozwinąć skróty których użyłeś :D?


Sb= Shadow broker, to drugie to Lair of the Shadow Broker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 21:52, Ecko09 napisał:

Sb= Shadow broker, to drugie to Lair of the Shadow Broker.

Ah, rozumiem :D
DLC z dwójki mają duży wpływ na rozgrywkę, tudzież końcową siłę bojową i nie tylko w ME3, czy tylko Arrival?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 21:55, Bezi_113 napisał:

DLC z dwójki mają duży wpływ na rozgrywkę, tudzież końcową siłę bojową i nie tylko w
ME3, czy tylko Arrival?


DLC nie mają wpływu na końcowy wynik w ME3 jeśli chodzi o siłę bojową. A grałem z ostatnimi dlc i bez. Nie widziałem różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2012 o 21:55, Bezi_113 napisał:

DLC z dwójki mają duży wpływ na rozgrywkę, tudzież końcową siłę bojową i nie tylko w
ME3, czy tylko Arrival?


Nie tylko - Zaeed, Kasumi i Nadzorca również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2012 o 22:23, vegost napisał:

DLC nie mają wpływu na końcowy wynik w ME3 jeśli chodzi o siłę bojową. A grałem z ostatnimi
dlc i bez. Nie widziałem różnicy.


Błąd. Dobij bez DLC do powiedzmy 2700 siły bojowej. A potem rób to samo z wgranymi DLC. Skończysz gdzieś koło 2900. Diametralna różnica jeśli chodzi o zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 22:31, Evertsen_Dante napisał:

Błąd. Dobij bez DLC do powiedzmy 2700 siły bojowej. A potem rób to samo z wgranymi DLC.
Skończysz gdzieś koło 2900. Diametralna różnica jeśli chodzi o zakończenia.


Nic to nie da :) Bo, żeby uzyskać coś konkretnego trzeba grać w multi :) Inaczej wynik jest za mały do szczęśliwego zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2012 o 22:34, vegost napisał:

Nic to nie da :) Bo, żeby uzyskać coś konkretnego trzeba grać w multi :) Inaczej wynik
jest za mały do szczęśliwego zakończenia.


No nie wiem. Moim zdaniem wybór pomiędzy dwoma (2700) zakończeniami, a trzema (2900) to dosyć dużo. Możesz przesunąć granicę powyżej punktu gdy możliwe jest szczęśliwe zakończenie, podałem tylko taki przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 22:34, vegost napisał:

<ciach>


Śmiem twierdzić, że wszystkie możliwe zakończenia można osiągnąć bez multi. Sam nabiłem 3315 efektywnej siły bojowej (bez DLC ale na zapisach z poprzednich części) i mam wrażenie, że nie było niczego "lepszego". Owszem, po internecie krążą plotki o zakończeniach odblokowywanych przy czterech i pięciu tysiącach "mocy", ale patrząc na buzujący w internecie gniew i brak jakichkolwiek filmików na YT zawsze uznawałem że to - faktycznie - plotki...

Spoiler

Odblokowaną miałem opcję "syntezy", zaś po jej wybraniu i obejrzeniu filmików - pojawiła się także scenka z "dziadkiem i wnukiem". Gdy testowo odpaliłem sobie potem też zakończenie "czerwone", widziałem jak leżący w ruinach zewłok zaczerpuje oddech.


Wiesz może czy istnieje coś więcej? Bo zastanawiało mnie to od dłuższego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 00:14, karolekx23x napisał:

Dzis 10 i nie ma dodatku do multi i mi nie pobrało patch do me3

Może poczekaj do jakiejś bardziej ludzkiej godziny, co?
Nikt nie powiedział, że dodatek ma się pojawić o tej 00:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie ma nic innego oprócz "Szczęśliwego zakończenia, że Shepard żyje" To jedynie zakończenie do odblokowania. Filmik z Astronomem i dzieckiem jest dla każdego zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ten patch i ten dodatek do multi?
Próbowałem po 1 w nocy i teraz i nic nie ma.

Moim znajomym pobrało wczoraj patch 40mb a mi nie jestem pewien jak to sprawdzic?

Ale nadal nie mam tego dodatku do multi i nie jestem pewien czy patch jest zainstalowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja j*bie, w Ameryce jest dopiero 4 w nocy (w Nowym Jorku, w dalszych regionach jest jeszcze wcześniej), równie dobrze, patch i dlc może zostać wydany pod wieczór (ich czasu), nie sprecyzowali o którego zostanie udostępniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2012 o 00:23, Tajemnic napisał:

Śmiem twierdzić, że wszystkie możliwe zakończenia można osiągnąć bez multi. Sam nabiłem
3315 efektywnej siły bojowej (bez DLC ale na zapisach z poprzednich części) i mam wrażenie,
że nie było niczego "lepszego". Owszem, po internecie krążą plotki o zakończeniach odblokowywanych
przy czterech i pięciu tysiącach "mocy"


I jest to prawda ...

Spoiler

de facto zależnie od punktów istnieje 17 różnych zakończeń ... które, praktycznie między sobą się nie różnią. Te 17 można sprowadzić do tych 3 opcji ... a te 3 tak naprawdę, można sprowadzić do jednego, bo cholera Bioware było zbyt leniwe by zrobić coś sensownego, więc dali iluzję wyboru, a tak naprawdę zawsze jest tak samo. No dobra, rzeczywiście te punkty mają minimalny wpływ - i przy 5000 punktów da się wyciągnąć najlepsze zakończenie "rozwalające" Żniwiarzy. Chodzi o to, że to są takie niuanse jak Ziemia zostaje rozwalona w drobny mak/trochę uszkodzona/z grubsza w porządku oraz team Sheparda ginie/ucieka. I da się z tego zrobić 17 kombinacji, biorąc pod uwagę jeszcze rozwalenie, syntezę, kontrolę. Lolz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić DLC z kolekcjonerki? Dodaje coś ciekawego, wartego zainteresowania?

I jeszcze jedno pytanie -

Spoiler

czemu po ponad 6000 efektywnej siły bojowej mój Shepard nadal zginął w zakończeniu? Czytałem, że przy takiej liczbie punktów pojawia się dodatkowa cutscenka, gdzie nadal żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:31, Adamzzz napisał:

Warto kupić DLC z kolekcjonerki? Dodaje coś ciekawego, wartego zainteresowania?

Nową postać, która w trakcie gry ma kilka bardzo fajnych, ciekawych tekstów + oczywiście jeden quest, który trwa relatywnie krótko... Imo dla samego zadania nie warto się tym interesować, więc jeżeli nie masz zamiaru przechodzić gry kolejny raz, to zastanów się nad sensem kupowania. Chyba, że chcesz zacząć Mass Effect 3 ponownie - wtedy dodatek jak najbardziej polecam, bo nowa postać jest naprawdę dość istotnym elementem gry i dodaje całkiem sporo interesujących dialogów.

Dnia 10.04.2012 o 12:31, Adamzzz napisał:

I jeszcze jedno pytanie -

Spoiler

czemu po ponad 6000 efektywnej siły bojowej mój Shepard
nadal zginął w zakończeniu? Czytałem, że przy takiej liczbie punktów pojawia się dodatkowa
cutscenka, gdzie nadal żyje...


Z tego co wiem Shepard może przeżyć tylko wtedy jeśli wybierzemy

Spoiler

"złe" zakończenie tj kiedy zniszczymy Żniwiarzy. Mnie w każdym razie nie udało się w inny sposób go uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:43, Renzov napisał:

Z tego co wiem Shepard może przeżyć tylko wtedy jeśli wybierzemy

Spoiler

"złe" zakończenie
tj kiedy zniszczymy Żniwiarzy. Mnie w każdym razie nie udało się w inny sposób go uratować.



Tak też opcję wybrałem,

Spoiler

ale zostałem poinformowany przez grę, że Shepard poświęcił się dla dobra ogółu i prawdopodobnie zginął, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować