Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2012 o 18:57, raptor97 napisał:

Dlaczego na PC nie można jeszcze pobrac o któej bedzie można

Według tego co znalazłem na forum BioWare, dlc ma być dostępne o 7 pm GMT, czyli o ile się nie mylę o 20:00 czasu polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy, żeby teraz pograć normalnie, aby zobaczyć to całe nowe zakończenie, znowu muszę nabijać poziom aktywności galaktycznej (czy jak to się nazywało - chodzi mi o granie w multi)? Grę odstawiłem kilka miesięcy temu i za nic w świecie nie mam zamiaru spędzać godzin grając po sieci w ten bądź co bądź słaby tryb.

Myślicie, że da się coś z tym fantem zrobić, czy jestem skazany na brak możliwości sprawdzenia nowego contentu dzięki polityce EA polegającej na "stałym podtrzymywaniu zainteresowania grą"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale wszystko na to wskazuje że trzeba będzie nabijać od początku. Jeżeli jesteś bardzo zdesperowany to można jakoś sobie nabić te punkty poprzez "cheaty". Może ktoś pamięta i wie co i jak trzeba użyć. Ja tylko pamiętam że taki sposób był, sam tego nie używałem.

Szw3dzik
Ma być o 20 czasu polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 19:08, Renzov napisał:

Czy, żeby teraz pograć normalnie, aby zobaczyć to całe nowe zakończenie, znowu muszę
nabijać poziom aktywności galaktycznej (czy jak to się nazywało - chodzi mi o granie
w multi)? Grę odstawiłem kilka miesięcy temu i za nic w świecie nie mam zamiaru spędzać
godzin grając po sieci w ten bądź co bądź słaby tryb.

Myślicie, że da się coś z tym fantem zrobić, czy jestem skazany na brak możliwości sprawdzenia
nowego contentu dzięki polityce EA polegającej na "stałym podtrzymywaniu zainteresowania
grą"?


Mozesz od kogos pobrac save z 100% gotowoscia galaktyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Mass Effektowego profilu na facebooku: "The Mass Effect 3 DLC is now available for Xbox 360 & PC/Origin (PS3 expected this afternoon PST - with PS3 EU/additional regions on July 4th)." Tylko, że na originie dalej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 19:11, Kraju napisał:

Niestety ale wszystko na to wskazuje że trzeba będzie nabijać od początku. Jeżeli jesteś
bardzo zdesperowany to można jakoś sobie nabić te punkty poprzez "cheaty". Może ktoś
pamięta i wie co i jak trzeba użyć. Ja tylko pamiętam że taki sposób był, sam tego nie
używałem.

Szw3dzik
Ma być o 20 czasu polskiego.

A mi sie wydaje ,ze nie musi zbierać nowych punktów. Ja uzbierałem jakies 4890 punktów bez multi.Nastepnie wbilem te kilkadziesiat procentów w multi i wyszło mi 5120 punktów następnie zacząłem misje z atakiem na cerberusa zrobilem save i przeszedłem gre dalej następnie odstawiłem gre na jakieś hmm 1 miesiąc poczym wróciłem do gry i na tamtym sav-ie nadal moglem wybrać najlepsze zakonczenie. Czyli wynika na to ,że po przejsciu tej przedostatniej misji to już nie ma wpływu na zakonczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam tak zrobiłem, że po zakończeniu gry od razu rozpocząłem od nowa misję z

Spoiler

atakiem na Cerberusa

. Problem polega na tym że po zainstalowaniu DLC, gra sama tworzy nowy save, na którym musisz grać aby zobaczyć rozszerzone zakończenie. Więc albo punkty się liczą i nie zobaczymy najlepszego zakończenia bez nabijania punktów, albo automatycznie gra pokaże nam najlepsze zakończenie. Zobaczymy, ja specjalnie na tę okazję punktów nabijać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 19:19, Kraju napisał:

Sam tak zrobiłem, że po zakończeniu gry od razu rozpocząłem od nowa misję z

Spoiler

atakiem
na Cerberusa

. Problem polega na tym że po zainstalowaniu DLC, gra sama tworzy nowy
save, na którym musisz grać aby zobaczyć rozszerzone zakończenie. Więc albo punkty się
liczą i nie zobaczymy najlepszego zakończenia bez nabijania punktów, albo automatycznie
gra pokaże nam najlepsze zakończenie. Zobaczymy, ja specjalnie na tę okazję punktów nabijać
nie będę.

Mi się nawet misji nie che przechodzić :) Chce tylko zakończenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie się poświęcić. Oby tym razem zakończenie zrekompensowało nam wszystko. Podobno jest dużo lepiej, lecz nie ma co oczekiwać cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 19:11, Kraju napisał:

Niestety ale wszystko na to wskazuje że trzeba będzie nabijać od początku. Jeżeli jesteś
bardzo zdesperowany to można jakoś sobie nabić te punkty poprzez "cheaty". Może ktoś
pamięta i wie co i jak trzeba użyć. Ja tylko pamiętam że taki sposób był, sam tego nie
używałem.

Winszuję więc EA bezczelności i taniego sposobu na przyciąganie graczy.

Cóż, w moim przypadku na pewno to nie zadziała i mimo, że bardzo chciałem obejrzeć nowe zakończenia to kulturalnie podziękuję za takie traktowanie i ograniczenie możliwości sprawdzenia nowego contentu.

Jak ktoś zna jakiś sprytny sposób na podbicie tej aktywności galaktycznej to uprzejmie bym prosił o podzielenie się wiedzą, jak nie - trudno. Przy całej mojej wielkiej sympatii do świata Mass Effect, czuję szczerą odrazę, do polityki jaką prowadzi Electronic Arts (i tu już bynajmniej nie mówię o tym jednym przypadku, ale to temat na inną dyskusję).

Dzięki za odpowiedź.

--> Szw3dzik
Nie po to nabijałem kilkadziesiąt godzin w obu ostatnich częściach (save z "jedynki" dawno temu poszedł się kochać), by teraz kombinować z cudzym zapisem. Poza tym ja nie mam jakiegoś ogromnego ciśnienia - skoro wydawca ma mnie, klienta w poważaniu, to ja w poważaniu mam wydawcę.

To trochę jak pójście do domu publicznego i przed możliwością skorzystania ze stosownych usług samemu dać, za przeproszeniem, dupy.

Chyba, że jakimś cudem dostaniemy "za darmo" (co samo w sobie śmiesznie brzmi) możliwość sprawdzenia nowego zakończenia. To byłoby sprawiedliwe, ale ja w sprawiedliwość nie wierzę. Zobaczymy więc za godzinę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować