Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2012 o 15:02, Dann napisał:

Ale to czekanie do lata... ja chyba pasuję. :-|


A ja tego odpuścić nie mogę, a na lato czekam już z trzech powodów.
1.TO wolne od szkoły
2.To WOODSTOCK(to ten najważniejszy)
3. DLC z wyjaśnionymi zakończeniami ME3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 20:20, vegost napisał:

Co daję zniszczenie albo uratowanie danych Melona z ME2 ? Jak to wpływa na kampanię w
ME3 ?


Zniszczenie danych Melona

Spoiler

powoduje śmierć Ewy, co jednocześnie skutkuje odjęciem 50 zasobów wojennych od krogańskich klanów. Jeśli dodatkowo zabiłeś Wrexa w pierwszej części to masz szansę przekonania Mordina do zaniechania próby rozprzestrzenienia leku. On sam daje 25 zasobów wojennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 20:31, Shveid napisał:

Zniszczenie danych Melona

Spoiler

powoduje śmierć Ewy, co jednocześnie skutkuje odjęciem 50
zasobów wojennych od krogańskich klanów. Jeśli dodatkowo zabiłeś Wrexa w pierwszej części
to masz szansę przekonania Mordina do zaniechania próby rozprzestrzenienia leku. On sam
daje 25 zasobów wojennych.



A jeśli Wrex żyję i dane Melona zostały zniszczone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 20:35, vegost napisał:

A jeśli Wrex żyję i dane Melona zostały zniszczone ?


Spoiler

To Mordina przekonać się nie da, w celu uzyskania wsparcia salariańskiej floty trzeba rozwalić mu łeb, ale Wrex się o tym dowie.[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2012 o 21:06, Shveid napisał:

Spoiler

To Mordina przekonać się nie da, w celu uzyskania wsparcia salariańskiej floty trzeba
rozwalić mu łeb, ale Wrex się o tym dowie.[



Spoiler

I jego też będzie trzeba zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A uratowanie danych

Spoiler

Melona, pozwala ocalić Mordina i Ewę czy tylko krogankę? A i czy można jakoś ocalić Thane? Słyszałem bowiem, że Thane może nie zginąć podczas ataku Cerberusa na Cytadele.. u mnie został ciężko ranny i zginął potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamerowato gram. BArdzo kiepsko. Najgorsze jest to, że lubię grać. Umiem gra ć tylko szturmowcem. W innych klasach w multi dostaje w 4 litery aż miło. W szturmowcu zaliczam zgon raz czy dwa . Czasami ani razu.
Wnerwia mnie sklep w multi. Zbieram kasę , gram i nic. Daje mi 50000 punktów doświadczenia dla kobiety szturmowca. I po co? Mam 20 poziom i dalej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 13:45, AgayKhan napisał:

Lamerowato gram. BArdzo kiepsko. Najgorsze jest to, że lubię grać. Umiem gra ć tylko
szturmowcem. W innych klasach w multi dostaje w 4 litery aż miło. W szturmowcu zaliczam
zgon raz czy dwa . Czasami ani razu.

Szturmowiec jest dobry na brazie, oraz od 16 levelu na srebrze. Na złocie granie nim to samobójstwo.

Dnia 16.04.2012 o 13:45, AgayKhan napisał:

Wnerwia mnie sklep w multi. Zbieram kasę , gram i nic. Daje mi 50000 punktów doświadczenia
dla kobiety szturmowca. I po co? Mam 20 poziom i dalej się nie da.

Losowe przedmioty czasami zależą od początkowych z pierwszej paczki. Raz dostałem strzelbę i później tylko do niej losowało mi przedmioty, ulepszenia, nowe rodzaje. Na karabin typu motyka musiałem długo czekać.
Co do doświadczenia.... możesz zawsze wyzerować 20 poziom do zera. Zachowasz cały ekwipunek, sprzęt, itp, a postać przejdzie jak war assets do singla. Inna sprawa że jeżeli ktoś już go raz czy dwa skończył to zabieg raczej mija się z celem.

Co do innych klas... generalnie bardzo łatwo gra się inżynierem, który jest po prostu przepakowany (pewnie dlatego że w poprzednich częściach był słabiakiem). Spróbuj nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 13:45, AgayKhan napisał:

Umiem gra ć tylko szturmowcem. W innych klasach w multi dostaje w 4 litery aż miło.


W takim razie polecam krogańskiego żołnierza on nadaje się wszędzie i dla każdego. Tylko jakaś w miarę celna strzelba i do roboty na drążnie , srebrze , lub złoćcie(nie mówię że to bez różnicy{jest tylko przy złocie}, ale wszędzie daje rade).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica w zarabianych kredytach na różnych poziomach trudności?

Wiem że wygrana na bronzie to około 15k, jak wygląda sprawa na srebrze i złocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 15:16, enerkom napisał:

Jaka jest różnica w zarabianych kredytach na różnych poziomach trudności?

Wiem że wygrana na bronzie to około 15k, jak wygląda sprawa na srebrze i złocie?


na srebrze to 30k a na złocie 73k i brąz to 150 tys. XP, srebro 250 tys. a złoto 350 tys.


Kiedy beda nagrody za odrodzenie, miała być losowo wybrana postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 16:16, karolekx23x napisał:

Kiedy beda nagrody za odrodzenie, miała być losowo wybrana postać?

Pewnie wieczorem tak po 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 16:21, enerkom napisał:

> Kiedy beda nagrody za odrodzenie, miała być losowo wybrana postać?
Pewnie wieczorem tak po 18.


dostałem pakied odznaczenia i zadnej postaci nie dostałem tylko broń, a myslałem że trafie na nowa asari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 18:10, karolekx23x napisał:

dostałem pakied odznaczenia i zadnej postaci nie dostałem tylko broń, a myslałem że trafie
na nowa asari.


Ja jescze nic nie dostałem, za to z pakietów widma wyciągnęłem Asari i Batariańskiego żołnierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będą te paki za operacje odrodzenie ? Bo to chyba dziś je mają rozdać, a ja nic nie dostałem nowego.
Ps. ostatnio też za operacje paka nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 21:24, Kraju napisał:

Dużo ludzi brało udział w promocji, trzeba czekać cierpliwie.


Aha , bo żeby teraz dostać , to trzeba było grać na tych nowych mapach ,bo grałem tylko na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 13:15, Odin123 napisał:

Jak jeszcze nie dostałem tej paczki za ostatnią operacje to już jej chyba nie dostane
co?

Sprawdź w sklepie. Powinna być za darmo. To się "kupuje" jak inne typu weterana, widma itp. tyle, że nagrody są darmowe i dostępne. Ja np. wogóle nie brałem udziału w operacji Goliath, a paczkę miałem dostepną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować