Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

W multiplajery poprzednio grałem tylko w klony Quake III . NIe podobało mi się. Tu wciąneło mnie bardzo. Wnerwia mnie bardzo zawartośc pakietów Ciułam na ulepszony pakiet Widma i co dostaję? Zamiast nowej broni, ulepszeń broni, ikspeki dla postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczytuje sie że ma powstac nowy dodatek do multi, to prawda, zostało to potwierdzone?
Raczej z tego co czytałem nic ciekawego, czekam raczej na ulepszenie rozgrywki, nowe tryby by sie przydały. Ile można grać w złoto, cos bardziej trudnego by sie przydało.
Fajnie jak by zrobili niszczymy przeciwników a na koniec walczymy z graczami. Czaekam na zmiany jakies, bo niedługo sam odstawie multi na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 14:49, karolekx23x napisał:

Doczytuje sie że ma powstac nowy dodatek do multi, to prawda, zostało to potwierdzone?
Raczej z tego co czytałem nic ciekawego, czekam raczej na ulepszenie rozgrywki, nowe
tryby by sie przydały. Ile można grać w złoto, cos bardziej trudnego by sie przydało.

Była tylko plotka, ale nic potwierdzonego. Treść samej informacji była bardzo wątpliwa bo zakładała dodanie quariania inżyniera i infiltratora (niektórzy zakładają, że mogło chodzić o męski model lub turianina), vorche żołnierzy i strażników oraz rasę phoenix (protheanie?). Całość jednak wygląda tylko na czyjś twórczy wymysł. Sam dobór ras również zbyt wymyślny.

Ja jestem ciekaw czy do single coś jeszcze zapowiedzą czy zamierzają już tylko kasę trzepać na paczkach z multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcling
Ja sobie nie wyobrazam dcl do multi płatnych. Jak sobie wyobrazasz granie ze znajomym Ty z dcl a ja np. bez? Jezeli dodatki do multi wyjda płatne to szybko przestana grac, zbyt mało wyborów, nie rozbudowane wiec duzo osob by pzrestało grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki pozostaną darmowe, natomiast zarabiać będą (tak jak teraz) na paczkach z broniami, postaciami itd., które już teraz alternatywnie można kupować za punkty Bioware (które z kolei kupuje się za prawdziwą kasę). Wbrew pozorom sporo ludzi na to było gotowych wywalić kasę. Stąd moje obawy czy jeszcze pofatygują się o jakieś dobre dlc do singla. Mniej na nim zarobią a i wydatek jednorazowy w porównaniu do takich randomowych pakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 18:02, NeroNarmeril napisał:

@karolek

Proste - ty widzisz, jak ktoś zasuwa z rasą z dlc, ale ty do tej rasy nie masz dostępu.
To samo z brońmi.


A co z mapami? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 20:31, Fang napisał:

A co z mapami? :>


Zostaniesz rozłączony z serwerem i przeczytasz subtelny komunikat "Drogi graczu, zapłać nam więcej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 12:32, gumisfajnymis napisał:

W jaki sposób załatwic sprawe z

Spoiler

Sederis? Tak aby nie nakazywać wypuszczenia jej, bo
jest wybór że można znależć inne rozwiązanie?


Przekonaj jej zastępcę, że jest wystarczająco silny żeby przejąć po niej władzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 12:32, gumisfajnymis napisał:

W jaki sposób załatwic sprawe z

Spoiler

Sederis? Tak aby nie nakazywać wypuszczenia jej, bo
jest wybór że można znależć inne rozwiązanie?



To jest ten quest dotyczący Zaćmienia? Jeśli tak to potem idziesz to Obszaru Tymczasowego odszukać Sayna. Musisz go namówić by przejął władzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 12:50, raptor97 napisał:

Mam pytanko- W Me1 wypuściłem królową Rakni na wolność to czy bedzie miało to jakieś
pozytywne skutki w Me3 ??


Paręset pkt. wymiernej siły więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 12:50, raptor97 napisał:

Mam pytanko- W Me1 wypuściłem królową Rakni na wolność to czy bedzie miało to jakieś
pozytywne skutki w Me3 ??


Spoiler

Dzięki udzieleniu pomocy Raknii dostaniemy nowy zasób wojenny w postaci robotników raknii, którzy pomogą przy budowie Tygla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 12:56, Evertsen_Dante napisał:

Paręset pkt. wymiernej siły więcej.

Napewno bo jak wypuscilem Królową na save bez żadnego importu to mi tylko negatywne skutki pozostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 13:04, raptor97 napisał:

A i jeszcze jedno czy wiecie może jak zjednoczyć floty Quarian i Gethów ??

Gdzies ktos juz na forum o tym pisal , daje spoiler bo nie jestem pewien czy psuje to komus rozgrywke.

Spoiler

Jak pogodzić ze sobą Quarian i Gethy?
By pojednać ze sobą Gethy i Quarian trzeba spełnić szereg wymagań (zadania wykonane w ME2 oraz ME3):
-Przeprogramowanie Heretyków (0 pkt)[ME2]
-Zniszczenie Heretyków (+2 pkt)[ME2]
-Tali NIE została wygnana (+2 pkt)[ME2]
-Tali została wygnana/Nie zrobiono Misji Lojalnościowej (0 pkt)ME[2]
-Konflikt Legion/Tali rozwiązany przy opcji Idealista/Renegat (+1 pkt)[ME2]
-N7 Mission: Ocalenie Admirala na Rannoch (+1 pkt)[ME3]
-N7 Mission: Zniszczenie Gethów na Rannoch (+1 pkt)[ME3]
-Zakończona misja Legiona w ME3
Do pokoju pomiędzy Gethami a Quarinami trzeba zdobyć minimum 5 punktów z 7 oraz posiadać odpowiedni duży poziom idealisty bądź renegata by wybrać odpowiednią opcję dialogową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 13:04, raptor97 napisał:

A i jeszcze jedno czy wiecie może jak zjednoczyć floty Quarian i Gethów ??


Musisz uratować komandora Quarian, nie ryzykować istnienia agrostatków oraz przekonać Quarian by zamieszkali razem na planecie z Gethami.
A i musisz mieć sejwa z uratowanym i lojalnym Legionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować