Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2013 o 08:37, Szw3dzik napisał:

Pobral ktos wgl bo ja jak probuje to cofa mnie do wyboru innych niezakupionych dodatkow
:/

Ja pobrałem bezpośrednio przez Orgin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 12:02, prf napisał:

> Pobral ktos wgl bo ja jak probuje to cofa mnie do wyboru innych niezakupionych dodatkow

> :/
Ja pobrałem bezpośrednio przez Orgin .


Tez juz pobralem jak narazie odblokowalem turianke slaba postac mam nadzieje ze inne sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 27.02.2013 o 12:48, Szw3dzik napisał:

Tez juz pobralem jak narazie odblokowalem turianke slaba postac mam nadzieje ze inne
sa lepsze


Słaby to jest najemnik Szponów - zabugowany (ma mniej punktów umiejętności niż powinien), a jego atak... powiedzmy, że nie powala. Turianką trzeba grać specyficznie, bo nieco delikatna jest (ale jej odpalany buff może ratować skórę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 12:52, NeroNarmeril napisał:

>
> Tez juz pobralem jak narazie odblokowalem turianke slaba postac mam nadzieje ze
inne
> sa lepsze
>

Słaby to jest najemnik Szponów - zabugowany (ma mniej punktów umiejętności niż powinien),
a jego atak... powiedzmy, że nie powala. Turianką trzeba grać specyficznie, bo nieco
delikatna jest (ale jej odpalany buff może ratować skórę).


Narazie czekam na odblokowanie zbieracza miejmy nadzieje ze pozamiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 27.02.2013 o 12:55, Szw3dzik napisał:

Narazie czekam na odblokowanie zbieracza miejmy nadzieje ze pozamiata


Z tego, co zdążyłem się zorientować po reakcjach ludzi, zbieracz ma porąbanego cooldowna (w negatywnym znaczeniu). Za to jego kula energii kosi wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syntetyk czyli EDI jest nawet nawet :) Fajny ma głos a skille ? Raczej pożyczone od innych klas... Natychmiastowe zamrożenie, matryca obronna i zamaskowanie taktyczne. Nic specjalnego. Matryca obronna to nic innego jak zmieniony pakiet stymulantów. Pozwala nam zregenerować tarczę w dość szybki sposób, dodaje nam dużą premię do szybkości i resista na otrzymywane obrażenia. Trwa przez parę sekund. Jak mamy aktywną matryce, to jak ktoś nas powali na ziemię, to od razu wstajemy. Tylko raz tak się zdarzy. Resztę postaci muszę odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu po prawie roku od premiery w moje łapki wpadła kolejna część Shepharta... ile by człowiek dał żeby mieć tyle czasu na granie co kiedyś... :F No, koniec żali.

Rozpocząłem grę i przypomniało mi się, że sporo się słyszało o lipnym zakończeniu ME3, jakiekolwiek by nie było. Słyszałem też coś o darmowym DLC, więc przewertowałem (długo to nie trwało :P) Origin, i okazało się, że jest masa darmowych DLC, w tym upatrzone rozszerzenie zakończenia. [Pomijam już fakt, że mogli o jakichkolwiek DLC poinformować po zainstalowaniu gry (po coś ten cały cholerny Origin mi wpakowali na kompa)].

Pytanie -> czy muszę rozpocząć grę od nowa? Właśnie przybyłem do

Spoiler

cytadeli

, czyli względnie początek gry. Pytam nie tylko o zmienione zakończenie, ale też o inne DLC - wprasowują się jakoś ładnie w rozrywkę, czyli "jak mają być, to będą", czy może znikają mi z save całkowicie? Pewnie taki temat był wałkowany milion razy, ale jednak nie mogę znaleźć sensownej odpowiedzi (większość wspomina raczej o czymś w stylu przechodzenia samych DLC po ukończeniu gry...).

Czas ratować wszechświat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 01:05, Choinix napisał:

Pytanie -> czy muszę rozpocząć grę od nowa? Właśnie przybyłem do

Spoiler

cytadeli

,
czyli względnie początek gry. Pytam nie tylko o zmienione zakończenie, ale też o inne
DLC - wprasowują się jakoś ładnie w rozrywkę, czyli "jak mają być, to będą", czy może
znikają mi z save całkowicie? Pewnie taki temat był wałkowany milion razy, ale jednak
nie mogę znaleźć sensownej odpowiedzi (większość wspomina raczej o czymś w stylu przechodzenia
samych DLC po ukończeniu gry...).


Nie musisz zaczynać od nowa, dlc można zainstalować w dowolnym momencie i wszystko będzie w porządku (zakończenie będziesz już mieć z extended cut jak je zainstalowałeś). Co do tego, jakie kupić: DLC "Z prochów", bo zawiera, Javika, dodatkowego kompana (wyciętego z gry), który w pewnych misjach (i na Normandii) ma sporo do powiedzenia, więc warto. Samo kosztuje nieco ponad 30 zł, ale jakiś czas temu wyszło Digital Deluxe Upgrade na Origin, które kosztuje tylko 5 zł, a zawiera wszystkie materiały z edycji kolekcjonerskiej i dlc ze wspomnianym towarzyszem. Poza tym z fabularnych (już niestety droższych) to masz Lewiatan, Omega i nadchodzące Cytadela, które wyjdzie 6 marca. DLC można rozegrać w dowolnym momencie po prologu (Mars, księżyc Palaven w przypadku Omegi) aż do ostatniej misji. Lewiatan zawiera istotny szczegół fabularny, Omega to z kolei historia poboczna. Warto, jeśli lubisz Arię z ME2, sama misja jest niezła, chociaż można krzywić się o cenę (1200 punktów Bioware).
Granie po przejściu gry odnosiło się do tego, że gra automatycznie po ukończeniu gry cofa cię do momentu sprzed rozpoczęcia ostatniej misji, żeby właśnie ci, co ukończyli grę mogli bezproblemowo grać w wychodzące dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wejście z nowego DLC do multi dostałem tom Edi, wie ktoś może jak spisuje się nowy Kroganin, bo ten jego młot mnie ciekawi, a zanim go odblokuje z moim szczęściem to następne DLC wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 06:37, Odin123 napisał:

Na wejście z nowego DLC do multi dostałem tom Edi, wie ktoś może jak spisuje się nowy
Kroganin, bo ten jego młot mnie ciekawi, a zanim go odblokuje z moim szczęściem to następne
DLC wyjdzie.

Masz szanse go mieć od razu.
Dali darmową paczkę, gdzie losujesz jedną z nowych postaci.

Ja oczywiście wylosowałem najgorszą, kabałę (dosłownie, kurna). Strasznie ujowa biotyczna turianinka. Mam wrażenie że jest zbugowana, bo albo nie zadaje wcale obrażeń, albo są dosyć niskie. Tylko ostrza ma całkiem niezłe, ale one są na sztuki :/ No i zrobili jej kretyńskie biotyczne przenikanie przez ściany podczas ataku wręcz. Problem w tym że trochę za daleko zmienia położenie przez co może łatwo przez pomyłkę w paść w sam środek wrogów.
Zawsze muszę mieć pecha :/ A mogłem trafić na krogańskiego watażkę, albo Getha Jugerrnatha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w ym darmowym pakiecie na turianke trafilem ale juz odlbokowalem EDI i Zbieracza zbierac fajny a EDI musze dopiero pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech na premierę tego dlc miałem odłożone 2,8 mln kredytów, a zbieracza i tak nie udało mi się odblokować. Turianka jest słaba. Ten technik najemnik też imo szału nie robi. Nie mój styl gry. Jednostka infiltracyjna bardzo przypadła mi do gustu. Regeneracja tarcz i natychmiastowy resurrect to nie w kij dmuchał (swoją drogą dlaczego ludzie uważają, że to EDI?). Geth też wypada przyzwoicie ale nie każdemu przypadnie do gustu ze względu na to, że jest bardzo powolny. Taki defensywny tank. Jak się trafi biegający szybki team to za wiele się nie postrzela. Natomiast kroganin to prawdziwy rzeźnik. Przetestowałem go na złocie na każdym z wrogów. Wgniata wszystkich w glebę niczym walec drogowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Tak z ciekawości zapytam
Jakie skrzynki kupujecie by odblokować postacie ?
Wiem że teraz jest dostępna skrzynka chyba wsparcia ale nie lepiej kupować tą ostatnią widma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 10:11, MasterChiefGT napisał:

Witam
Tak z ciekawości zapytam
Jakie skrzynki kupujecie by odblokować postacie ?
Wiem że teraz jest dostępna skrzynka chyba wsparcia ale nie lepiej kupować tą ostatnią
widma?


W pakiecie rezerw masz zwiększoną szansę na wypadnięcie postaci. Jeśli nie jesteś zbytnio napalony na to albo masz niedobór broni/ekwipunku to polecałbym ulepszony pakiet widma, bo jeszcze sprzęt może wypaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować