Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2012 o 13:58, Numenpl napisał:

w tej serii. Pic polega na tym że Generals najbardziej pamięta się za rozwałkę na multi
i skirmish plus challenge mode z zero hour. Fabuła równie dobrze mogła nie istnieć w
ogóle.


Z tego co gadali w wywiadach, to wizji zakończenia nie zmienią. Czyli są dwie możliwości - dosadnie pokażą, że to

Spoiler

indoktrynacja

, albo/i pokażą jak radzi sobie Galaktyka i nasza ekipa po zakończeniu. I mi się to podoba, byle przy okazji naprawili wszystkie nielogiczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 13:58, Numenpl napisał:

Natomiast ich podejście mnie przeraża już widzę co odstawią przy
Generals 2 gdzie piszą że wprowadzą wspaniałą fabułę czyli co ich zdaniem jest najważniejsze
w tej serii. Pic polega na tym że Generals najbardziej pamięta się za rozwałkę na multi
i skirmish plus challenge mode z zero hour. Fabuła równie dobrze mogła nie istnieć w
ogóle.


Fajno, tylko Generals nie robi ekipa od Mass Effectów czy Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:14, Sad_Statue napisał:

Z tego co gadali w wywiadach, to wizji zakończenia nie zmienią. Czyli są dwie możliwości
- dosadnie pokażą, że to

Spoiler

indoktrynacja

, albo/i pokażą jak radzi sobie Galaktyka
i nasza ekipa po zakończeniu. I mi się to podoba, byle przy okazji naprawili wszystkie
nielogiczności.


Chris Priestly ostatnio wpadł na forum HoldTheLine i się pytał, co ludzie sądzą o teorii indoktrynacji. Równie dobrze może to nic nie znaczyć, ale trzeba brać pod uwagę wszystkie możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:21, karolekx23x napisał:

Mi chodziło narazie o DCL do multi które ma wyjść 29 maja tylko nie wiem o której godzinie.


Z reguły pod wieczór (18-19).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:19, NeroNarmeril napisał:

Chris Priestly ostatnio wpadł na forum HoldTheLine i się pytał, co ludzie sądzą o teorii
indoktrynacji. Równie dobrze może to nic nie znaczyć, ale trzeba brać pod uwagę wszystkie
możliwości.


Mnie chyba tylko rozwiązanie z indoktrynacją by usatysfakcjonowało.

Spoiler

Bo cały ten wątek Catalyst-a jako nad istoty siedzącej w Cytadeli w ogóle nie przekonuje w ogóle nie pasuję to do reszty uniwersum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:19, NeroNarmeril napisał:

Chris Priestly ostatnio wpadł na forum HoldTheLine i się pytał, co ludzie sądzą o teorii
indoktrynacji. Równie dobrze może to nic nie znaczyć, ale trzeba brać pod uwagę wszystkie
możliwości.


No to pięknie. Bo pomimo, że teoria jest ''o dupę potłuc'' to jeszcze BW z niej skorzysta, bo:
1) łatwo wyjaśni ona wszystkie nielogiczności
2) community odwaliło za nich całą robotę wymyślając tę teorię
3) udadzą dobrych wujków "chcieliście rozwiązanie to je wam dajemy"

Rany, czy oni już własnych łbów nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:24, Phobos_s napisał:

No to pięknie. Bo pomimo, że teoria jest ''o dupę potłuc'' to jeszcze BW z niej skorzysta,
bo:
1) łatwo wyjaśni ona wszystkie nielogiczności
2) community odwaliło za nich całą robotę wymyślając tę teorię
3) udadzą dobrych wujków "chcieliście rozwiązanie to je wam dajemy"

Rany, czy oni już własnych łbów nie mają?


Tak, tylko jest jeden mały problemik - gadali, że innego endingu nie będzie, więc jakby poszli w indoktrynację (oby nie, powody wyżej), to musieliby dorobić inny ending.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:28, NeroNarmeril napisał:

Tak, tylko jest jeden mały problemik - gadali, że innego endingu nie będzie, więc jakby
poszli w indoktrynację (oby nie, powody wyżej), to musieliby dorobić inny ending.


Ja mam nadzieję, że jednak pogłówkują trochę i dorobią do tego końca jakieś porządne wyjaśnienie, a całą teorię indoktrynacji będzie można spuścić w ubikacji.
Ale co by nie myśleć, żadne dodatkowe filmiki nie spowodują, że człowiek po skończeniu ME3 czuł się równie usatysfakcjonowany jak po ukończeniu ME czy ME2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2012 o 14:36, Phobos_s napisał:

Ale co by nie myśleć, żadne dodatkowe filmiki nie spowodują, że człowiek po skończeniu
ME3 czuł się równie usatysfakcjonowany jak po ukończeniu ME czy ME2.


No tego już nijak im się nie uda naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 14:36, Phobos_s napisał:

Ja mam nadzieję, że jednak pogłówkują trochę i dorobią do tego końca jakieś porządne
wyjaśnienie, a całą teorię indoktrynacji będzie można spuścić w ubikacji.

O to bym się nie martwił, bo skoro chcą "zachować spójność artystycznej wizji" to oznacza brak zmian w zakończeniach a jedynie dorobienie większej ilości scenek. Czyli dzieciak, jego teorie i uciekająca nie wiadomo po co Normandia pozostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 08:53, karolekx23x napisał:

Nic nie pomaga bo mi wyskakuje zeby zaktualizowac orgina. A jednego pliku nie da się
podmienić tak w ogóle.

Podmieniłem totalcomanderem, odhaczyłem w opcjach aktualizację origin musi być oczywiście wyłączony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie się nie udało, zaznaczyłem żeby nie aktualizował ale w multi aby grac trzeba miec najnowszą wersje origina, inaczej ejst w single.
Odpalic gra mi odpala ale za 5-6 razem, czekam raczej jak wyjdzie jakiś patch to tej wersji.
Ja czekam o ktorej godzinie bedzie dcl do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma nowe klasy? Póki co kiepsko to wygląda- ze screenów wynika, że Vorche różnią się aż jednym skillem, podobnie z Quarianianami i ex-cerbem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 13:42, Darkstar181 napisał:

A kiedy dodadzą klasę Volusowego Biotycznego Boga ?

Pewnie w tym samym w którym dostaniemy Ninja Elcora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 14:14, Hubi_Koshi napisał:

> A kiedy dodadzą klasę Volusowego Biotycznego Boga ?
Pewnie w tym samym w którym dostaniemy Ninja Elcora.

Ci to ponoć dobrze się sprawiają jako mobilna artyleria, ale powyższa klasa też może być dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować