Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2012 o 20:29, Kraju napisał:

Wchodzisz w Moje gry. Klikasz prawym przyciskiem myszki na ME3 i wybierasz Pokaż dane
gry. Później klikasz w Kup Dodatki (górny prawy róg) i tam wybierasz ER do ściągnięcia.


Mam, pobiera się jakieś 1.8 GB więc to chyba to :P Dzięki za pomoc. Może dzięki temu rozszerzeniu zechce mi się dalej grać "złą kobietą" by przenieść ją do ME3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 20:31, Zgreed66 napisał:

> Nie mogę, po prostu nie mogę. BSN jak zwykle daje czadu :D
Ktory to taki rzeznik? ;)


Niejaki Tirian Thorn w temacie http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/12047832/1196
Ostatnie strony tego tematu to doskonała lektura - autorami ludzie, którzy wciąż wierzą, że Bioware to geniusze i zastosowali najlepszy trick fabularny w dziejach Wszechświata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wychodzi na to że żadne zakończenie w zwykłej wersji nie było złe nawet czerwone. Natomiast ending nr 4 to chyba największy trolling w historii gier. Bo wychodzi na to że nigdy nie było żadnej indoktrynacji tylko Reapers zawsze czekają na jakiegoś wybrańca który wybierze jedną z opcji zjednoczenia galaktyki lub sprzeciwi się wierząc w swoją wolność i tym samym nie przerwie cyklu(czyli debili przed shepardem było wielu bo na to wskazuje fabuła serii). Nie no na serio co za trolling aż bania staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 20:36, Henrar napisał:

Niejaki Tirian Thorn w temacie http://social.bioware.com/forum/1/topic/355/index/12047832/1196
Ostatnie strony tego tematu to doskonała lektura - autorami ludzie, którzy wciąż wierzą,
że Bioware to geniusze i zastosowali najlepszy trick fabularny w dziejach Wszechświata.


Genialni dostarczyciele lolcontentu. Dzisiaj trafiłem na takich, co twierdzili, że

Spoiler

Catalyst to Zwiastun, bo jak się odrzuci jego propozycję, to ma głos Żniwiarza albo że Shepard leży na Ziemi, mimo że był na Cytadeli, bo Cytadela się nie rozpada...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Bo wychodzi na to, że nigdy nie było żadnej indoktrynacji tylko Reapers zawsze czekają na jakiegoś

Dnia 26.06.2012 o 20:44, Numenpl napisał:

wybrańca który wybierze jedną z opcji zjednoczenia galaktyki lub sprzeciwi się wierząc w swoją
wolność i tym samym nie przerwie cyklu. Nie no na serio co za trolling aż bania staje.


Spoiler

Hę? W tym całym "szalenstwie" rozumiem, ze Shepard nie przerwał cyklu. Pomimo bycia pierwszym ktory mógł.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 20:44, NeroNarmeril napisał:

Genialni dostarczyciele lolcontentu. Dzisiaj trafiłem na takich, co twierdzili, że

Spoiler

Catalyst
to Zwiastun, bo jak się odrzuci jego propozycję, to ma głos Żniwiarza albo że Shepard
leży na Ziemi, mimo że był na Cytadeli, bo Cytadela się nie rozpada...



To sie nazywa indoktrynacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że mój własny save, który mam z przed ataku na bazę Cerberusa, mogę sobie wyrzucić przez okno? To jak to działa? Za każdym razem jak przejdę grę, przed ostatnią bitwą muszę uruchamiać zapis stworzony przez EC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz usunąć. Jak zaczniesz grę od nowa, będziesz miał rozszerzone zakończenie. Ten nowy save tworzy się dla nas, graczy którym nie chce się przechodzić całej gry od początku, a chcą zobaczyć tylko nowe zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pooglądałem i...to wszystko?

Spoiler

Kwartał czekania i mamy parę drobnych rzeczy, które wyjaśniają kilka dość mało istotnych spraw (i nie do końca są sensowna- Normandia lata przed kinolem Zwiastuna, a ten ją ignoruje), a potem stare zakończenia plus 5 minut prezentacji w Power Poincie albo zakończenie Reject, które jest wielkim FUCK YOU w stronę graczy. BioWare, i''m dissapoint.

No może zaleta jest taka że IT idzie się j***ć i z bananem na twarzy można oglądać wszystkich tych, którzy jakiś czas temu byli jaśnie oświeceni i jako jedyni znający prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 22:00, darth_16 napisał:

A miałeś dodatkowy zapis czy nie? ;)


Miałem jutube. Nie mam teraz szczerej ochoty wracać do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować