Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2013 o 22:48, Shveid napisał:

Będzie jeszcze jedno DLC do singla, ma się skupiać na Cytadeli. Ściągnęli do niego sporo
ludzi.

Kiedy mniej więcej, prace dopiero ruszyły, są jakieś terminy? Oj chyba już tylko zagram tą misję, ale sety raz nie będę przechodził zakończenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 22:56, Zgreed66 napisał:

>

Spoiler

Niby tak, jednak nie skłaniam się ku temu. Przez jeden szczegół, żniwiaże wiedzą czym
jest tygiel i katalizator od samego startu ;p Dlatego traktuję to jako nieścisłość.


Z dobrze udokumentowaną wiedzą na temat Żniwiarzy można by się na nich przygotować lepiej niż to miało miejsce w przypadku ludzkiego cyklu w ME, gdzie wróg był kompletnie nie znany. A wtedy nie trzeba byłoby może nawet korzystać tygla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 22:48, Shveid napisał:

Będzie jeszcze jedno DLC do singla, ma się skupiać na Cytadeli. Ściągnęli do niego sporo
ludzi.

Był tylko jeden screen z Cytadeli. Nie wiadomo czego konkretnie nowe dlc będzie dotyczyć, ani czy cała akcja będzie odbywać się właśnie tam. Bioware się trochę wycfaniło i po najnowszym patchu doszły tylko puste pliki (poprzednio w takim przypadku wyciągano np. teksty dialogów, teraz nic takiego tam nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 23:02, Arcling napisał:

> Będzie jeszcze jedno DLC do singla, ma się skupiać na Cytadeli. Ściągnęli do niego
sporo
> ludzi.
Był tylko jeden screen z Cytadeli. Nie wiadomo czego konkretnie nowe dlc będzie dotyczyć,
ani czy cała akcja będzie odbywać się właśnie tam. Bioware się trochę wycfaniło i po
najnowszym patchu doszły tylko puste pliki (poprzednio w takim przypadku wyciągano np.
teksty dialogów, teraz nic takiego tam nie było).

I dobrze, bo potem gra na tym cierpi, podobno testy z zakończenia musieli zmieniać na gorsze jak im jeszcze przed premierą ME3 wyciekły. Oczywiście to inna sprawa, ale im mniej wiadomo tym chyba lepiej jeśli chodzi o fabułę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie jednego z zakończeń ME3. Mianowicie grałem teraz cały czas jako badass, renegat, więc cały czas dolne odpowiedzi. I teraz:

Spoiler

Nie wziąłem syntezy, która wydawała mi się paragońskim rozwiązaniem, tylko Shepard zdezerterował, stwierdził że nie jest w stanie podjąc takiej decyzji, więc dzieciak stwierdził, że cykl jest kontynuowany. Potem scena z mamą opowiadającą o Shepardzie gdzieś w przyszłości na tle wielkiego księżyca i notka od zespołu ME że galaktyka uratowana i dzięki za wieloletnią grę. BTW savy mam od pierwszej części jeśli ma to jakiś wpływ. Tylko że po tym odesłało mnie do części sprzed ataku na główną bazę Cerberusa. I co? To jest koniec? Odesłanie mnie parę aktów wstecz? Bo jeśli tak to trochę dziwny ruch, po zakończeniu fabuły. Czy dopiero po wybraniu paragońskiego zakończenia i syntezy, poza dodatkowymi filmikami jest inaczej? Czy też wrócę do ataku na CZłowieka-Iluzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się tak dzieje - sztuczny zabieg służący tylko temu byś mógł sobie jeszcze postrzelać jako Shephard, zrobić questy których się nie zdązyło zrobić i pograć w DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze po napisach końcowych wraca się do misji sprzed ataku na bazę Cerberusa. Jest to zabieg mający udostępnić przechodzenie misji pobocznych po przejściu głównego wątku. Oczywiście bardziej tu chodzi o dalsze DLC. Muszą jakoś zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli w sumie nie tak źle, otwarta furtka na DLC, nie będę się o to martwił jak w dwójce. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 12:04, M_S_13 napisał:

Aha czyli w sumie nie tak źle, otwarta furtka na DLC, nie będę się o to martwił jak w
dwójce. Dzięki ;)

W dwójce było dokładnie to samo...można było grać po zakończeniu wątku w dlc.

A zakończenie które wybrałeś nie podchodzi pod renegata :) Typowo renegackie to te po lewej od środkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 11:47, M_S_13 napisał:

ciach

Jeśli za dużo nie pograłeś Shepardem po skończeniu gry, to możesz wgrać automatyczny save chapter i przejść wszystkie pozostałe zakończenia. Ten save wczytuje grę po obudzeniu się Sheparda przy promieniu. To które wybrałeś, jest ciekawe i inne niż pozostałe 3, które są dłuższe, z większą ilością filmików i rysunków, ale bardzo podobne do siebie, choć warto je wszystko obejrzeć. Wtedy na pewno nie będziesz miał wątpliwości, które zakończenie najbardziej ci się podoba ;P w końcu zobaczysz wszystkie możliwe. Możesz też skopiować sobie save po rozmowie z Człowiekiem Iluzją już na Cytadeli to zaoszczędzisz sobie czasu, przy oglądaniu innych zakończeń. Po obejrzeniu jednego zakończenia wklejasz autosave i oglądasz następne ;) pamiętaj, że autosave nadpisuje się więc musisz wyjść Alt-Tab przed zakończeniem gry i podobnie z chapter save jak zaczniesz nowe DLC to będziesz musiał przechodzić misję na bazie Cerberusa i na Ziemi od nowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 16:51, Ecko09 napisał:

Wyszło już to DLC z Omegą?

Tak , już można kupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie ME3, ale nie wykrywa moich save''ów ;/ Jakieś pomysły co z tym zrobić?

Albo może ma ktoś jakąś stronkę skąd można save ściągnąć? wygląda na to, że moje save'y wcięło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może padło z milion razy, ale jakie edycje są dostępne teraz pudełkowo i z jakimi opcjami językowymi? Jest jakaś z napisami dla PC?

Multi wymaga Orgina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 19:42, Boguslav4 napisał:

Pytanie może padło z milion razy, ale jakie edycje są dostępne teraz pudełkowo i z jakimi
opcjami językowymi? Jest jakaś z napisami dla PC?

Pudełkowa, jak to obecnie jest w normie, niczym nie różni się od cyfrowej. Dostępna jest tylko zwykła edycja bez dlc i nie ma też co czekać na jakąś zbiorczą, bo nawet w wydaniu trylogii dwójka i trójka są bez dlc. Ostatnio na Origin tanio wyszła zawartość z edycji kolekcjonerskiej razem z dlc "From Ashes" za jedyne 5 zł (co ciekawe, samo "From Ashes" wciąż też można kupić drożej i osobno), więc to mógłbyś spokojnie brać. Leviathan i Omega to już niestety znaczący dodatkowy wydatek.
Język gry sam sobie ustawiasz. Domyślnie będzie z polskimi napisami, dubbingu trójka nie miała. Jeśli ustawisz na angielski język w Origin, gra zainstaluje się w takowym.

Dnia 15.02.2013 o 19:42, Boguslav4 napisał:

Multi wymaga Orgina?

Cały ME3 wymaga Origina. Instalując z płyty odpali się instalacja Origin, jeśli nie masz akurat tego klienta zainstalowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do multi, jestem dostępny praktycznie codziennie po 20(przynajmniej do 23.02), mój nick z Origin''a - TihOCane. PS - zależy mi na tym żeby nabić 100% gotowości galaktyki a nie mogę trafić na jakikolwiek ruch na serwerach ME...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Co prawda nie grałem w tym tygodniu, ale nigdy wcześniej znalezienie pełnego party nie trwało dłużej niż kilkadziesiąt sekund. I nie tylko w weekend kiedy ruch jest większy z uwagi na operacje, ale też w środku tygodnia, bez znaczenia czy chciałem zagrać o 20, w południe czy 5 rano.

Sprawdź może czy masz zainstalowane wszystkie dlc do multi albo ustawienia sieci. Problem musi być gdzieś po twojej stronie. Ciężko uwierzyć żeby gra umarła tak nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na multi nadal jest sporo chętnych, zwłaszcza po 20.00, inna sprawa to ich "jakość", kolorowe bannery i dwucyfrowe statystyki wcale nie gwarantują, że to rzeczywiście wymiatacz, choc można trafic do druzyny, która Złoto pędzluje w kwadrans :).

Poza tym mozna zacząć zawsze solo, z reguły przed 3.cią fala jest już komplet :)

W każdym razie gdyby ktos szukał, nick jak na golu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram caly czas i nie mma problemu ze znalezniem graczy ale mam pytanie po ilu godzinach gry w multi odblokowaliscie na maxa wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować