Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2012 o 19:28, Renzov napisał:

Jak ktoś zna jakiś sprytny sposób na podbicie tej aktywności galaktycznej to uprzejmie
bym prosił o podzielenie się wiedzą, jak nie - trudno. Przy całej mojej wielkiej sympatii
do świata Mass Effect, czuję szczerą odrazę, do polityki jaką prowadzi Electronic Arts
(i tu już bynajmniej nie mówię o tym jednym przypadku, ale to temat na inną dyskusję).


Dzięki za odpowiedź.


Wymagane punkty są obniżone i wystarczy pułap około 3100 EMS. A jakby co save editor da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 19:46, Mrozinnio napisał:

Wystarczy wczytać swojego save''a czy tak jak było w jakimś newsie - pojawia się nowy
i to jego mamy odpalić?


Podobno trzeba odpalic ten nowy ale nie wiem jak sie pobierze to sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba grać na nowym save stworzonym przez grę. Jestem tylko ciekawy jak to się rozwiążę gdy będę chciał przejść grę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 19:49, Kraju napisał:

Tak trzeba grać na nowym save stworzonym przez grę. Jestem tylko ciekawy jak to się rozwiążę
gdy będę chciał przejść grę od nowa.


Pewno będzie ciągłość i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 20:02, Kraju napisał:

Już po 20 a DLC jak nie było tak nie ma. Chyba trzeba będzie zmienić język Origina i
zacząć pobierać DLC.


Wszyscy tak robia nie ma co czekac

U mnie już 40 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 20:05, Kraju napisał:

Po zainstalowaniu DLC można bezproblemowo wrócić do polskiego języka w Originie, czy
lepiej nie?


Nie iwem ja narazie nie wracam wroce jak przejde wszystkie zakonczenia na na forum BW pisza ze mozna podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

So Cap, what you’re sayiing is that there is ABSOLUTELY no way that IT could be true? None at all, zero percent?
I believe that there is still a possibility (small – perhaps very small) that future DLC will introduce a Firebase Earth and ultimately a reveal that Shepard was resisting indoctrination and that that was Bioware’s plan all along. EC was just an attempt to keep the “surprise” a secret a little longer.


Nie mogę, po prostu nie mogę. BSN jak zwykle daje czadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w Moje gry. Klikasz prawym przyciskiem myszki na ME3 i wybierasz Pokaż dane gry. Później klikasz w Kup Dodatki (górny prawy róg) i tam wybierasz ER do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować